Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal Türkiye'ye Geliyor! (28 Ekim 2015) / Scandal Coming To Turkey! (28 October 2015)
Scandal Türkiye'ye Geliyor! (28 Ekim 2015) / Scandal Coming To Turkey (28 October 2015)

[Resim: 9E344dD.jpg]

İstanbul'da düzenlenecek olan ABU TV Şarkı Festivali 2015'de Japonya'yı başarılı kız J-Rock grubu Scandal temsil edecek.

Etkinlik 28 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Scandal festivalde "Sisters" isimli şarkılarını seslendirecek.

Etkinlik için NHK yetkilileri ile görüşme yaptım, detaylar için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tıklayın.

Etkinliğe davetiye ile alım yapacağız. Etkinlik ücretsiz olacaktır. Davetiye başvurusu için detayları Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bulabilirsiniz.

Festival sonrası ve SCANDAL'la buluşmama dair raporu Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bulabilirsiniz.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Çok iyi ya smile İsteyen katılabilecek mi acaba detayları merakla bekliyorum smile
Bul
2013'de bize mesajı vermişler. smile

Ablama şimdi dedim Japon kız grubu Türkiye'ye geliyor diye. Ablam çok sevindi. İşte yakın olsaydı giderdik dedi, ve ablam bu grubu hiç bilmiyor. Bilmediği halde gitmek istedi. Beni çok duygulandırdı. Canım ablam benim. Big Grin ^^ ^_^
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Görünce çok sevindim ama gidemeyeceğim Sad çok sevdiğim bir gruptur. Neyse gelmeleri yeter :')
Bul
Arkadaşlar bu sabah NHK ile beraber etkinlik için koordinasyonları yürüten Bontrip Seyahat Acentası'ndan Wakako Yamazaki-san'dan bir mail aldım. NHK direktörü Hiroyuki Yamanaka-san'ın şu an İstanbul'da olduğu ve benimle görüşmek istediğini yazıyordu. Beni Twitter'dan bulmuşlar. Ve tabii kabul ederek hemen görüşmeye gittim.

Görüşmeyi Hiroyuki Yamanaka-san ve Natsuki Saito-san'la birlikte gerçekleştirkdik. Tabii ki görüşmenin temeli SCANDAL ve ABU TV Festivali ile ilgiliydi. SCANDAL ile ilgili yazılan twit'lerden sonra beni ve forumu bulmuşlar. Onlara siteden ve daha önce yaptığımız çeşitli projelerden bahsettim. Yine merak ettikleri konularda yanımda bulunan tercüman Namık Bey'in yardımıyla kendilerini bilgilendirdik.

Tabii ki hikayenin aslına gelince, hepimiz bu etkinliğe girip giremeyeceğimizi merak ediyorduk. Onlar da beni bu yüzden çağırmışlar. Site üzerinden katılmak isteyen arkadaşların bir listesini oluşturacağız ve bu arkadaşlar etkinliğe katılabilecekler. Yani bir nevi davetiye sistemi olacak. Bununla ilgili ayrı bir başlık açıp nasıl katılabileceğinizi yazacağım.

Bunun dışında SCANDAL'la olabilecek bir fan meeting veya site için bir röportajın olabilirliğini sordum. Fakat söz veremedikler, takvim sıkışık ve söz verip de yapamazsak olmaz dediler. Şu anda bunlara bakacağız.

Onun dışında görüşme çok iyiydi, Türkiye'de Japon müziğinin sevilmesinden dolayı ve sevenlerin olduğunu görmekten dolayı çok mutlu oldular. Ben de kendileriyle tanıştığım için çok mutluyum.

En kısa sürede davetiye hakkında bilgilendirme başlığı açılacak, lütfen takipte kalın. Teşekkür ederiz.
(09-16-2015, Saat:05:06 PM)Toruga yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arkadaşlar bu sabah NHK ile beraber etkinlik için koordinasyonları yürüten Bontrip Seyahat Acentası'ndan Wakako Yamazaki-san'dan bir mail aldım. NHK direktörü Hiroyuki Yamanaka-san'ın şu an İstanbul'da olduğu ve benimle görüşmek istediğini yazıyordu. Beni Twitter'dan bulmuşlar. Ve tabii kabul ederek hemen görüşmeye gittim.

Görüşmeyi Hiroyuki Yamanaka-san ve Natsuki Saito-san'la birlikte gerçekleştirkdik. Tabii ki görüşmenin temeli SCANDAL ve ABU TV Festivali ile ilgiliydi. SCANDAL ile ilgili yazılan twit'lerden sonra beni ve forumu bulmuşlar. Onlara siteden ve daha önce yaptığımız çeşitli projelerden bahsettim. Yine merak ettikleri konularda yanımda bulunan tercüman Namık Bey'in yardımıyla kendilerini bilgilendirdik.

Tabii ki hikayenin aslına gelince, hepimiz bu etkinliğe girip giremeyeceğimizi merak ediyorduk. Onlar da beni bu yüzden çağırmışlar. Site üzerinden katılmak isteyen arkadaşların bir listesini oluşturacağız ve bu arkadaşlar etkinliğe katılabilecekler. Yani bir nevi davetiye sistemi olacak. Bununla ilgili ayrı bir başlık açıp nasıl katılabileceğinizi yazacağım.

Bunun dışında SCANDAL'la olabilecek bir fan meeting veya site için bir röportajın olabilirliğini sordum. Fakat söz veremedikler, takvim sıkışık ve söz verip de yapamazsak olmaz dediler. Şu anda bunlara bakacağız.

Onun dışında görüşme çok iyiydi, Türkiye'de Japon müziğinin sevilmesinden dolayı ve sevenlerin olduğunu görmekten dolayı çok mutlu oldular. Ben de kendileriyle tanıştığım için çok mutluyum.

En kısa sürede davetiye hakkında bilgilendirme başlığı açılacak, lütfen takipte kalın. Teşekkür ederiz.
çok yararlı müzikle aram yok o başka mesele
Bul
Torugo-san harikasın!! Katılamasam da tüm gelişmeleri takip etmeye çalışacağım.Tebrikler ve teşekkürler (* ^ ^*)
Selam gençler! Toruga ben etkinliğe kesin geliyorum adımı ilk sıraya gönül rahatlığıyla yazabilirsin!
SCANDAL en beğendiğim kız rock grubu! Bu yaz benim için çok yoğun ve efsane geçti! Halen daha yoğun geçiyor bu yüzden forumdan çok uzak kaldım.

Evet bu yaz sonunda Japonya'daydım!!! Big Grin

Düzenimi kurayım forumda paylaşımlarım olacak merak etmeyin smile

Bu arada şu anda çok müthiş bir tesadüfle karşı karşıyayım! Dönüş uçağında tanıştığım Japon bir turist İstanbul'da yaşayan bir arkadaşıyla gezeceğini söylemişti. Ve bu arkadaş da Yamazaki-san'dan başkası değil! Şimdi bu yazıyı görünce çok heyecanlandım! Belki bir faydası olur diye de yazma zorunluluğu hissettim smile

Gelişmelerden beni haber edersiniz umarım. Görüşmek üzere !
Bul
Sevindirici bir haber daha teşekkürler Toruga smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Japan Week (13-20 Ekim 2022) Toruga 0 287 09-28-2022, Saat:10:33 PM
Son Yorum: Toruga
  International Symposium Of "Maritime Security: Comparative Perspectives From Turkey And Japan" (2 Nisan 2021) Toruga 0 262 03-30-2021, Saat:11:36 AM
  International Symposium - New Trends In Global Health Diplomacy During Covid-19 Age: Perspectives From Turkey And Japan (26 Mart 2021) Toruga 0 359 03-24-2021, Saat:11:52 AM
  Comikon 2019 (19-20 Ekim 2019) Toruga 11 2,470 06-15-2020, Saat:06:27 PM
  Japan-Turkey Dialogue in Times of Global Transitions Sempozyumu (2 Mart 2020) Toruga 0 521 02-28-2020, Saat:07:53 PM
  Japan-Turkey Dialogue In Times Of Global Transitions (20 Kasım 2019) Toruga 0 860 11-15-2019, Saat:08:55 PM
  Japonya Festivali 2019 (25 Ekim - 20 Kasım 2019) Toruga 1 1,027 11-07-2019, Saat:08:47 PM
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu Piyano ve Saksafon Caz Konseri (23 Ekim 2019) Toruga 0 662 10-14-2019, Saat:07:52 PM
  Judo Federasyonu Tesisi Açılışı ve Japonya Büyükelçisi Judo Turnuvası (26-27 Ekim 2018) Toruga 0 1,457 10-22-2018, Saat:08:17 PM
  Japonya Festivali Sonbahar 2018 (7 Ekim - 18 Kasım) Toruga 1 1,604 10-05-2018, Saat:03:12 PM
Son Yorum: ekmll

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi