Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miku'nun Doğum Günü Projesi! [Sonuçlandı]
Heart 
[img][Resim: nbyws1.jpg][/img][/b]
Merhabaa yine ben~
[b]İkinci bir proje daha varmış!!Olmazsa buna katılalım! Son günü 19 Ekim!! Ayrıntılar resimde! İngilizce ama sorun olmaz sanırım :3 )Alttaki ilk projenin aciklamasi evet.. o.o

Bu sefer katılabileceğimizi düşündüğüm bir projenin duyurusunu yapacağım fakat kısıtlı bir zamanımız var çünkü 10 Ekim'de süresi dolmuş olacak. :'< Aslında benim hatam,iki ay öncesinden haber vermeliydim..Neyse..
Minna,An Cafe'nin vokalisti Miku'nun doğum günü için Jessica(bir Cafekko asdf) bir proje başlattı! Kendisi bir kitap hazırlayıp doğum gününde ofis adresine gönderecek! Kitapta Cafekkoların çalışmaları yer alacak! (pankart,fan art,cosplay,mektup vs.) Yani Miku'nun sizin çalışmanızı görme garantisi veriyorum!! :3 Aslında doğum günü 5 Ocak fakat kitabın tasarımı,düzenlemesi,basımı,gönderimi zaman alacağı için erken oldu www
Türkiye'den ne kadar katılım olursa o kadar kârdır değil mi? :3 Katılmak istiyorsanız,yapmanız gereken bir şeyler yazıp çizip Jess'e göndermek!
Twitter kullanıyorsanız @jeshukahh bu hesaptan ulaşabilirsiniz,aksi takdirde jessica.stanley91@yahoo.com adresine ad,soyad ve ülkenizi belirterek çalışmalarınızı yollayabilirsiniz! ^_^ Mikkun çok sevinecek!!
Neyseki bayramdayız,eğer vakit ayırabilirseniz çook memnun olurum! :> Bye nyappy~
Duyuru için teşekkürler, bu arada proje başlıklarını Projeler bölümüne açalım. smile
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Eheh doğru >.<" Nnn birkaç gün kaldıı Sad
Notice yapın asfgh
Güncellendi! Lütfen ilgilenenler okusun! ^^
Daha önceden haberim olsaydı katılmak isterdim ama zamanı geçmiş bile. Üzüldüm Sad
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  J-Melo Araştırma Projesi 2014'e Katılalım! (Sonuçlar Açıklandı!) Toruga 6 5,213 06-11-2015, Saat:05:26 PM
Son Yorum: Toruga
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 4,718 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Hello! Project Gruplarını Türkiye'ye Getirelim! [Sonuçlandı] Toruga 12 6,893 02-24-2014, Saat:11:25 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Veriyoruz! [Sonuçlandı] Toruga 2 3,115 10-13-2013, Saat:11:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi