Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scandal Türkiye'ye Geliyor! (28 Ekim 2015) / Scandal Coming To Turkey! (28 October 2015)
Çayıyla-simidiyle, soğuyla-sıcak muhabbetiyle, güzel bir günü geçirdik diye düşünüyorum. Gelen tüm arkadaşlar sağolsunlar bizlerle oldular, scandal ile gecemizi sonlandırdık.

Kızlara odaklandığımdan ses sıkıntısı olup olmadığını algılamadım. Marshall amfi dışında bir amfiyle çıkması bana göre beklenemezdi, hele tek parça performansı için. Bu tarz durumlarda genelde en rahat bulunup da kiralanan Marshall'dır. (Ki zaten kendisi Marshall JCM2000 head kullanıcısıymış)

Geceden bazı karaler... (herkes çektiklerini koysun lütfen)

Bul

Bul
Toruga'ya tüm çabaları için canı gönülden teşekkür ederim. O olmasaydı, bizde o konsere gidemezdik. :smile  Fotoğraflar geliyor.
Bul
İstanbula gitmek için yeterli parayı çıkartamadım -.-. Oturur evden canlı izlerim dedim onda da saatimin ayarı yokmuş Scandal'ın sahne aldığı sırada tv başında bulunamadım :*(

Sonrasında konser kaydından izleyince Haruna'nın bir kelime de olsun Türkçe konuştuğunu duyunca yaklaşık 10 saniyeliğine nefesim kesildi. Umarım bir daha bir full live ile gelirler ve umarım bu yol paramın olduğu bir ana denk gelir

Not : Umarım Geleneksel Türk Mutfağı'nı denemişlerdir, kim bilir belki yemeklerle tavlarız yılda bir felan yemek yemeye gelirler .

Bu arada Toruga admin çabaların için teşekkürler, gelemesem bile uzun süre kafa dağıtmamızı sağladı ve forumla tanıştık. Birlikte uzun bir süre foruma devam etmek üzere( daha nice kilitlere Tongue)
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
[Resim: m5M0n1.jpg]
Bul
Off, ne gündü be. Yazılacak çok şey var.

Genel olarak organizasyonun ne kadar berbat olduğundan söz etmeye gerek yok. Giden herkes gördü. Normalde bana söyledikleri benim içeride olup gelenleri kimliklerine bakarak içeri alacağımızdı. Fakat bugün her şeyin değiştiğini söylediler, isim listesi olayı kullanılmadı. Niye bunu yaptıklarını anlamak mümkün değil. Sistem değiştiği için ben de herkes gibi sıradaydım, fakat orada artık ipler benim elimde değildi. Yine de yardımcı olmaya çalıştım. NHK yetkililerinden yardım istedim ama fazla bir yardım gelemedi. Birlikte oturtmaya çalıştılar bizi ama onu da başaramadık. O izdihamda başarabilmek mümkün değildi.

Ben elimden geleni yaptım, 1,5 aydır burada herkese yardımcı olmaya çalıştım. Bilgileri alıp hepinize aktardım. Alper keza buluşma düzenledi, arkadaşları oraya getirdi. Gerisi TRT'nin yaptığı saçma işlerden kaynaklıydı. Pankart konusunu Alper bana biraz geç mesaj attı. Olurdu olmayacak bir şey değildi. Bir dahakine daha organize olacağımıza şüphe yok. İlk defa böyle toplu bir katılım gerçekleştirmeye çalıştık. Eksiklerimizin olduğu yerleri tamamlayacak üyelere de her zaman ihtiyacımız olacak. Yani her şeye tek başıma ne kadar yetişebiliyorum az çok bugünkü arkadaşlar görmüştür. Bir çok arkadaşla görüşüp ilk kez tanışmış da olduk bugün, çok mutlu etti Japon fanlarıyla tanışmak beni. Neyse, SCANDAL'ın performansı çok iyiydi. Ben sadece salondan SCANDAL performansı sırasında daha aktif olmalarını, ayağa kalkmalarını vs. beklerdim. Bizim ekip dışında pek alkış tutan bile yoktu. Olsun.

Konser öncesi ise benim için daha önemliydi çünkü grupla organizasyon öncesinde tanışma fırsatı buldum. Gerçekten şu anda hala inanamıyorum. Biraz uzun bir bekleyiş oldu ama değdi. Hepsi ekrandakinden daha güzel gözüküyorlar, tabii daha da minikler. Tomomi ve Rina özellikle çok tatlıydılar. Rina'nın Toruga deyişini sanırım ömür boyu unutamayacağım. Hem ekip hem de kızlar organizasyon için harcadığım çabalardan ötürü bana teşekkür ettiler.

Küçük bir birliktelikti ama bayağı bir şey sığdırdık. Türkiye'yi çok sevdiklerini söylediler, konser için mutlaka tekrar beklediğimizi söyledik onlar da gelmek istediklerini söylediler. Kendilerine aldığım küçük hediyeleri verdim ve çok beğendiler. Bu beni çok mutlu etti. Performans sırasında taktılar mı hediyeyi bilmiyorum da çok önemli değil. O an taktılar, küçük bir hatıra olarak saklayacaklarına inanıyorum.

Sonra fotoğraf çekildik, Tomomi özellikle verdiğim hediyeyi gösteriyor. smile

[Resim: XJMzV0.jpg]

Ardından "Sisters" CD'si için kendilerinden imza aldım. Teşekkür ederim, kırmadılar. smile

[Resim: rR5GY1.jpg]

Son olarak da dedim ki gelemeyen ve sizi göremeyenler için bir mesaj göndermek ister misiniz? Kabul ettiler. İşte size SCANDAL'ın mesajı, altyazı şu anda yok. Çünkü hemen paylaşmak istedim. Genel olarak tahmin edebileceğiniz üzere Türkiye'ye ilk kez geldiklerini, çok beğendiklerini anlatıyor ve hepimize teşekkür ediyorlar. Saito-san ilk başta bu videoyu paylaşmamı istemedi ama sonra yanındakilerden birisi "niye olmasın" gibi bir şeyler deyince kabul etti. Niye baştan istemediğini ben de anlamadım.

Kızlardan özel pozlar rica ettim, onu da kırmadılar. Tomomi gomen ne, seninkini biraz titretmişiz. smile

[Resim: RBgq9R.jpg]

[Resim: NWL7gX.jpg]

[Resim: a0n6MQ.jpg]

[Resim: YJdAWZ.jpg]

Daha ne yapayım? smile

Evet 1,5 aydır uğraştık bu organizasyonla. İlk defa her şey yolunda gitti diyebilirim. Son dakikaya kadar bir sorun çıktı görüşemeyeceksin kızlarla filan demelerini bekledim açıkçası. Neyse, bitti bir şekilde. Scandal tanıştığım ilk Japon ünlü oldu. Saito-san, Yamanaka-san, Chieko-san size ne kadar teşekkür etsem az, harika insanlarsınız! Bana bu fırsatı verdiğiniz için arigatou gozaimasu! Ve SCANDAL kızları, yeniden görüşeceğiz, öyle hissediyorum. Hayatımın en unutulmaz günü için hepinize teşekkür ederim.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ALİ GÜRBÜZ
CN Blue fanlarının bir olay çıkartacağını düşünmüştüm. Onları suçlamıyorum, ama bunca uğraştan sonra, davetiye vs. onların öylesine girebilmesi bana haksızlık gibi geldi. Davetiye alamayanlar bu kadar üzülürken...

Kızlar harikaydı!! Onları izledim ve performanslarını çok beğendim. Blush
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Bakalım etkinlik heyecanıyla Scandal'ın hangi paylaşımlarını buraya eklemeyi atlamışız.

Instagram

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Rina Twitter

[Resim: J6ZPoo.jpg]

[Resim: OBvQ1Q.jpg]

Bu resimde Mami'nin verdiğim hediyeyi taktığı net görülüyor, ureshii. Heart

[Resim: zYjdP6.jpg]

Bence kızlar bugün ayrılıyor Türkiye'den, net bilgim yok ama.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
@Toruga
Kıskançlıktan çatlama seslerini duyuyor musun?!  Cool
~

Keşke hep birlikte buluşabilseydik ne diyeyim smile
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Japan Week (13-20 Ekim 2022) Toruga 0 285 09-28-2022, Saat:10:33 PM
Son Yorum: Toruga
  International Symposium Of "Maritime Security: Comparative Perspectives From Turkey And Japan" (2 Nisan 2021) Toruga 0 259 03-30-2021, Saat:11:36 AM
  International Symposium - New Trends In Global Health Diplomacy During Covid-19 Age: Perspectives From Turkey And Japan (26 Mart 2021) Toruga 0 357 03-24-2021, Saat:11:52 AM
  Comikon 2019 (19-20 Ekim 2019) Toruga 11 2,463 06-15-2020, Saat:06:27 PM
  Japan-Turkey Dialogue in Times of Global Transitions Sempozyumu (2 Mart 2020) Toruga 0 518 02-28-2020, Saat:07:53 PM
  Japan-Turkey Dialogue In Times Of Global Transitions (20 Kasım 2019) Toruga 0 860 11-15-2019, Saat:08:55 PM
  Japonya Festivali 2019 (25 Ekim - 20 Kasım 2019) Toruga 1 1,025 11-07-2019, Saat:08:47 PM
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu Piyano ve Saksafon Caz Konseri (23 Ekim 2019) Toruga 0 662 10-14-2019, Saat:07:52 PM
  Judo Federasyonu Tesisi Açılışı ve Japonya Büyükelçisi Judo Turnuvası (26-27 Ekim 2018) Toruga 0 1,457 10-22-2018, Saat:08:17 PM
  Japonya Festivali Sonbahar 2018 (7 Ekim - 18 Kasım) Toruga 1 1,602 10-05-2018, Saat:03:12 PM
Son Yorum: ekmll

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi