Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Niye Japonya?
Seto Koji'nin ülkesi ve çok sempatik kişilere sahip .
Davranışları , konuşmaları ve kültürel giyinişleri çok hoşuma gidiyor , şarkılarındaki cümleler çok anlamlı , dizileri o kadar güzel ki ve hiç sıkıcı değiller . Daha çok şey var aslında smile
Japonya benim için bi tutku haline geldi bağlılık yaptı .
Sabah uyanırken de akşam uyurken de benimle Heart
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bu konuya yorum yapmışım ama tekrar yapmak istiyorum. Aslında bir şeyleri bir şeylerle kıyaslamaktan pek hoşlanmam ama. Şu ana kadar Amerika,Kore,İngiltere,Japonya,Tayvan.. pek çok dizi izledim. Fakat Japon dizilerindeki tat hiçbirinde yok. Adamların gençlik dizilerinde bile bir adap var, bambaşkalık var. Ben dizilerinde olduğum için o açıdan söylüyorum yani. OST'lerine bakıyorsunuz, o da farklı. Bir Japon dizisi içinizi gerçekten cız ediyor diğerlerinin yanında. Müzik pek bilmem o yüzden yorum yapamıyorum.
Hem güldürüp, hem de gerçekten ağlatabiliyorlar ya. Valla nasıl anlatacağımı bilemedim bu Japon dizileri ömre bedel !
[Resim: QvR6mZ.gif]
Bul
Bende aslında ilk japonlar ile başladım.Kore , Tayvan,Çin bunlardan hİÇ biri benim ilgimi çekmedi.
Bende sailor moon hayranıyım ve ilk aşkım onunla başladı.sonra diziler,müzikler,yaşamları,kültürleri.
bi kere çok nazikler,çömertler,tamam belki bazı hayat tarzları değişik ama oraya gidip bizim yani türk kültürünüde onlara tanıtmak isterim.
aslında uzatmaya gerek yok orada yaşamak,orada yeni bir hayat kurmak istiyorum.
çünkü nedense türkiyede türk müzik dinleyemiyorum,diziler hiç çekici gelmiyor, hep aynı şeyler.
artık o dili öğrenip aynı müziği dinleyen, aynı dizileri izleyen arkadaşlar bulmak istiyorum.
smile
[Resim: images?q=tbn:ANd9GcQrGgCfIVH5vvW9-_ePwkL...jaV7Hv6H_Q]
Bul
çünkü farklı bir havası var ya insanları olsun,yemekleri olsun...gelenekleri olsun , çok sıcaklar .vede miyavi yaşıyor
animasyonda 1 numaralar vede sanki oraya aitmişim gibi hissediyorum .işte bu yüzden japonya smile
[Resim: n5llP.jpg]
Küçüklüğümden beri var uzak doğu denilen yere ilgim var Önce çekik gözlü olduklarından ötürü ilgimi çekiyorlardı. nasıl anlatsam küçükken Japonca komiğime gidiyordu (animeler deki) ondan sonracıma sırf konuşmaları garip diye anime izlediğimi bilirim (çocukluk aklı) sonra kültürleri ilgimi çekti abuk subuk şeyler araştırmaya başladım falan filan herşey çorap söküğü gibi gelişti ve gelişiyor üç ay önce japoncaya ilgi duymaya başladım iki ay öncede buraya kayıt oldum.
Bul
Tek diyeceğim şey japonyayı Japonya olduğu için seviyorum daha fazlasını diyemeyeceğim
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonya'da Yabancılara Yasak Meslekler var mı? batuukys 0 235 12-17-2022, Saat:02:53 AM
Son Yorum: batuukys
Question Japonya'ya Gitsem İş Bulabilir Miyim? Tadakuni 4 10,036 08-29-2018, Saat:04:37 AM
Son Yorum: Tadakuni
  Japonya'da Müslümanlara Veya Türklere Karşı Irkçılık Var Mı? Tadakuni 1 1,471 08-23-2018, Saat:11:19 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya'yı Saran Kore Akımı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Toruga 12 8,516 02-03-2018, Saat:04:02 AM
Son Yorum: Torichan
  Japonya'da Tercümanlık Okumak amaciolmayanyazar 1 2,102 10-04-2016, Saat:09:05 PM
Son Yorum: hayat oyunu
  Japonya'ya Gideceğim Yardım.. Joniki 14 5,506 08-21-2016, Saat:01:29 PM
Son Yorum: andacchi
Thumbs Up Japonya'ya Gitseydiniz Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu? Kim Nam Gil 47 28,173 08-15-2016, Saat:03:48 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Japonya Denince Aklınıza Ne Geliyor? Toruga 32 19,702 08-15-2016, Saat:02:04 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Japonya'da Öğretmenlik Miriel 2 2,475 08-10-2015, Saat:04:56 PM
Son Yorum: Miriel
  Eurovision'a Japonya Katılsaydı Yarışmaya Kimin Gitmesini İsterdiniz? PrinceHybrid 27 16,096 06-20-2013, Saat:03:16 PM
Son Yorum: Denizchan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi