Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miura Haruma (三浦 春馬)
[Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo1_400.png] [Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo5_400.png]

[Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo2_400.png] [Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo6_400.png]

[Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo3_400.png] [Resim: tumblr_nztzeyWcpd1r3hdhfo4_400.png]
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Last Cindrella, Kimi ni Todoke ve Koizora da izlemiştim. Japonlarda en sevdiğim oyunculardan. Bir de oldukça tatlı >_<
[Resim: 4aQ7NL.gif]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Bul
Miura Haruma Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hesabı açtı.

Bul
30 yaşındaki aktör Haruma Miura evinde ölü bulundu

Medyada çıkan haberlere göre, popüler aktör Haruma Miura Cumartesi günü Tokyo'daki evinde ölü bulundu.
Soruşturma kaynaklarına göre, Cumartesi öğleden sonra Minato Ward'daki evinde tepkisiz halde bulundu. Kaynaklar, hastaneye kaldırıldığını ancak daha sonra öldüğünü söyledi.

KAYNAK: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Çeviri: Diadem Baby
[Resim: tumblr_on6meybHLV1vj5ykao3_500.gif]
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sansarea, Toruga, ~Haruna~
Şok oldum habere... Asmış kendisini, intiharmış. Çok üzücü...

Huzur içinde yatsın...
[Resim: ybUVZM.jpg]
En sevdiğim Japon aktörlerden biriydi çok üzüldüm inşallah şimdi huzurludur ve cennete gider
Bul
Ölümü henüz açıklanmasına rağmen fanlar projelerinin durumunu merak ediyordu. Miura geçen yıl bir müzik kariyeri başlatmıştı ve Nisan'da yayınlanması planlanan 2. single'ı "Night Diver" sonbahara ertelenmişti. Hatta 24 Temmuz'da Music Station programına çıkarak şarkıyı seslendirecekti.

Miura'nın ajansı AMUSE single'ın 26 Ağustos'da yayınlanacağını duyurdu. Single'da 3 şarkı yer alacak. "You & I" isimli şarkının söz ve müziği Miura'ya ait. Ayrıca single'da "ONE" adlı bir şarkı daha yer alacak.

Single kapakları şu şekilde:

Limited Edition

Regular Edition

Miura'nın devam eden işleri arasında Eylül'de TBS'de yayınlanması planlanan "Okane no Kireme ga Koi no Hajimari" dizisi ve 2021'de yayınlanması planlanan "Brave: Gunjyo Senki" filmi de vardı.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sansarea
Hala inanmakta zorlanıyorum... Daha birkaç gün öncesine kadar yeni projelerini heyecanla bekliyordum. Umarım olduğu yerde huzurludur...

Bul
Seni hep güzel hatırlayacağız ... Çok yetenekli güzel bir insandın. Çocukluğumun prensi umarım huzurlusundur şimdi
Bul
Yuzu, 2008'de yayınladığı "WONDERFUL WORLD" albümünden Miura Haruma'nın yer aldığı "Umaku Ienai" adlı şarkısının klibini yayınladı.

Onu bu haliyle tanımıştım ve görünce bir kez daha duygulandım... Sad

[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sansarea, Toruga
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miura Shohei (みうら しょうへい) a.j. 12 11,964 06-24-2013, Saat:06:08 AM
Son Yorum: pieceflower85
Heart Ryosuke Miura (三浦涼介) kiryuu 4 9,197 04-13-2013, Saat:01:19 PM
Son Yorum: kiryuu