Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yardım Bölümü
Merhaba, 
2015 yılından önce izlediğim bir dizi olduğuna eminim o yüzden aradığım diziyi eski olarak tanımlayabiliriz. 
Yayın yılı, oyuncular hakkında detay hatırlamadığım için yıllardır diziyi bulamadım. 
Hatırladığım detaylar şu şekilde: Liseli başrol kızımız okulun bahçesinde bayılıyor ve okuldan bir çocuk onu revire taşıyor. Kız çocuğun suratını tam olarak göremese de çocuktan etkileniyor ve çocuğu arıyor. Bu süreçte kızın ailesi evlerinin odalarını (klasik bir japon eviydi ve bahçeliydi) kiraya veriyor. Kiracılardan 2 tanesi erkek diğeri yanlış hatırlamıyorsam kızdı. Başrol kızımızın aradığı çocuk aslında kiracı erkeklerden bir tanesi ancak kızımız bunu bilmiyor Bilse bile çocuğun bir ilişkisi var zaten Sad her neyse diğer kiracı çocuğumuz bizim kızdan hoşlanıyordu ve olaylarda bu şekilde ilerliyordu.
Bul
Bende bir dizi arıyorum
Belki geçen yıl içinde izledim ama hala ne aklıma geliyor adı nede oyuncuları
Şöyle ki , kadın karakter temizlik şirketinde çalışıyor erkek karakter ise söz yazarı. Kadın adamın evine temizliğe geliyor ve kadının onun şarkısını dinlediğini duyuyor baya eski bi şarkısı adamın. Adam şaşırıyor kadının o halinden etkileniyor. Adama bak baskı var şarkı yazması konusunda. Adam bu süreçte uğraşıyor ve kadın temizlik yapmaya geliyor adamın evine
Bul
(01-07-2024, Saat:06:03 PM)Mlk2020 yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende bir dizi arıyorum
Şöyle ki , kadın karakter temizlik şirketinde çalışıyor erkek karakter ise söz yazarı. Kadın adamın evine temizliğe geliyor ve kadının onun şarkısını dinlediğini duyuyor baya eski bi şarkısı adamın. Adam şaşırıyor kadının o halinden etkileniyor. Adama bak baskı var şarkı yazması konusunda. Adam bu süreçte uğraşıyor ve kadın temizlik yapmaya geliyor adamın evine

Fight Song adlı dizimiz, buradan izleyebilirsiniz: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. smile
[Resim: qhlECOv.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Mlk2020
(01-09-2024, Saat:09:04 PM)IDPeaceM yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(01-07-2024, Saat:06:03 PM)Mlk2020 yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende bir dizi arıyorum

Fight Song adlı dizimiz, buradan izleyebilirsiniz: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. smile

Big Grin Shy kimsin sen Süpermen mi ? 
teşekkürler
Allah razı olsun 
Heart
  • IDPeaceM
Bul
(01-10-2024, Saat:08:54 PM)Mlk2020 yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Big Grin Shy kimsin sen Süpermen mi ? 
teşekkürler
Allah razı olsun 
Heart

Çevirisini kendim yaptığım için biliyorum  Relieve
[Resim: qhlECOv.jpg]
  • Mlk2020
Merhaba uzun zaman önce izlediğim bir diziyi arıyorum başrol erkek doğuştan diye hatırlıyorum akıl sağlığı iyi değil aklı pek yok sonra bir ilaç veriliyor ya da yanlışlıkla alıyor hatırlamıyorum ve çok akıllı bir insan oluyor bu ilaç ilk defa onda denendi ve daha önce sadece fareler üzerinde deney yapılmış başrol kızımız da o klinikte çalışan bir doktor bilen varsa yazarsa çok sevinirim aradım ama hiç bir yerde bulamadım
Bul
(02-18-2024, Saat:04:17 AM)Efla yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba uzun zaman önce izlediğim bir diziyi arıyorum başrol erkek doğuştan diye hatırlıyorum akıl sağlığı iyi değil aklı pek yok sonra bir ilaç veriliyor ya da yanlışlıkla alıyor hatırlamıyorum ve çok akıllı bir insan oluyor bu ilaç ilk defa  onda denendi ve daha önce sadece fareler üzerinde deney yapılmış başrol kızımız da o klinikte çalışan bir doktor bilen varsa yazarsa çok sevinirim aradım ama hiç bir yerde bulamadım

Bahsettiğiniz dizi "Flowers for Algernon" olmalı. smile
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
  • Efla
Bul
(02-18-2024, Saat:07:13 PM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02-18-2024, Saat:04:17 AM)Efla yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba uzun zaman önce izlediğim bir diziyi arıyorum başrol erkek doğuştan diye hatırlıyorum akıl sağlığı iyi değil aklı pek yok sonra bir ilaç veriliyor ya da yanlışlıkla alıyor hatırlamıyorum ve çok akıllı bir insan oluyor bu ilaç ilk defa  onda denendi ve daha önce sadece fareler üzerinde deney yapılmış başrol kızımız da o klinikte çalışan bir doktor bilen varsa yazarsa çok sevinirim aradım ama hiç bir yerde bulamadım

Bahsettiğiniz dizi "Flowers for Algernon" olmalı.  smile

Ay bu teşekkürler ?
  • ~Haruna~
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizi Öneri İsteği Başlığı Toruga 126 37,792 04-11-2024, Saat:07:55 PM
Son Yorum: IDPeaceM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi