Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Önerileriniz
(08-19-2014, Saat:12:13 AM)LiSA yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bugün çevirimi Klip / PV Çevirileri kısmına koydum orası çeviri ekibi tarafından kullanılabiliyormuş sadece. Çeviri Online Klipler bölümüne taşındı fakat insanların buraya giripte çeviri arayacağını düşünmüyorum. Açıkçası konu oraya taşınana kadar orada çeviri parçalarında bulunduğu hiç dikkatimi çekmemişti. Eğer üye çevirileri gibi bir bölüm açılabilirse aynı Japan-Fans Çeviri Grubu gibi altbaşlıklara ayrılırsa yada sizin istediğiniz altbaşlıklarda hiç farketmez daha ilgi çekici olabileceğini düşünüyorum.

Orada da mı şarkı çevirileri var? Haberim bile yoktu. Öğrendiğim iyi oldu. Artık oraya da bakarım. Çeviri Bölümü'ne eklenemediğini anladım ama yine de Online Klipler Bölümü'nde de çevrilmiş şarkılar diğerlerinden ayrı olsa daha iyi olur sanki. Yani eğer burayı okumamış olsaydım haberim bile olmayacaktı. Bilmeyen bir sürü üye daha vardır eminim.
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
(05-09-2015, Saat:12:25 PM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-19-2014, Saat:12:13 AM)LiSA yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bugün çevirimi Klip / PV Çevirileri kısmına koydum orası çeviri ekibi tarafından kullanılabiliyormuş sadece. Çeviri Online Klipler bölümüne taşındı fakat insanların buraya giripte çeviri arayacağını düşünmüyorum. Açıkçası konu oraya taşınana kadar orada çeviri parçalarında bulunduğu hiç dikkatimi çekmemişti. Eğer üye çevirileri gibi bir bölüm açılabilirse aynı Japan-Fans Çeviri Grubu gibi altbaşlıklara ayrılırsa yada sizin istediğiniz altbaşlıklarda hiç farketmez daha ilgi çekici olabileceğini düşünüyorum.

Orada da mı şarkı çevirileri var? Haberim bile yoktu. Öğrendiğim iyi oldu. Artık oraya da bakarım. Çeviri Bölümü'ne eklenemediğini anladım ama yine de Online Klipler Bölümü'nde de çevrilmiş şarkılar diğerlerinden ayrı olsa daha iyi olur sanki. Yani eğer burayı okumamış olsaydım haberim bile olmayacaktı. Bilmeyen bir sürü üye daha vardır eminim.

Öyle bir bölüm asla olmayacak. Çevirilerini bu forum aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırmak isteyen üyeler Çeviri Grubumuza girebilirler.
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
(05-09-2015, Saat:01:54 PM)Toruga yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-09-2015, Saat:12:25 PM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Öyle bir bölüm asla olmayacak. Çevirilerini bu forum aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırmak isteyen üyeler Çeviri Grubumuza girebilirler.

Anladım. Aslında yeni bölüm oluşturun demek istemedim. Sadece mesala Index'te ayrı olsalar diye düşünmüştüm. Ama sonuçta bu benim düşuncem. Forum için en iyisini tabi ki de siz bilirsiniz smile

Bul
Replik Bölümü ? İzlediğimiz Japon dizilerinin fotoğrafları repliklerini paylaşsak güzel olmaz mıydı ?
[Resim: tumblr_npe0mkjXZy1uvg3s7o1_400.gif]
Bul
Johnny's Kategorisindeki Diğer Gruplar bölümünde, bazı grupların bölümleri açılabilir. Yani Johnny's içerisinde aktif olan gruplar. Johnny's WEST , V6 , Tackey & Tsubasa (タッキー&翼) , TOKIO , A.B.C.-Z (Acrobat Boys Club) gibi... Ya da en azında Johnny's WEST gibi bu aralar  daha aktif olan ve popülerliği artan gruplar. Böylece hakkında daha çok şey öğrenebiliriz. Ve şu an tek bir konun altında resimler, haberler vb. paylaşılıyor. Eğer bölümü olsaydı daha düzenli olurdu ve her üyenin kendine özel konusu olurdu. Zaten bu grubun popülaritesi gittikçe artıyor. Bence gelecek vaat eden gruplardan biri. Ben Johnny's Kategorisinin moderatörü olduğum için ilgilenirim, ki forumda Johnny's hayranı olan bir çok kişi var.

Bul
Sene 2011'de öneride bulunduğum bir bölüm: A9 (Alice Nine).
Ve 2017 Şubat'ının son gününde bu önerimi tekrardan su yüzeyine çıkarıyorum. Acaba A9 içinde bir bölüm açılamaz mı güzel forumumuz da?  Huh
Bul
(02-28-2017, Saat:10:10 PM)Reikon yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sene 2011'de öneride bulunduğum bir bölüm: A9 (Alice Nine).
Ve 2017 Şubat'ının son gününde bu önerimi tekrardan su yüzeyine çıkarıyorum. Acaba A9 içinde bir bölüm açılamaz mı güzel forumumuz da?  Huh

Şu sıralar yeni bölüm açmak yerine var olan bölümlerimizdeki eksiklikleri gidermemizin daha doğru olacağını düşünüyorum Reikon. Çünkü çok özel bölüm oldu, hepsine yetişemiyoruz ve hala eksiklikleri olan bölümler var. Ama ileride neden olmasın? smile
(02-28-2017, Saat:10:17 PM)Toruga yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Şu sıralar yeni bölüm açmak yerine var olan bölümlerimizdeki eksiklikleri gidermemizin daha doğru olacağını düşünüyorum Reikon. Çünkü çok özel bölüm oldu, hepsine yetişemiyoruz ve hala eksiklikleri olan bölümler var. Ama ileride neden olmasın? smile

Peki, o zaman A9 için biraz daha bekleyebilirim. smile
Bul
İki tane önerim var.

Biri EX Family / LDH kısmını ilgilendiriyor. Diğer Grup ve Solistler bölümünün Johnny & Associates kısmındaki gibi Gruplar ve Solistler ve Grup Üyeleri bölümlerine ayrılmasının düzen açısından güzel olabileceğini düşünüyorum.

Diğeri de Japon Gazete ve Dergileri kısmında "Magazin Dergileri" ya da o tarz bir bölümün açılması.

Ne dersiniz?

Bul
(03-08-2017, Saat:07:41 PM)~Haruna~ yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İki tane önerim var.

Biri EX Family / LDH kısmını ilgilendiriyor. Diğer Grup ve Solistler bölümünün Johnny & Associates kısmındaki gibi Gruplar ve Solistler ve Grup Üyeleri bölümlerine ayrılmasının düzen açısından güzel olabileceğini düşünüyorum.

Diğeri de Japon Gazete ve Dergileri kısmında "Magazin Dergileri" ya da o tarz bir bölümün açılması.

Ne dersiniz?

İlgileneceğim en kısa zamanda. smile
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 147 76,043 02-01-2024, Saat:07:57 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi