Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Weekend Önerileriniz
(08-11-2011, Saat:11:57 PM)mako_chan yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aslında aklıma bir fikir geldi!!
Radyomuzun istek şarkılarından oluşan bir SP yapmaya ne dersiniz??
Ben sunmaya gönüllüyüm yani tamam derseniz bu hafta sonu,
İstek alan bütün şarkıları çalarız smile

Olur, o zaman bu hafta istek şarkılar haftasonu olsun. Ben de gelecek hafta Ayumi Hamasaki haftasonu yapmayı düşünüyorum kısmetse.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Tamamdır ^^ Ben bugün şarkıları kontrol edip hazırlayayım smile
Bir haftasonu Johnny's ve başka bir haftasonu da Hello! Project Special Weekend yapılabilir. Bravo
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
(09-18-2011, Saat:03:28 PM)Janoomma yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir haftasonu Johnny's ve başka bir haftasonu da Hello! Project Special Weekend yapılabilir. Bravo

Evet aklımda benim de. Ben ve Bessie beraber Hello! Project'i yapabiliriz, başka yardım eden de çıkarsa seve seve kabul ederiz tabii. smile Johnny's'e bir şey diyemiyorum yapan çıkarsa o da güzel olur elbette. smile
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
(09-18-2011, Saat:03:32 PM)Toruga yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-18-2011, Saat:03:28 PM)Janoomma yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir haftasonu Johnny's ve başka bir haftasonu da Hello! Project Special Weekend yapılabilir. Bravo

Evet aklımda benim de. Ben ve Bessie beraber Hello! Project'i yapabiliriz, başka yardım eden de çıkarsa seve seve kabul ederiz tabii. smile Johnny's'e bir şey diyemiyorum yapan çıkarsa o da güzel olur elbette. smile

Mirune ve ben de Johnny's yaparız. smile Danışmadım ama, kesin kabul eder. Dance

[Resim: ppWuKyc.gif]
(09-18-2011, Saat:03:38 PM)Janoomma yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mirune ve ben de Johnny's yaparız. smile Danışmadım ama, kesin kabul eder. Dance
Olur tabii, hiç olmaz olur mu? Rolleyes

[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Bir Speacial Weekend de ben sunabilir miyim?

Utada Hikaru olabilir mi? Yalnız 28-29 nisan olan hafta sonu boş olacağım.^^

Uygun mudur?

[Resim: tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif]

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Bul
Tabiki miyavi hafta sonu olabilir ....smile
[Resim: n5llP.jpg]
Ben de Utada Hikaru diyorum. Bu hafta içerisinde kendiisnden fazlaca bahsettik. Bir haftasonunu haketti gibi. smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi