Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
"Yapıştırsam yapıştırsam, bu linki hangi konuya yapıştırsam_"
Uygun konu bulamadım bir an Big Grin
Bunu bende gördüm ahah chigaimasu nee Big Grin Muhabbet sohbet için Sake Salonu konusunu da kullanıyoruz oraya atılabilir bir dahakine smile
[Resim: jIfBZTog.jpeg]
Anime Listem
:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
13 Cuma... Genelde bu tür şeylere inanmam. Ama hiç farkına varamadan tüm gün korkunç şeyler hakkında konuştuk.  Souka  Aslında aklıma Nogizaka46'in şarkısı geliyor.^^  Tongue
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
(11-13-2015, Saat:10:45 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.13 Cuma... Genelde bu tür şeylere inanmam. Ama hiç farkına varamadan tüm gün korkunç şeyler hakkında konuştuk.  Souka  Aslında aklıma Nogizaka46'in şarkısı geliyor.^^  Tongue

Ahaha sen 13 cuma yazınca benimde direk aklıma nogizaka'nın şarkısı geldi Big Grin

O------------------------------------------------------------------------------------------------- O ---------------------------------------------------------------------------------------------O

Bugün okuldan sınıf temsilcileri ile tüyap kitap fuarına gittik 10 tane kitap aldım. En çok isteyip de bir türlü alma fırsatı yakalayamadığım Haruki Murakami'nin 2 kitabını alma şansını tüyapta yakaladım en kısa zamanda okumayı planlıyorum :smile Aldığım 2 seri 1Q84 ve Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yıllar adlı kitabı.En kısa sürede okumak istiyorum hangisine başlasam kararsız kaldım Big Grin
[Resim: tumblr_p45d7mRS4U1v4w3a9o1_500.gifv]
Bul
Japon fanlarının çığırından çıkmayan sevgilerini, sakinliklerini seviyorum.
Bul
Forum oyunlarına devam etmek fakat kimsenin ilgisinin olmadığını ve japan fansı ihmal ettiğim (uzun bir süredir giremediğim) geçiyor
Bul
İstanbul Maratonunda gönüllüyüm Japon atlet görür müyüz acaba Big Grin
[Resim: jIfBZTog.jpeg]
Anime Listem
:

Bul
Bir ÖSYM sınavında başınıza gelebilecek en saçma şeylerden biri nedir!?

Ben size söyleyeyim, içeri dalan kedi öğrencilerden birinin montunun üstüne güzelce kurulur ve kalkmamakta ısrar eder, kaldırmaya çalışanı da bağırıp tırmalar. Sınav gazisi oldum resmen, bana borçlusun ÖSYM. -_-
~

Ders çalışmak, sıkıcı, sıkıcı, sıkıcı özellikle ara verdiğimden olmalı daha bir sıkıcı Okashii
Geçmiş olsun Hilda. İnsanlar da kedi sevmiyorum denince kedi sevmeyen insan hebele höbele yapıyorlar. Sevmiyorum işte bu nedir mesela ya.. 

İçimden okulu uzatmamak geçiyor. Uzama n'olur zamanında bit.  Souka

Bir de bu aralar forum çok ıssız o geçiyor. Benim de bir şey yaptığım yok gerçi, hayalet gibi izliyorum böyle üstten üstten.  Shy Selam olsun herkeslere.
[Resim: QvR6mZ.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 15 2,504 03-20-2021, Saat:08:24 PM
Son Yorum: kagami chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi