Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeviri İstekleriniz
(10-29-2012, Saat:07:23 PM)Azumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bokura ga ita part 2 yani ' we were there ' Filmini cevirirmisiniz lütfen ?
Film benim hosuma gitti eger cevirirseniz sizinde zevk alacaginizdan eminim smile.

Ben de 1-2 gün önce tatil sayesinde fırsat bulup izledim ve beğendim. smile
Bildiğim kadarıyla ilk filmini çeviren arkadaş, ikincisini de çeviriyor. Aksi bir durum olursa çevirmeyi düşünürüm. Ama gerek kalacağını sanmam.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ppWuKyc.gif]
Toma'nın yeni dizisi osozaki no himawari' yi çevirirmisiniz ? *-* Dizide ondan başka Kritani Kenta, Maki Yoko, Junnosuke Taguchi gibi oyuncularda var smile
Bul
(10-30-2012, Saat:01:15 AM)HiKiKoMoRi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Toma'nın yeni dizisi osozaki no himawari' yi çevirirmisiniz ? *-* Dizide ondan başka Kritani Kenta, Maki Yoko, Junnosuke Taguchi gibi oyuncularda var smile
Ben bu diziye bir aydır gönüllüyüm ama başlık açmak için İngilizce altyazısının çıkmasını bekliyorum. smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
öncelikle çevirmenlere emekleri için teşekkür ediyorum degerli zamanlarını verip ceviriler yaptıkları için smile Monsters çevrilirse cok mutlu olurum smile
Bul
Suugaku Joshi Gakuen dizisinin çevrilmesini ne kadar çok isterim ah ahhh çok sayıda tanıdık sima var smile
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul
(11-30-2012, Saat:12:51 AM)omocha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Suugaku Joshi Gakuen dizisinin çevrilmesini ne kadar çok isterim ah ahhh çok sayıda tanıdık sima var smile

Ben de istiyorum belki yakında Bessie ile el atarız. Cool
[Resim: ybUVZM.jpg]
monsters çeviricekmisiniz arkadaşlar merakla bekliyorum smile
Bul
Merhaba,
İngilizce altyazısı mevcut ancak çevirisi yapılmamış. Brave Hearts: Umizaru (2012) filmini çevirebilir misiniz ? Big Grin
[Resim: 00004d.gif]
Bul
Bende mayunun 600second programını türkçeye çevirmenizi isteyecektim. Nette denk gelmedi ingilizce altyazılı eğer varsa o da olur smile
[Resim: jcW273d.gif]

eski nick: ads12358 telafuzu ve akılda kalması zor olduğu için Toruga'dan rica ettim ve değiştirdi smile
Bul
(05-08-2013, Saat:07:35 PM)asd12358 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende mayunun 600second programını türkçeye çevirmenizi isteyecektim. Nette denk gelmedi ingilizce altyazılı eğer varsa o da olur smile

En kısa zamanda çeviri hazır olacaktır ^_^

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 27 3,179 11-30-2020, Saat:08:27 PM
Son Yorum: wecihi
  Film Çeviri İstekleri Toruga 17 5,496 11-20-2020, Saat:09:55 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri Toruga 23 13,189 08-21-2019, Saat:05:12 PM
Son Yorum: livzyliz
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 5,010 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 2,086 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 3,321 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,742 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi