Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
(12-10-2015, Saat:12:35 PM)la felicita yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Olacağı varsa olur dediğimiz hiçbir şey olmadı çok şükür.. Yaşamak ne güzel..

Başka başka kapılar açılacaktır inşallah. Hayırlısı olsun diyelim. Her şey olacağına varıyor yine de smile
Her seçimimizde bir B planı şart maalesef..
Bul
Star Wars sevenler var mı acaba aramızda!? *-* Bim bize bi' güzellik daha yapmaya karar vermiş, buyrunuz;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Adamsın Bim! *w*/
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ciddi anlamda artık ne olacağını hiç bilmiyorum. :C
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
Arastimama ragmen bi japon etkinligi bulamiyorum, sadece cosplaylerin oldugu etkinlikler populer baska birsey yok
Bul
Hayırlısı olsun derken içimden olmasını dilediğim şey, yine hayırlısı değilmiş. Nasip..
Bul
Biter mi?
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda
Bitmeeeeezz XD
Nasıl ortam gözüm? Sizin bölükde sıracılık mı var devrecilik mi?
Bul
(12-20-2015, Saat:07:03 PM)SPAWN-TheUndead yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bitmeeeeezz XD
Nasıl ortam gözüm? Sizin bölükde sıracılık mı var devrecilik mi?

Çok şükür fazla bir şey yok seviyorlar bizi. smile
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Birde insanın hayatında çöküş dönemi diye bir şey oluyormuş. Herkesin, en sağlam dediklerinin bile yeri temelden zangırdıyormuş. İnsan zamanında çok şey duyuyor ama yaşamak çok farklı oluyormuş. Küçümsediğin şeyleri yaşamak acaba hayatın nasıl bir ironisidir? Sadece için oyulmuş gibi hissettiriyor..
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda
Bul
Elimde olsa birçok şeye en baştan başlardım.
Yani hayatta mutlu olmadıktan sonra, ne işin ne eğitim durumunun ne başka bir başarının,ne ailenin ne de başka bir kimsenin önemi kalıyor.
Sevdiğiniz bir-iki insan varsa da her zaman yanınızda olamıyor
Zaman geçtikçe git gide sağlığınızı da yitiriyorsunuz.
Tek başınıza çabaladığınız şeylerin de bir limiti oluyor üstelik.Kimse elindekiyle yetinmesin de demiyorum,her zaman olması gerektiği için belki bunu yapıyoruz çoğu şeye de sabır gösteriyoruz.Ama gerçekten her şeye rağmen ne kadar azimli ve istekli olsanız da hayatın bir yerden patlak vereceği durumlar oluyor.O nedenle eğer "imkanınız varsa" mutlu olacağınız şeyleri yapmaya gayret edin ve çabaladığınız şeyler de sizi yıpratacak şeyler olmasın yoksa emin olun her seferinde sizden bir şeyler eksildikçe tükeniyorsunuz.
[Resim: 9qAl2o.jpg]
[-] 4 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • aynura, Hilda, nörn, ~Haruna~
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 29 4,206 02-05-2024, Saat:02:38 PM
Son Yorum: ciki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi