Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miura Haruma (三浦 春馬)
Haruma müslüman mı ne olur bri bize söylesin ne olur !!!!!!!!!
Bul
Mirua haruma mı? Şu kimi ni todokedeki kazehaya mı? Müslüman olduğu ile ilgili bir bilgi var mı?
Bul
Miura haruma ve tabe mikako ilk olarak kimi ni todokede beraber rol almışlardı. 2014 ocak ayında fuji tvde yayınlanacak olan boku no ita jikan dizisinde ikili tekrar başrolü paylaşacaklar. Umarım dizi yayınlanınca çevirisi yapılır. Cünkü her iki oyuncu da harika smile
Bul
yaa smile aşık oldum ben bunaaa smile
[Resim: tumblr_n2ynug44j91qbf8kso5_250.gif][Resim: tumblr_n436w8uZLe1qbf8kso10_250.gif]
Bul
(12-05-2013, Saat:01:07 PM)derya akdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Haruma müslüman mı ne olur bri bize söylesin ne olur !!!!!!!!!

Endonezyalı hayranların uydurması diye duydum ama bilemiyorum. Big Grin
Kendisi bir açıklama yapmış olsa olay olur herhalde yayınlanır her yerde ama ben görmedim öyle bir şey. Big Grin
Bul
Gerçekten harika biri oyunculuk kariyeri de kendisi kadar harika Gokusen'de Kazama Ren rolüyle ilgimi çekti daha sonra Bloody Monday'de de izledim hayran kaldım çok iyiydi Falcon adında bi hackerdı gerçekten harikaydı izlemenizide öneririm Koziora'da da performansını sergiledi ağlamıştım son bölüm yani sevilesi Japon ünlülerden smile
[Resim: tumblr_npe0mkjXZy1uvg3s7o1_400.gif]
Bul
Çok yakışıklıı kazama ren rolünde tanımıştım bence gayet iyi smile Bloody Monday'ide çok övdüler başlamayı düşünüyorum,yazın için teşekkürler
[Resim: tumblr_mcezrddbgx1roenqeo2_500.jpg]
Bul
Kendisini Koizora ve Kimi ni Todoke ile tanıdım. Çok şirin bir çocuk ve gülüşü çok güzel. Şimdilerde "Shingeki no Kyojin" filminde başrol.  Big Grin
Konu için teşekkürler^^  Angel

[Resim: tumblr_nrzfowUdgF1tqshoro4_540.jpg]

[Resim: tumblr_nrzfowUdgF1tqshoro1_400.jpg]   [Resim: tumblr_nrzfowUdgF1tqshoro2_400.jpg]

[Resim: tumblr_nrzfowUdgF1tqshoro3_540.jpg]
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
bu çocuk çok iyi bir oyuncu ve kimini todoke den sonra resmen bağlandım haruma ya smile
Bul
İlk ağlamaktan içim çıkan film Koizora'daki Hiro rolüyle tanıdım onu,sarı saçları rameni andırıyordu Big Grin Sonra birçok filmini izledim.Çok başarılı bir oyuncu Haruma ve söylemeden de edemeyeceğim tabi çok da yakışılı smile Tanıtım için teşekkürler ^^
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miura Shohei (みうら しょうへい) a.j. 12 11,968 06-24-2013, Saat:06:08 AM
Son Yorum: pieceflower85
Heart Ryosuke Miura (三浦涼介) kiryuu 4 9,203 04-13-2013, Saat:01:19 PM
Son Yorum: kiryuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi