Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tegomass (テゴマス)
Tegomass

[Resim: bY9PQG.jpg]

Bilinen Diğer Adı: Tegomasu
Çıkış Yeri: Tokyo, Japonya
Türü: Pop
Aktif Yılları: 2006-günümüz

Tegomass (テゴマス), News grubu üyeleri olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tarafından kurulmuştur. Grubun ismi grup elemanlarının soyadlarının ilk 4 harflerinin birleşiminden oluşmaktadır (Tego-Mass). Grubun toplam 8 single’ı ile 4 albümü vardır.

Diskografi

Single'lar:

[2006.11.15] Miso Soup (Swedish Edition)
[2006.12.20] Miso Soup (Japanese Edition) (ミソスープ)
[2007.05.16] Kiss ~Kaeri Michi no Love Song~ (キッス~帰り道のラブソング~)
[2008.06.18] Aiaigasa (アイアイ傘)
[2009.07.08] Tanabata Matsuri (七夕祭り)
[2011.02.16] Aoi Bench (青いベンチ)
[2013.03.06] Sayonara ni Sayonara (サヨナラにさよなら)
[2013.05.22] Neko Chudoku (猫中毒)

Albümler:

[2009.07.15] Tegomass no Uta (テゴマスのうた)
[2010.04.21] Tegomass no Ai (テゴマスのあい) (mini-album)
[2011.10.19] Tegomass no Mahou (テゴマスのまほう)
[2014.01.22] Tegomass no Seishun (テゴマスの青春)

Kaynak: Last.fm + Wikipedia
Bul
Çok seviyorum şarkılarını güzel bir grup çok teşekkürler smile)
Bul
şarkılarını çok hoş buluyorum sade ve güzel smile ^^ sesleride zaten çok iyi Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shou tutkudur...

Bul
Sesleri ve şarkıları da kendileri gibi tatlı grup. Blush Rolleyes Çok seviyorum bu ikiliyi Heart

[Resim: TegoMass11.jpg]
[Resim: TegoMassD.jpg]
[Resim: TegoMass.jpg]
[Resim: TegoMass1.png]
Bul
Dün bir program izledim ve Tegomass'ın "sevimli" imajlarının ardında daha farklı olduklarını öğrendim. Tongue Bunu açıklayan ise NewS'tan grup arkadaşları Shigeaki Kato. Hadi Masu'yu geçtim Tegoshi'nin sevimliliğin altında tam bir "akrep" olduğunu görmüş olduk. Kato'nun açıklamasına göre Tegoshi'nin kesinlikle kaybetmeye tahammülü yokmuş, öyle ki basit bir oyunu bile kaybettiği zaman aşırı takıyormuş ve hırslanıyormuş Big Grin
Masu'yu ise fazla rahat olarak açıklayabiliriz. İşten eve dönecekleri zaman, Kato ve Yamapi kısa sürede hemen üstlerini değiştirip hazırlanırken, Masu oldukça rahat bir şekilde kendini hiç yormadan iki saatte ancak hazırlanıyormuş beyefendi. Big Grin
[Resim: tumblr_lrpt1429Df1qga6tbo1_r1_500.gif]
Bul
ahahaha Big Grin shige'ye bak sen nasıl da hemen anlatıyor Big Grin ryo'ya da çok korkunç filan diyordu birgün news üyeleri kıstırmasa onu bari ahaha Big Grin tegoshi'nin biraz sert olduğu belliydi zaten kamer arkalarında filan Big Grin kabul o sevimli yüze göre çok sevimli konuşmuyordu insan onun her hareketinin sevimli olmasını bekliyor Blush Rolleyes massu'nun da rahat olması oda biraz yani hiç streslendiğini düşünmüyorum ben o pufuduk gülümsemesinden dolayı Bravo
abüü tegoshi akrep burcuymuş Big Grin o burç hakkında pek iyi şey yazmıyorlardı ryo da öyle zaten neyse inanıyorum ikiside bu burcun bütün kötü imajını silicekler gözümüzde Big Grin

Shou tutkudur...

Bul
Ryo korkunç diyince geldi aklıma, yine aynı programda bi anılarını anlatıyor bu sefer Tegoshi. Ryo ve Tegoshi oldukça kararlı, neyi beğense/gözüne kestirse alan tiplermiş, oysa Masu oldukça kararsız, "bunu mu alsam acaba, yoksa şunu mu" tarzında bir insanmış. Neyse California'ya gittiklerinde Tegoshi, Masu ve Ryo alışverişe çıkmışlar fakat Ryo bi süre sonra dayanamamış ve Masu'ya sinirlenip tek başına alışveriş yapmak için terk etmiş bu ikisini Big Grin Big Grin

Ve ayrıca akrepler genelde gıcık olabilirler, egoları fazla yüksek çünkü. ( kendimden biliyorum Tongue )
Bul
Big Grin ahaha nedense tam ryo'dan beklenilcek haraket Big Grin massu'nun gitmemesi için ona nasıl acıklı gülümsediğini hayal ediyorumda komedi Big Grin ego denilince sanırım ryo tegoshi'ye fark atıyor (hemde baya Big Grin)
burda da tegomass ders alıyorlar kızları etkilemek için Big Grin tegoshi'nin göz kırpması nasıl bişey öle ya her kıza yapmasın Big Grin Rolleyes kızlar bayılır filan Big Grin Shy

Shou tutkudur...

Bul
Tegoshi az değil ya, o göz kırpıştan belli zaten, derse falan ihtiyacı yok onun yani Big Grin Massu zavallım, pek masum kaldı yanında <3 Ama bu onu sevimli yapan şeylerden biri sanırım, çok şeker Heart Rolleyes
Bul
Tego çok acayip birisi gerçekten şok oldum sadece göz kırpsa neyse ama tatlı ya ben seviyorum Tego'yu bir de arda kız kıyafetleri giymese daha iyi olacak Tongue Tongue
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi