Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Weekend Önerileriniz
Radyomuzda hangi gruba, sanatçıya ya da türe özel bir haftasonu yapmamızı istersiniz? Buraya önerilerinizi bildirebilirsiniz.
[Resim: AVfeVS.jpg]
AKB48 olabilir!! Onun tanınıp sevilmeye ihtiyacı var Türkiye'de çünkü 48 sayısını gören korkudan tek bir şarkı bile dinlemeden bu gurubu eliyor~~ Hatta bu haftasonu Special Weekend programının gönüllüsü olurum tabi eğer bu guruba yer vermeye karar verirseniz ^_^
(06-29-2011, Saat:03:29 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.AKB48 olabilir!! Onun tanınıp sevilmeye ihtiyacı var Türkiye'de çünkü 48 sayısını gören korkudan tek bir şarkı bile dinlemeden bu gurubu eliyor~~ Hatta bu haftasonu Special Weekend programının gönüllüsü olurum tabi eğer bu guruba yer vermeye karar verirseniz ^_^

Konuşalım özelden mako_chan. smile
Bence çok mantıklı. Mako-chanı destekliyorum! Heart Angel
Ara
OreSkaBand ile ilgili bir special Weekend yapalım. Son Albümü Color güzel bir albüm. Albümün bütün şarkıları bende var. Toplam 17 şarkı var. Şahane bir albüm. Şarkılar da hareketli ve eğlenceli. Güzel bir haftasonu olur. Yapılmaya karar verilirse şarkıları yollarım. smile Umarı yapılır.
Ben bu hafta sonu tekrar bir AKB48 yayını yapmak istiyorum olur mu Toruga Tongue
L'Arc en Ciel veya KAT-TUN Special Weekend olsa ne güzel olurdu! Cool
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
(08-11-2011, Saat:10:16 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben bu hafta sonu tekrar bir AKB48 yayını yapmak istiyorum olur mu Toruga Tongue

Üst üste AKB48 olmasa daha iyi olur, yeni haftasonları yaptıktan sonra bir ara yine yaparız AKB48'i.
Sanırım bu gidişle olmayacak ^^ Çünkü kaç haftadır bir aktivite göremedim!!
Neyse zaten Ramazandan sonra hiç vaktim olmayacak o yüzden tekrar teklif etmek istedim smile
Umarım biri farklı bir program yaparda bende internete ara vermeden önce AKB48 SP yapabilirim tekrar ^_^
Aslında aklıma bir fikir geldi!!
Radyomuzun istek şarkılarından oluşan bir SP yapmaya ne dersiniz??
Ben sunmaya gönüllüyüm yani tamam derseniz bu hafta sonu,
İstek alan bütün şarkıları çalarız smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi