Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.71/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
See Hear Love: Mienakute mo Kikoenakute mo Aishiteru (SEE HEAR LOVE ~見えなくても聞こえなくても愛してる~) / 2023 / Online İzle / Türkçe Altyazılı
See Hear Love: Mienakute mo Kikoenakute mo Aishiteru  (SEE HEAR LOVE ~見えなくても聞こえなくても愛してる~) / 2023 /  Online İzle / Türkçe Altyazılı

[Resim: zlsMdjB.jpg]

Çeviri: IDPeaceM
Kontrol ve Düzenleme: bergamot 
Bravo

VIDMOLY
~~

*Bu filmi VIDMOLY seçeneği üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
**Bu film Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dahilinde sizlerden gelen istekler doğrultusunda Japan Fans Çeviri Grubu tarafından çevirisi yapılan bir filmdir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.      |      Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: qhlECOv.jpg]
[-] 20 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • A9rdbkh, ashlanex, AsianQueen, cha___hyun, Dizidelisi, Esra_, gamzegumus_, gmsrmpg, hanabides, kadir C, kennymlihayat, L.W.A.G, lovedizi, minaaminee, minnielatte, simba, Sy063249, tubaagaci, wabisabi, ~Haruna~
günlerdir bekliyordum, beklediğim gibi muhteşem bir filmdi. sonunda gözyaşlarımı tutamadım... çevirmenlere çok teşekkürler emeklerinize sağlık smile <3
yamapi ve mahiro takasugi aşkım tekrardan canlandı bu arada  Big Grin Heart
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM, kadir C
Bul
Heart 
İçimden bir şeyler kopa kopa izledim. Çok değerli bir aşk hikayesi. Yuko ve Yamapi yeniden bir araya gelmeli ama dizi olarak. Çok güzellerdi.  Sad  Çeviri için teşekkür ederim. Son zamanlarda izlediğim en güzel aşk filmlerinden biriydi.  smile
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM, kadir C
Bul
Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık.
Angel
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM, kadir C, sea
Bul
Film çok güzeldi. Oyuncular da iyiydi. Yamapi Yuko uyumunu da çok beğendim. Emeğinize sağlık teşekkür ederim.
Tongue
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • IDPeaceM
Bul
Teşekkürler IDPeaceM  smile smile smile ve Japan-Fans  smile
Film çok güzeldi.yalnız bu kadar hüzün bünyeme fazla geldi.  Sad
  • IDPeaceM
Bul
Teşekkürler IDPeaceM  smile smile smile ve Japan-Fans  smile
  • IDPeaceM
Bul
Teşekkürler... Çok fazla ağlamak istediğim bir dönemdeyim ve bu filmle beraber salya sümük ağladım...
  • IDPeaceM
Bul
muhteşem bir fîlmdi farklı bir konu ve farklı bir tarz lütfen daha çok bôyle filmlerden olsun
  • IDPeaceM
Bul
Çok iyi filmdi. Japonlardaki böyle edebiyatçı yalnız adam tiplemelerine hep bitiyorum izlemesi çok sarıyor. Bu tarz film önerisi olan varsa önerebilir dram/romantik tarzı.
[Resim: kasumi-arimura-kasumi.gif]
  • IDPeaceM
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biri Gyaru (ビリギャル / Flying Colors) / 2015 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 3 3,806 05-03-2024, Saat:12:11 AM
Son Yorum: Sue
  Honey And Clover (ハチミツとクローバー) / 2006 / Online İzle / Türkçe Altyazılı Toruga 4 6,724 04-30-2024, Saat:12:46 AM
Son Yorum: Süperizleyici
  Oboreru Naifu (溺れるナイフ / Drowning Love) / 2016 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 5 32,753 04-28-2024, Saat:05:19 AM
Son Yorum: Islak Çitos Cips
  Character (キャラクター) / 2021 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 15 105,866 04-27-2024, Saat:06:31 PM
Son Yorum: Drrba
  Amai Osake de Ugai (甘いお酒でうがい / My Sweet Grappa Remedies) / 2019 / Online İzle / Türkçe Altyazılı liliri 0 183 04-25-2024, Saat:02:20 PM
Son Yorum: liliri
  HiGH & LOW THE WORST / 2019 / Online İzle / Türkçe Altyazılı diadembaby 18 41,876 04-23-2024, Saat:07:07 PM
Son Yorum: Tutaste26
  Hana to Alice (花とアリス) / 2004 / Online İzle / Türkçe Altyazılı ~Haruna~ 1 4,294 04-21-2024, Saat:10:41 PM
Son Yorum: salihbey24
  Yogisha X no Kenshin (容疑者Xの献身) / 2008 / Online İzle / Türkçe Altyazılı ~Haruna~ 3 1,964 04-18-2024, Saat:10:41 PM
Son Yorum: h.yesu
  Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu (僕の初恋をキミに捧ぐ / I Give My First Love To You) / 2009 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 5 5,498 04-16-2024, Saat:03:49 PM
Son Yorum: SpEeDy!
  Moratoriamu Tamako (もらとりあむタマ子) / 2013 / Online İzle / Türkçe Altyazılı IDPeaceM 5 2,942 04-13-2024, Saat:12:05 AM
Son Yorum: Yi Seong Gye

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi