Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japan-Fans 5 Yaşında!
Japan-Fans 5 Yaşında!

[Resim: OAR8p0.gif]

Merhaba sevgili Japan-Fans üyeleri...

Bu yazıyı okuduğunuza göre Japan-Fans artık 5 yaşında, ve benim askerliğim de bayağı bitmiş ya. smile

Neyse, bu yıl über bir uygulama yaparak (askerlik nedeniyle), forumun yaş gününde burada olup bir şeyler yazamayacağım için öncesinden, Ekim ayından bir yazı yazarak zamanı gelince Bessie.'den yazıyı göndermesini istedim. Böylece zamanın ötesinden gelen bu yazıyla, evet hala buradayım. smile

Konuya dönecek olursak, bugün Japan-Fans 5 yaşına bastı. 5 yıl oldukça uzun bir süre. Fakat Japan-Fans'ın kuruluşundan bu yana yıllar benim için çok çabuk geçiyor. Forum kurulduğundan bu yana Japon kültürünü tanıtmak, özellikle de Japon popüler kültürünü ülkemizde bilinçli bir şekilde tanıtıp yaymak üzerine çalışıyoruz. Ve bunun için emek harcıyoruz, çok şükür bugüne kadar bu emeklerimiz karşılıksız kalmadı.

Japan-Fans bugün Türkiye'de Japonya ile ilgili en büyük, kolay ulaşılabilen ve en fazla yararlanılan site haline geldi. Ve Japon severleri bir araya topladıkça güç kazanmaya devam ediyor. Türkiye'de yapılan Japonya ile ilgili etkinliklerin duyurulması bir yana bugün Japonya'dan Türkiye'ye gelen, özellikle Japon pop müziğinin Türkiye'deki durumunu sorgulamak isteyen, ülkedeki Japon severlerin durumunu öğrenmek isteyen yetkililerin de mutlaka ulaştığı ve desteklediği bir yer haline geldi. Ve iki ülke arasında bu şekilde bir köprü görevi görmeye başladı. Japan-Fans Japon yetkililerin Türkiye'de tutunabileceği bir dal oldu ve burada görüşebilecekleri ilgili kişilerin olduğunu öğrendiklerinden beri, burada kitlenin olduğunu bildiklerinden beri etkinliklerin sayısı artıyor ve her yeni etkinlik daha büyük bir hale geliyor. Japan-Fans'ın ve benim ihtiyacı olan Japon severlere ve yetkililere gerektiğinde yardımcı olabilecek bir konuma gelmemiz çok önemliydi. Bunu artık başarabiliyoruz. Bu da bizi daha da güçlendiriyor.

Dolayısıyla ben, bu sitenin kurucusu olarak hem yaptıklarımızdan, hem aldığımız geri dönüşümlerden, hem bana kazandırdığı yeni insanlardan, olanaklardan, görevlerden, sorumluluklardan, yetkilerden dolayı çok mutluyum. Asla isyanım veya şüphem olmadı. Olacağını da sanmıyorum. Evet emek harcıyorum, çalışıyorum, çabalıyorum. Bunlar olmadan başarı gelmez. Benim ödülüm de bu. 5 yıl boyunca bu forumun bana kazandırdıkları paha biçilemez. Ve buradaki herkes yaptığımız her projede beni ve forumu öyle desteklediler, tebrik ve takdir ettiler ki, pes etmeden devam edebiliyorsak hep bu yüzden.

Biliyorum ki sadece ben bir şeyler kazanmadım burada. Hayallerine ulaşmak isteyen herkes için burası bir kapı oldu. Bazıları hayallerine ulaştı, bazılarıysa sırasını bekliyor. Yapılması gereken umutsuzluğa düşmeden, o hayallere sarılmayı bilmek.

Japan-Fans 5. yaşına biriktirdiği hayaller, umutlar, sevinçler ve üzüntülerle birlikte basıyor. O da bizimle birlikte yaşıyor. Dilerim ki daha nice 5 yıllar görsün, yeni hayalleri, umutları, sevinçleri yaşatan, kaydeden ve geleceğe aktaran bir yer olsun. Japonya ve Türkiye arasındaki en büyük köprü olsun.

Tüm yöneticilerimize, üyelerimize, ziyaretçilere ve bizi seven, takip eden herkese verdikleri destek için teşekkür ederim. 6. yaşgünü yazısını bitmiş bir askerlikten sonra canlı canlı yazabilmek dileğiyle. İyi ki doğdun Japan-Fans...
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
[-] 12 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • -dizikolik-, Bessie., Edebiyatçı Kız, ezgi2002, hanajima, Hilda, kagami chan, Kojiyuu, LiSA, Salamander, sp1ca, ~Haruna~
Japan-Fans'in 5. yaş günü kutlu olsun! Bu forumu sadece 1 yıldır bilmeme rağmen bana çok şey kattı. İyi ki bu forumu keşfetmişim.^^  Blush
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Vay be o kadar oldu mu cidden!? Zaman ne kadar çabuk geçiyor!

Nice yaşlara Japan Fans! ^^/
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
  • Toruga
Yeni yaşını kutlarım Japan - Fans! Big Grin Ben de 2 yıldır bu forumdayım. Ama gerçekten eğlenceli bir forum. Big Grin Big Grin Çok şey öğrendim. Big Grin
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

• Toruga
Bul
Wışş, 5 yıl oldu mi XD Ne ara geçti la hiç hatırlamıyorum Big Grin
  • Toruga
Bul
Mutlu yıllar Japan-Fans  Bravo Bravo
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
  • Toruga
Nice Mutlu Yıllara Japan Fans Blush
[Resim: dr-ezekiel-lel.gif]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Hmm demek Japan fans balık burcu Big Grin
Şaka bir yana; Mutlu nice yıllara ^^
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Böylesi güzel bir ortamla tanıştığım için gerçekten mutluyum. ^^ Biraz geç kaldım ama daha nice nice güzel yaşlara inşallah Japan Fans. *-*/
*-*
[Resim: tumblr_mo777qCwUd1qdtkwco1_400.gif]
  • Toruga
Evet ben de biraz (!) geç kaldım ama kutlamamak olmaz şimdi smile Nice yıllara Japan-Fans! smile
  • Toruga
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Fans 13 Yaşında! Toruga 5 294 03-26-2024, Saat:01:14 AM
Son Yorum: Makino**
  Japan-Fans Blog Yayında! Toruga 43 13,975 02-10-2024, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği #3 Toruga 3 1,207 08-06-2023, Saat:08:47 PM
Son Yorum: IDPeaceM
  Japan-Fans 12 Yaşında! Toruga 8 454 03-02-2023, Saat:12:09 AM
Son Yorum: kagami chan
  Japan-Fans'ı Destekleyen ve Desteklediğimiz Blog Siteleri / Sosyal Medya Hesapları Toruga 14 4,937 12-18-2022, Saat:11:34 PM
Son Yorum: AsianQueen
  İstanbul Japan Week (13-20 Ekim 2022) Toruga 0 285 09-28-2022, Saat:10:33 PM
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği Toruga 6 1,613 09-15-2022, Saat:01:22 AM
Son Yorum: orewaoredesu
  Japan-Fans Film Ayı Etkinliği #2 Toruga 3 1,587 08-26-2022, Saat:09:38 PM
  Japan-Fans Twitter Sayfası! Toruga 11 8,293 08-20-2022, Saat:01:29 AM
  Japan-Fans 11 Yaşında! Toruga 6 601 03-04-2022, Saat:03:45 PM
Son Yorum: kagami chan

Hızlı Menü: