Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Karşımdakilerden biliyorum; egoist insanlarla yarışmak zordur, hele ki benim gibi egoistliğin fenafillahına ulaşmış bir adamla yarışmak her şeyden zordur. İsmi lazım olmayan bir çeviri grubu Kuroko'ya sulanmış, yani Bugiboo-Sama'ya savaş ilan etmiş. Demem o ki dostlar, Süper Saiyan Mod'a girdim ben, Önümüzdeki haftalarda dev gibi birçok Kuroko günceli sizleri bekliyor.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"What does it mean to be strong?"
Bul
Sıfırı tüketerek yarattığım göz yaşlarım, akarken değdiği her yerde geçmişin bıraktığı izleri yara haline getirdi zamanında. Ben artık bundan sıkıldım. Çok sıkıldım.
[Resim: QOJ7evi.png]
Bu sefer olmadı, katılamayacağım konuşma yarışmasına ama belki başka sefere olur ^^
On yıl önce doğmak isterdim ya bizim dönem çok bozuk herkes birbirinden nefret ediyor, herkes akbaba resmen.
[Resim: QvR6mZ.gif]
Bul
Adama bak ya! Gelmiş daha cümlede kastedileni anlamadan "büyü artık" gibisinden artistik yapıyor. Eh madem öyle, ben de böyle kapak ederim.
Bul
Ah YGS ah! T_T
Bul
Atlattık be, oh şükür. Bir de uzamasa okul, iyi olacak. Umarım geçecek notları almışımdır :p
Şimdi sıra marttaki sınavda. Souka
Bul
aslın da şuan tamda ihtiyacım olan şey karşıma çıktı smile
canım çok sıkkın ama nedenini bilmiyorum içmden bağırmak kavga etmek geçiyor ama sonra bunların boşuna olduğunu düşünüp sesizce ağlayasım geliyor sanırım biraz hava değişimine ihtiyacım var
yazmama izin verdiğiniz için teşekkürler paylaşmak iyi geldi smile
Bul
Bir şeyleri açık açık söylemene rağmen halen aptal numarası yapan insanlara sinir oluyorum Angry
Başarmaya çalıştığım,her seferinde yaklaşıp başa döndüğüm şeyleri başarmak istiyorum
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,111 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi