Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düşün Ki O, Bu Yazdığını Okuyacak
Bazen kafama esiyor, itiraf edecek cesaretim olmasa da en azından anlamayacağın bir dilde, Korece, Japonca veya Çince itiraf etmeyi planlıyorum. Sonra bir ihtimal beni anlamanı ve aynı dilde karşılık vermeni istiyorum. O kalabalığın içinde bizi anlayan kimse olmasın.. Kimseye çaktırmadan itiraf edelim..
Ama gerçek hayat bu malum.. Değil beni anlayıp karşılık vermen, senin olduğun sokağa girdiğimde tek kelime edecek aklım kalmıyor başımda. 
İkenaide! (Japonca 'gitme') diye haykırıyorum içimden sen giderken. Nalboa! (Korece 'bana bak') diye fısıldıyorum orada beklerken..

Ama duymuyorsun ve gidiyorsun. Üzülüyorum. Ama anlamamana rağmen bakıyorsun da.. Umutlanıyorum... Hiç değilse aynı frekanslardayız..
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • hayat oyunu
Bazen kelimeler anlamsız kalır bazı şeyleri yazmaya söyliyecek çok şeyin vardır ama bir türlü bir şey diyemezsin ya hani. işte şu an tam da öyle anlardan birisi. sana diyecek çok şeyim var ama söyleyemiyorum. Şu an Düşündüklerimi Hiç bir kelime ifade etmez Onu bil Ve Bu yazıyı Okursan eğer ne istersen onu düşün Ne Düşünmek istersen.... Ama sakın beni incitme Son olarak Bunu bil yeter

Yazan: Katriyanna Aynuranın Ablası
Bul
Bir süredir bana ilgin olduğunun farkındayım. Ve bunu ilk öğrendiğimden bu yana yarım yıl geçse de, hala bir rüya gibi geliyor.
Ama ikimizde utangacız değil mi ? Ne ben yıllardır itiraf edebilidim ne sen aylardır.

Ama suç benim. Bunun farkındayım. Yine de elimden bir şey gelmiyor ki. İlgilenmiyormuş gibi görünmek, naz yapmak değil amacım. Sadece yüzüne uzun süre bakınca kalbim kendi fişini çekiyor. O yüzden öyle davranıyorum T^T
O sağduyu ve hak hukuk kavramlarınızın, sınav kağıdında sırf geçilmesin diye hazırlanmış soruları görünce nereye gittiğini epey merak ettim doğrusu. Mutlusunuz inşallah hocam. Hak hukuk pek afilli laflar keşke dilinizde olduğu kadar karakterinizde de görebilseydik.
Bul
Ağlamanın, özür dilemenin, inkar etmenin, birbirinizi suçlamanın vb. hareketlerinizin anlamı ne ki? Önemli olan bu hareketlerde bulunmanızı gerektirecek şeyler yapmamanız değil mi? Hata yaptınız, özür dilediniz, tamam. Bu hatayı milyon kez daha tekrar edecekseniz o gereksiz özürlerin anlamı ne? Hiç biriniz söylediklerinizde samimi değilsiniz. "Bir daha yapmayacağım, söz veriyorum." En çok da bunca zaman saygısızlık ettiğiniz kişilerin yaptıklarınızı hak etmediği için üzülüyorum zaten. "Gelecekte pişman olacaksınız." denilir genelde, ama bu denli duyarlı olmadığınızı bildiğim için böyle bir şey demem.

Umarım gelecekte hiç biriniz muhatabım olmazsınız.

----

Çok kindar biri gibi gözüktüğümü biliyorum ama zamanla birikiyor.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Bizim dostluğumuz 6 senelik bir kelebek ömrü müydü acaba? Belki bir günlük kelebek ömrünü 6 sene yaşatmıştık. Ama kelebek ellerimizde; gözleri kapalı, kanatları kıpırdamıyor. Daha fenası sen hala uçtuğumuzu sanıyorsun. Çok üzücü. Çok çok.
Bul
(10-10-2015, Saat:04:12 AM)-dizikolik- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bazen kafama esiyor, itiraf edecek cesaretim olmasa da en azından anlamayacağın bir dilde, Korece, Japonca veya Çince itiraf etmeyi planlıyorum. Sonra bir ihtimal beni anlamanı ve aynı dilde karşılık vermeni istiyorum. O kalabalığın içinde bizi anlayan kimse olmasın.. Kimseye çaktırmadan itiraf edelim..
Ama gerçek hayat bu malum.. Değil beni anlayıp karşılık vermen, senin olduğun sokağa girdiğimde tek kelime edecek aklım kalmıyor başımda. 
İkenaide! (Japonca 'gitme') diye haykırıyorum içimden sen giderken. Nalboa! (Korece 'bana bak') diye fısıldıyorum orada beklerken..

Ama duymuyorsun ve gidiyorsun. Üzülüyorum. Ama anlamamana rağmen bakıyorsun da.. Umutlanıyorum... Hiç değilse aynı frekanslardayız..

ne güzel duygular..nasıl bir ifade..hayran kaldım.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi