Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeviri İstekleriniz
the GazettE'nin yeni Naraku şarkısını çevirseniz çok mutlu olurum. smile

[Resim: 34yquxl.gif]

Bul
(07-25-2011, Saat:07:27 PM)X JAPAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sakura kara no tegami dizisini merakla bekliyorum bu arada ^^

Birde şarkı olarak küçük bir isteğim var daha önce yazmışsam kusura bakmayın Luna Seadan I for you ^^

bu dizinin türkçe çevirisi var sitede ekli mi bilmiyorum
Bul
(12-26-2011, Saat:08:01 PM)niyon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Milletin işimi yok benim istediğim diziyi çevirecekler deyip, hiç buraya yazmaya yanaşmadım. Ne arızalı tipim:/ Halbuki yazayım, çevirip çevirmeyeceklerine çevirmenler karar versinler, dimi? Madem böyle bi başlık var.

Byakkotai diye 2 bölümlük bi Sp var. Baş rolünde Yamapi oynuyor, ikinci rolde de Koki. Bir Yamapi sever çevirir diye bekliyorum ama olmuyor. Dizinin harici altyazısı yok galiba. Çevrilmeme sebebi buysa, vidyodaki altyazıyı, harici alt yazıya ben çeviririm. Çevirirseniz duacınız olurum Big Grin
eğer harici altyazıya çevirirsen neden olmasın zaten güzel bir diziye de benziyor
Bul
(05-08-2011, Saat:09:56 AM)X JAPAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Inu o Kau to Iu Koto dizisi şu sıralarda Japonyada yayınlanıyor bitince çevirme ihitmaliniz ne kadar acaba? Birde şarkı olarak Kamenashi Kazuyanın kizuna şarkısı olabilirmi?Birincisi olmasa bile ikincisi konusunda çok sevinirim Big Grin Yok oda olmadı illaki başka birşey X JAPANımdan Endless rain Big Grin Yaparsanız bunlardan herhnagi birini çok çok sevinirim Big Grin
isteğinizi çevirmeye başlıyorumsmile
Bul
yorumların hepsine bakamadım Tongue Kat-tun - Rescue şarkısının sözlerini çok merak ettim çevirebilen olursa sevinirim smile teşekkürler smile
Dance
Bul
mako_chan dediki buraya yazarsan "great teacher onizuka 2012" dizisi için çeviri yapabilecek birini bulabilirsin acaba varmı
Bul
(09-07-2012, Saat:08:03 AM)magasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.mako_chan dediki buraya yazarsan "great teacher onizuka 2012" dizisi için çeviri yapabilecek birini bulabilirsin acaba varmı
O dizinin çevirisi yapılıyor diye görmüştüm. Hatta dündü Big Grin Google'la aratırsanız bulmanız mümkün. Yalnız softsub değil sanırım, o yüzden belki çevirmek isteyen çıkabilir yine de.smile
[Resim: fc4da5c1996edfe0134ecf4.gif]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
hi wa mata noboru çevirirseniz sevinirim hem haruma miura oynuyor
Kedi sevgilisinde muhakkak tırnak izi bırakır
Bul
alice nine - Shunkashuutou klibini çevirebilirmisiniz
Bul
Bokura ga ita part 2 yani ' we were there ' Filmini cevirirmisiniz lütfen ?
Film benim hosuma gitti eger cevirirseniz sizinde zevk alacaginizdan eminim smile.
[Resim: pdenxwk.gif]

Bokura ga ita
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 27 3,183 11-30-2020, Saat:08:27 PM
Son Yorum: wecihi
  Film Çeviri İstekleri Toruga 17 5,496 11-20-2020, Saat:09:55 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri Toruga 23 13,190 08-21-2019, Saat:05:12 PM
Son Yorum: livzyliz
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 5,011 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 2,086 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 3,321 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,742 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi