Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
J-Drama Sohbet Başlığı
J-Drama Sohbet Başlığı

Bu başlık altında Japon dizileri hakkında sohbet edebiliriz.
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Karantinada kalacağımız AKB evini seçtikten sonra, şimdi sıra bu evlerden birini seçmekte:

Hana Kimi ve Yamato Nadeshiko arasında kalsam da, Hana Kimi evi karantina bittiğinde bile çıkmak istemeyeceğim bir yer! Big Grin
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • livzyliz
Bul
(04-21-2020, Saat:06:18 PM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Karantinada kalacağımız AKB evini seçtikten sonra, şimdi sıra bu evlerden birini seçmekte:

Hana Kimi ve Yamato Nadeshiko arasında kalsam da, Hana Kimi evi karantina bittiğinde bile çıkmak istemeyeceğim bir yer!  Big Grin

Ben de Hana Kimi’yi seçiyorum. Her ne kadar çatlak karakterler olsa da karantina için iyi bir ev  Big Grin
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bul
Smile 
Merhaba arkadaşlar ve platform yönetimi 
Sizden bir şey rica etmek istiyorum.
Başlıkta ismini verdiğim BAMBİNO! adlı matsumoto jun un 2007 de yayınlanan dizisi 
Eskiden çevrimi ve online hali vardı.
Aradım  aradım bulamadım buraya yüklene bilir mi yada online izleyebileceğim bir yer biliyor musunuz?  Huh
Çok özledim izlemek istiyorum tekrar yardım ederseniz sevinirim.  Sad Souka
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizi Öneri İsteği Başlığı Toruga 126 37,622 04-11-2024, Saat:07:55 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  En Sevdiğiniz J-Drama Nedir? la felicita 24 23,057 04-12-2023, Saat:06:27 PM
Son Yorum: Dizi hayranı
  J-Drama Terimleri Toruga 0 727 03-12-2021, Saat:11:16 PM
Son Yorum: Toruga
  Konu Açmadan Önce Okuyun! / J-Drama Bölüm Kuralları Toruga 0 6,943 03-20-2011, Saat:07:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi