Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Nedir bu durduramadığım duygularım? Sad
[Resim: QOJ7evi.png]
Kimler Çevrimiçi sayfası rengarenk olmuş Tongue
[Resim: VFpSj.gif]

Big Grin
Şuan neler geçmiyorki içimden ama hiçbirini yazamam Sad
Bazı insanları cidden seviyorum. iyi niyet nedir biliyorlar. Öyle insanlarla iyi iletişim kurmak mutlu ediyor beni..
Onlar da hep mutlu olsunlar istiyorum karşılaştığı insanlarla. Keşke onlara teşekkür etmenin bir yolu olsa.. İyi ki varlar.. smile
Onlara, sadece var oldukları için teşekkür etmek istiyorum.. Heart
Bul
Normal bir insanın yatma saati geldi ama hayat benim için daha yeni başlıyor Big Grin

Big Grin
bu sefer olcak gibi yeni bir kapı açılıyor sanki hadi hayırlısı...
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
Bir kadın "Aa kadın doktora gidilir mi, ne bilir o?" , "Ayol kadın dişçiye mi gittin gücü mü var ki onun!" "Kadın haliyle neler neler yapmış." , "Kadın dediğin araba mı kullanır cık cık cık" tarzı cümleler kurabiliyorsa erkeklere diyebilecek bir laf yoktur. Erkeklere gelinceye kadar acizlik etiketini kendi cinsine yapıştıran,yapıştırtan kadınlar(!) utansın.
[Resim: QvR6mZ.gif]
Bul
(07-23-2012, Saat:05:09 PM)Biizu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-21-2012, Saat:02:09 AM)Biizu yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İnanamıyorum. Bugün en çok yorum yazan üye olmuşum.

Buradan da şu anlaşılıyor: en geveze üye benim! Big Grin Tongue

Yinee! Çenem çok düşük Big Grin

Ya ben bu rakamlara inanmıyorum ya!..
Ben yine çok konuşmuşum Big Grin

Big Grin
Boş boş ve gereksiz konuşan insanlardan hiç hoşlanmıyorum.
Bul
Fark ettim de hangi konu hakkında olursa olsun yazmak beni hayata bağlıyor. Bir daha asla bırakmayacağım, en azından ruh sağlığım için.
[Resim: e4815b681e0f7426e17a1f9857985085.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,111 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi