Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Çeviri İstekleriniz - Ayumi-san - 10-21-2011

Bi NEWSci olarak,Japon draması olan ve benim hayran olduum Tegoshi Yuya'nın dizisinide burda tercüme yapılmış olarak görmek isterim.Dizi ''Deka Wanko'' ....
İlgilinilirse çok sevinirim.....Ben diziyi indirdim ama tr altyazısı olmadıı için ingilizce altyazısı var.Tercüme edilse burdan bidaa indirmeye de razıyım,minnettar kalıcam bu siteye :Angel:

RE: Çeviri İstekleriniz - glşh - 12-02-2011

Sanırım KAT-TUN Star Rider istiyoruum Heart
Mümkün mü acaba Huh

RE: Çeviri İstekleriniz - Mirune - 12-02-2011

Ben de istiyorum ve bence mümkün. Bilmem anlatabildim mi? Big Grin

RE: Çeviri İstekleriniz - glşh - 12-02-2011

Big Grin Hehe mutlu oldum ^^ O zaman sabırsızlıkla beklemekteyim Dance

RE: Çeviri İstekleriniz - sevde_kame - 12-04-2011

ya kat_tunlailgili pv çevirileri istıyorum lutfen kamenn tek sololarıda olur ama kat_tun yaparsanız çok sevınırım =)

RE: Çeviri İstekleriniz - Mirune - 12-04-2011

(12-04-2011, Saat:11:08 PM)sevde_kame Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ya kat_tunlailgili pv çevirileri istıyorum lutfen kamenn tek sololarıda olur ama kat_tun yaparsanız çok sevınırım =)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'te birkaçına ulaşabilirsiniz. Akanishi'nin de çevirileri var ilgilenirseniz. KAT-TUN pv çevirilerine devam edeceğiz.

RE: Çeviri İstekleriniz - afazi - 12-11-2011

Ben bir dizi çevirisi önerisinde bulunmak istiyorum.
Hali hazırda çevrilmiş halini bulamadım ve çok muzdaripim bu konuda.
Dizi STAND UP. Oyuncu kadrosu müthiş. Oguri den Yamashita ya ve daha bir çok sevilen oyuncunun içinde olduğu bir yapım.
11 bölümlük yanılmıyorsam dizi.
Arkadaşlık,okul,aşk vs içeren bir drama.
Çevirisi burda olsa çok güzel olur. ^^

RE: Çeviri İstekleriniz - Reila - 12-24-2011

Glay'den Beloved şarkısının çevirisini istiyorum ve bu grubu henüz bilmiyosanız dinlemenizi şiddetle öneririm Big Grin

RE: Çeviri İstekleriniz - pixie - 12-24-2011

(12-11-2011, Saat:07:23 PM)afazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben bir dizi çevirisi önerisinde bulunmak istiyorum.
Hali hazırda çevrilmiş halini bulamadım ve çok muzdaripim bu konuda.
Dizi STAND UP. Oyuncu kadrosu müthiş. Oguri den Yamashita ya ve daha bir çok sevilen oyuncunun içinde olduğu bir yapım.
11 bölümlük yanılmıyorsam dizi.
Arkadaşlık,okul,aşk vs içeren bir drama.
Çevirisi burda olsa çok güzel olur. ^^
evet bende bu dizinin çevrilmesini istiyorum Big Grin

RE: Çeviri İstekleriniz - Mizu - 12-26-2011

Ya aslında hangi dizisini söyliyim bilemedim doğrusu ama fark ettim ki sitede Jin Akanishi nin fazla çevirilen dizisi yok yada Kamenashi Kazuya nın eğer olurda bu kişilerin dizilerinden çeviri yaparsanız çooook mutlu olurum smile smile smile