Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miura Haruma (三浦 春馬)
[Resim: bqRkc.gif][Resim: 3Rd5T.png]
[Resim: ZF5PH.png][Resim: q9JFz.gif]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
[Resim: POHc2.gif][Resim: yT3Ml.gif]
[Resim: EtY6O.gif][Resim: uMgXx.gif]
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Super Handsome Live 2012 Tanıtım Videosu

Koizora'daki adam ile Kimi Ni Todoke'deki adam aynı mıymış yani! Bir saç renginden insanlar nasıl değişiyor ya! Bir de oğlanı biliyoruz diye geçiniyoruz. Big Grin
Teşekkürler tanıtım için.^^

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Bu WTP taklidini çok seviyordum. Bir çevirme gibi birşey yaptım. Hatalar olabilir. smile

Çok cici çocuk yahu. smile

-A-
Bul
Birçok projesini izledim-çoğu projesi de izlenilesi şeyler zaten.^^
Üzerinden uzun zaman geçti ama, hala Kazehaya için en iyi seçim olduğunu düşünüyorum.
[Resim: tumblr_lvflwllWOz1qeovlro6_250.gif]
&YY.
Bul
En çok sevdiğim aktördür ( yusukeyle eşit durumdalar tabi Big GrinBig Grin ).. paylaşım için çok teşekkürler. Kimi Ni Todoke ile tanımıştım smilesmile Koizora ile aşık oldum Rolleyes Gokusen 3 ü unutmamak gerek.. Lol
[Resim: tumblr_mssyxw58Qq1r2gzgbo1_500.gif]
Bul
Çok merak ediyorum birisi bir admin sorumu cevaplaya bilir mi? Haruma Müslüman mı olmuş? ortalık bu dedikodu ile çalkalanıyor da? Birisi bizi aydınlata bilir mi?
Bul
(11-07-2013, Saat:10:06 PM)junseyma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok merak ediyorum birisi bir admin sorumu cevaplaya bilir mi? Haruma Müslüman mı olmuş? ortalık bu dedikodu ile çalkalanıyor da? Birisi bizi aydınlata bilir mi?

Bir kaç yerde müslüman olduğu yazıyor. Gördüğüm kadarıyla bunlar varsayım, resmi bir yazı görmedim. Doğrusunu kendisi açıklamadıkça kimse bilemez.
[Resim: ybUVZM.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miura Shohei (みうら しょうへい) a.j. 12 11,968 06-24-2013, Saat:06:08 AM
Son Yorum: pieceflower85
Heart Ryosuke Miura (三浦涼介) kiryuu 4 9,203 04-13-2013, Saat:01:19 PM
Son Yorum: kiryuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi