Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoshida Brothers
Az önce istek olarak bir şarkılarını istemiştim, aklıma gelmişken haklarında bir başlık var mı diye bakayım dedim ve gördüm ki yokmuş. O zaman ne diyoruz "Allah yardımcımız olsun."

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Biri Ryōichirō, diğeri ise Kenichi Yoshida bu abilerin ama hangisi hangisi bulamadım bir türlü, kusura bakmayın.

Yoshida kardeşler geleneksel Japon müziğinin en çok bilinen gruplarından biri. Youtube'da milyon dinlenmeyi bulmuş şarkıları var ve gerçekten hepsi dinlenmeye değer. Genelde geleneksel Japon müziği çizgisinde eserler veriyorlar fakat arada modern müziklerle geleneksel Japon müziğini harmanladıkları şarkıları da oluyor. Her iki tür eserleri de tadından yenmez açıkçası.

Ryōichirō Yoshida 1977, Kenichi Yoshida ise 1979 yılında Hokkaido adasının Noboribetsu şehrinde dünyaya gelmişler. Çok küçük yaştan beri müziğe ilgi duyan ve Shimasen dersleri alan iki kardeş Koka Adachi'den Minyō-Shamisen, Takashi Sasaki'den de Tsugaru-Jamisen tekniklerini öğrenmişler. İkilinin toplam 9 albümü var ve şu sıralar Monkeymajik grubu ile beraber turluyor.

Albümler:

Yoshida Brothers (2003)
Yoshida Brothers II (Japonya'da 'Frontier' adıyla basıldı) (2004)
Rennaisance (2004)
Yoshida Brothers III (Japonya'da 'Soulful' adıyla basıldı) (2006)
Hishou (2007)
Best Of Yoshida Brothers (2008)
Prism (2009)
Ibuki (2010)
Move (2010)
"What does it mean to be strong?"
Bul
Çok güzel şarkıları var dinledikçe sakinleşiyorum ve en çok da Arigato şarkılarını severim Cool
Güzel bir ölümü düşünecek zamanın varsa, neden ölene kadar güzelce yaşamayasın?
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSzrUeytzWWsq4hHdwIMeI...P4k1yQ&t=1]
Bul
Benim favorilerim Rising ve Ibuki, ama her şarkıları ayrı bir hoş. Sakinleştirmeyi de, coşturmayı da iyi biliyorlar smile
"What does it mean to be strong?"
Bul
Yoshida Brothers, çok fazla sevdiğim bir grup. Genelde ders çalışırken dinliyorum onları. Diskografisini indirdiğimde şans eseri tanıyıp sevmiştim. smile
Zamanla vazgeçemediklerim arasında yerini aldı. Zaman bulup bir türlü açamamıştım başlıklarını, teşekkürler. smile
Sağdaki abimizin adı; Kenichi, soldaki de; Ryōichirō.(Karşıdan bakana göre tabii XD) smile
Twitter da oldukça aktif ve sıcakkanlılar. Takip etmek isteyenler için; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi