Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aika Mitsui (光井 愛佳) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri
Aika Mitsui (光井 愛佳) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri

[Resim: YkJo3E.jpg]

Bu başlık altında olabildiğince Mitsui Aika'nın blog yazılarını çevirmeye çalışacağım. Tarihler karışık da olabilir. Ben yine de en yeni olan yazıları çevirmeye özen göstereceğim.
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Morning Musume。’16 Houston'da (1. kısım)

Merhaba, oradaki ;)

Japonya'ya geri döndüm!!

[Resim: g8yJoN.jpg]

Sizleri Houston'da görmek güzeldi. ;) Bir çok denizaşırı hayranları oradaydı ve harika bir şekilde Morning Musume。’16'i karşıladı. ;) Teşekkür ederim!!

Houston'a vardığımızda, bu kocaman muhteşem arabalar oradaydı!! Bizim için özellikle hazırlanmışlardı.

[Resim: ZkJPn0.jpg]

Üyeler heyecanlıydı! Kudo Haruka bizi konuk eden kişiymiş  ve kollarında güzel kızlar varmış gibi davrandı ;) haha

[Resim: 5721nM.jpg]

Güzel hava da bizi karşıladı!! Ikuta Erina, Suzuki Kanon, Oda Sakura, Nonaka Miki ve Makino Maria ile parka gittim.

[Resim: v5Rv76.jpg]

[Resim: z5Y7ZY.jpg]

Sakura ve Maria atlıkarınca ile oynadılar ;)

[Resim: ZkJPPG.jpg]

Erina onların fotoğrafını çekti ve Miki oturuyordu ;)

[Resim: YkJ7A2.jpg]

Kanon şirin bir erkek çocukla oynuyordu ;)

Etrafa bakındıktan sonra, tüm üyeler rodeo izleyecektik ama izleyemedik!!><
Rodeo kapalıydı...

[Resim: pz9pZn.jpg]

Oh, yazık!

Ancak, BBQ yarışması olan, Dünya Bar-B-Que Şampiyonası, düzenlendi! Japonya'da TV şovunda görmüştüm ve oldukça heyecanlıydım. hehe güzel kokularla doluydu!

Erina, Haruna ve Maria kukla inekten etkiledi!

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Beyefendi eğer arkaya eğilirse, ineğin daha iyi hareket edeceğini söyledi.

Sevimli kovboy kızı ;)

Oh, çok fazla eğildi! Haha

Miki, Sakura ve Maria yerlilerle konuştular! Bayanlar rodeo ve BBQ etkinliği hakkında konuştular. Maria iletişim kurmayı uğraştı! Şirindi ;) Kendilerini bayanlara tanıttılar. "Biz performans sergiliyoruz!" "Dans ve şarkı söylemek!" , bayanlar anlamakta zorlandılar! "Ne? Nerede performans sergiliyorsunuz? TV'de?" gibiydi. Çok şaşırdı ;) haha

[Resim: v5RBZz.jpg]

Anime Matsuri hakkında açıklama yaptık ve onlar "Gidebilmeyi dilerdim! Bu arada, tanıştığımıza memnun oldum. Burada olduğunuz sırada keyfini çıkarın ;)" dediler. Çok naziklerdi.

Ondan sonra BBQ yarışmasa yakın olan bir eğlence parkına gittik. Çok iyi vakit geçirdiler, hız trenine binmek, baş aşağı bungee jump ve birkaç sürüş! Çok oynadılar!! DVD'de görebilirsiniz ;)

[Resim: 572OJL.jpg]

Günün sonunda harika bir akşam yemeği yedik ve yattık ;)

Sevgilerle
Aika

Devam edecek...

---

Kaynak: UP-FRONT LINK
Çeviri: ~Haruna~

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Bul
Aika'dan Mesaj

Merhaba! Bugün, 2 Nisan Miyazaki Yuka'nın doğum günü smile

Her gün gülmeni umuyorum

İyi ki, iyi ki doğdun Yuka~~!

Sevgilerle
Aika

[Resim: OAzGY4.jpg]

---

Bul
31.05.2016

Konser başlayacak!!!! smile Hazır mısınız?
O hazır! Saç kesimi gerçekleşti ;)

[Resim: goA6LR.jpg]

‪#‎morning_musume16‬ ‪#‎aika‬

Sevgilerle
Aika

---

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kalimero
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reina Yokoyama (横山玲奈) / Türkçe Blog Çevirileri ~Haruna~ 1 532 02-25-2018, Saat:04:31 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Maria Makino (牧野真莉愛) / Türkçe Blog Çevirileri ~Haruna~ 1 684 07-03-2017, Saat:11:11 PM
  Sayumi Michishige (道重 さゆみ) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri (05 Ocak 2011 - ) Toruga 124 39,269 10-21-2016, Saat:09:53 PM
Son Yorum: Toruga
  Akane Haga (羽賀朱音) / Türkçe Blog Çevirileri ~Haruna~ 3 1,819 11-19-2015, Saat:11:46 PM
  Ai Takahashi (高橋 愛) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri (06 Ağustos 2013 - ) Toruga 14 4,774 09-10-2014, Saat:12:07 PM
Son Yorum: Bessie.
  Ai Takahashi (高橋 愛) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri (05 Ocak 2011 - ) Toruga 141 46,588 08-06-2013, Saat:01:01 PM
  Natsumi Abe (安倍 なつみ) (Eski Üye) / Türkçe Blog Çevirileri (04 Ağustos 2013 -) Toruga 1 1,385 08-06-2013, Saat:12:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi