Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor? #2
Kendimi çok yorgun ve yalnız hissediyorum. İş yerinden çok ama çok sıkıldım. İzindeyken, raporluyken bile çalıştığım halde hak ettiğim değeri görmüyorum. Bırakıp gitmek istiyorum ama ne yazık ki istifa da edemiyorum. Proje bittiği gün içimde ne varsa hepsini söylemek istiyorum... Umarım o gün geldiğinde bunu yapabilirim...  Sad
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
(05-27-2022, Saat:08:31 PM)Portakal Çiçeği yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kendimi çok yorgun ve yalnız hissediyorum. İş yerinden çok ama çok sıkıldım. İzindeyken, raporluyken bile çalıştığım halde hak ettiğim değeri görmüyorum. Bırakıp gitmek istiyorum ama ne yazık ki istifa da edemiyorum. Proje bittiği gün içimde ne varsa hepsini söylemek istiyorum... Umarım o gün geldiğinde bunu yapabilirim...  Sad
Sana şans diliyorum umarım başarılı olursun...
Bul
Bilmiyorum..
Bul
Keşke türkçe dublaj japon dizileri olsa çünki mesela sevdiyim bir dizi oluyor biri ile izlemek istiyorum ama altyazıyı takip edemiyor Sad
smile
Bul
(09-06-2022, Saat:09:37 PM)Dizi hayranı yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Keşke türkçe dublaj japon dizileri olsa çünki mesela sevdiyim bir dizi oluyor biri ile izlemek istiyorum ama altyazıyı takip edemiyor Sad

Evet ya, keşke olsa Sad
[Resim: qhlECOv.jpg]
Tongue bu gün kendime yeni bir dizüstü bilgisayar aldım bu benim için çok önemli bir şey,mutluluğumu burdan dile getiriyorum Dance
smile
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bul
Güle güle kullan! Big Grin
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Dizi hayranı
Bul
Evet,aldığım dizüstü bilgisiyar aldıktan 3 gün sonra kendiliğinden bozuldu : Sad  ........ulan Angry
smile
Bul
(12-31-2022, Saat:08:15 PM)Dizi hayranı yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet,aldığım dizüstü bilgisiyar aldıktan 3 gün sonra kendiliğinden bozuldu : Sad  ........ulan Angry

Aaa, çok geçmiş olsun... Umarım bir an önce düzelir  Angel
[Resim: qhlECOv.jpg]
bır seyler ıcın ya da sadece senın ıcın gercekten cabalamıstım sevmedıgım seylerı yapmana ragmen konusmaya calısmıstım nerdeyse on gundur bır aydır senınle nedenını bılmedıgım attıgın engel yuzunden neden arıyodum ama bossun gercekten sadece dalga gecmeye calısan ezıgın tekısın ama basta bende ıse yaramamıstı onlar cunku anlamıstım ne bok oldugunu sonrasında ıse nedenını sormustum sınırden dolayı demıstın ama ınanmıyorum cunku bır ınsan sınırlenır en fazla uc dort gun ya da bak senın ıcın bıle bır hafta olsun ozur dıledın yapmıcam bıdaha dedın ıkı uc gun ıyı oldun sımdı de kufur edıyosun sana bana bır cevap ver dememe ragmen goruldu atıp benı sınırlendırıp sana kufur ettıgım ıcın .hıcbır sey degılsın hayatımda bır yerın yok bana kufur etsın dıye gruba cektıgın arkadasın ve o dıger senın gıbı kafası bozuk arkadasların da. ama sana gercekten asık oldugumu dusunmustum bılıyordum olmıcagını ama yıne de ugrasmak ıstemıstım ya da senı kaybetmemek keske boyle yapmasaydın hala senınle ugrasmak ıstıyorum kufur etmek ıstıyorum cunku hala sana karsı sinirim gecmedi o kadar kotu birisin ki beni farketmeyen sana uzuluyorum ayni zamanda seni beklemicem artik iyi yani da bu surekli cevap ver diye yazdigim seyleri siliyordum cunku isine gelmiyodu ama gordugum kadarıyla bos zaten tek dıyebıldıgın sey s#ktır gıt bu kadar bana bır neden verseydın zaten senın ıcın bu kadar ugrasmazdım bır cevap ıcın kac haftadır belkı ay oldu sımdı bekledıgımı bılmıyosun ve hala ugrasamam senınle dıyosun ne yaptın kı ugrastın sadece soruyorum ne yaptın . gormezden gelmek disinda umarim karmani yasarsin cunku seni affetmiyorum yalandan diledigin ozurler de sen de igrencsin.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? Avatar mia 2,995 1,313,924 08-03-2019, Saat:08:40 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi