Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Documentary Of AKB48 - Show must go on (2012.01.27) (Türkçe Altyazılı)

Bunu çevirmemi sağlayan Astral'a teşekkürler ^_^
Bu belgeselin 1.'sini izlemek isteyenler Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Tek Link
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şifre: Japan-Fans

---

İndir
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şifre: japan-fans

---

İzleme Şifresi: Japan-Fans

Part 1

Part2

Çok güzel bir haber mako-chan ne kadar teşekkür etsem az kalırDance. Gözlerine, ellerine sağlık. Belgesellerin çevirisini rica edeli çok zaman olmuştu ama senin okulun ve internet problemlerin olduğu için ümidi kesmiştim Relieve ama sen bir şekilde başlayıp bitirmişsin Cool

Birinci bölüm demişsin sırada ki No Flower Without Rain olacak sanırım Huh
Bul
(10-19-2013, Saat:11:47 AM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok güzel bir haber mako-chan ne kadar teşekkür etsem az kalırDance. Gözlerine, ellerine sağlık. Belgesellerin çevirisini rica edeli çok zaman olmuştu ama senin okulun ve internet problemlerin olduğu için ümidi kesmiştim Relieve ama sen bir şekilde başlayıp bitirmişsin Cool

Evet haklısın ben bile umudu kesmiştim kendimden.
Ama her nasılsa çevirebidim.
Aslında 1. bölüm derken yanlış yazdım şimdi birinci mesajı düzelttim ^^
Ayrıca 3. belgeseli de çevirmeyi düşünüyorum ama önce
Majisuka'yı bitirmeyi planlıyorum. smile
(10-19-2013, Saat:02:55 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-19-2013, Saat:11:47 AM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok güzel bir haber mako-chan ne kadar teşekkür etsem az kalırDance. Gözlerine, ellerine sağlık. Belgesellerin çevirisini rica edeli çok zaman olmuştu ama senin okulun ve internet problemlerin olduğu için ümidi kesmiştim Relieve ama sen bir şekilde başlayıp bitirmişsin Cool

Evet haklısın ben bile umudu kesmiştim kendimden.
Ama her nasılsa çevirebidim.
Aslında 1. bölüm derken yanlış yazdım şimdi birinci mesajı düzelttim ^^
Ayrıca 3. belgeseli de çevirmeyi düşünüyorum ama önce
Majisuka'yı bitirmeyi planlıyorum. smile

Majisuka çabuk ve sorunsuz biter umarım. Tekrar teşekkür ederim...
Bul
Tek link indirme seçeneği eklenmiştir.
Vimeo izleme linki eklenmiştir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sato Takeru - Takeru no Plan Drive (Türkçe Altyazılı) IDPeaceM 7 477 10-24-2020, Saat:12:32 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Yabuki Nako, Honda Hitomi, Miyawaki Sakura - IZ*ONE VLIVE Röportajları (10.04.2020) (Türkçe Altyazılı) ~Haruna~ 6 667 06-14-2020, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga
  KAT-TUN (Kame) Ses Dersi - 1 (Türkçe Altyazılı) SaDe 15 7,985 06-09-2020, Saat:01:24 PM
Heart AKB600 Saniye - Minami Minegishi (峯岸みなみ) (2010.07.20) (Türkçe Altyazılı) mako_chan 7 3,729 04-26-2020, Saat:06:57 PM
  Keyakizaka46 Individual PV (Türkçe Altyazılı) livzyliz 4 1,756 01-21-2020, Saat:06:59 PM
Son Yorum: livzyliz
  Hanazakari no Kimitachi e - Kamera Arkası (Türkçe Altyazılı) livzyliz 2 1,025 08-30-2019, Saat:05:12 PM
  Mako Kojima Soru-Cevap Videosu (Türkçe Altyazılı) livzyliz 0 375 08-25-2019, Saat:05:31 PM
  AKB48 - Kin Sma Special (Türkçe Altyazılı) mako_chan 11 7,445 04-18-2019, Saat:10:21 PM
Son Yorum: Astral
Heart Documentary Of AKB48 - The Future 1mm Ahead (2011.01.08) (Türkçe Altyazılı) mako_chan 11 6,190 04-18-2019, Saat:10:20 PM
Son Yorum: Astral
  Morning Musume Üyeleri Oryantal Öğreniyor (Türkçe Altyazılı) Toruga 4 3,446 02-13-2017, Saat:03:43 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi