Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düşün Ki O, Bu Yazdığını Okuyacak
Gariban Gariban bu sitede takıldığımı görmeni iştiyorum.
Gerçek İle Rüyanın Yer Değiştirmesi İle Yer Yüzünü Alt Üst Etmeye Hazırmısın
Çirkinsin, ama canımsın. Big Grin
[Resim: ICZvsH.jpg]
Ya Gazette üyesi abilerim, gidiyorsunuz Almanya'ya, İngiltere'ye, bilmem nereye. Geçerken bir uğrayın şu memlekete. 1 hafta kalsanız bile ne yemek parası ne otel parası verirsiniz kardeşim Big Grin
[Resim: VFpSj.gif]

Big Grin
あたしのあいたいがもつともつと
Anne yeter aci bana hafta sonu temizlik yapti daha yine ne temizligi yaa
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Yeter ki artık gelin... Sizi sabırsızlıkla bekliyorum... smile
Kendimi asla senden üstün görmedim, ki çoğu konuda öyleyim. Bunu kendini beğenmişlik gibi düşünme tamamen saçma konular hakkında hava atmayı da kes. Beni zaten ilgilendirmiyor. Dediğim gibi ben kendimi senden üstün görmedim sen de kendini benden üstün görmeyi kes. Ayrıca sürekli çok iyi arkadaş olduğumuzu söyleyip durma. Beni doğru düzgün tanımayan ve içinden başarısız olmamı isteyen birisi arkadaşım olamaz zaten. Senden nefret etmiyorum. Ama şu yapmacık davranışlarına artık katlanamıyorum.

Bunları burada söyleyebilmek iyi hissettiriyor.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Sevgili yazarım King, ikimizden biri ölmeden önce bir tanışsak ya. Dünya gözüyle görsem seni. İmzalı kitabını alsam. Afilli bir not yazsan birde. Tabby için yazarım dediğin o güzelim kurgularından bahsetsen ne de güzel olurdu..

(Bir tane yetmiyor elbette)

Hyde-sama, dünyanın en auratik adamı. Japonya'nın büyülü sesi. Bir tanışabilseydik, ne kadar sevildiğini bilebilseydin keşke. L'Arc~en~Ciel olarak bekleniyorsunuz. Sad
Bul
Beddualarım tek tek tutuyor üzerinde fark ediyor musun? Küçümsediğin insan seni sallamıyor bile. Neyse senin bulunduğun bu şehirden de gidip kurtuluyorum. Yüzünü görmek ne adın bile anlamsız bende artık ;)
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

bunu okuyamasan da sana hitap ediyorum seni çok özledim sen beni özledin mi? bilmiyorum ama ben seni özledim 4 yıldır görüşmedik yüz yüze 3 aydır telefonda konuşmadık ne oldu ne bitti bilmiyorum ama özledin ne oldu niye aramıyorsun ? neden aramadığımı merak etmiyor musun? peki ben senin için ne anlam taşıyorum? sende beni özledin mi? seni aradığımda neden açmıyorsun? her neyse seni çok özledim sen benim ilk ve tek arkadaşımsın. seni üzdüysem affet
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi