Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Çeviri İstekleriniz - Miyavi - 09-02-2011

The Gazette - Remember the Urge'yi çevirir misiniz lütfen? Çok merak ediyorum. Huh

RE: Çeviri İstekleriniz - Karas'u - 09-03-2011

SuG - Mujouken Koufukuron'u çevirir misiniz? LÜTFEN Sad

RE: Çeviri İstekleriniz - Astral - 09-05-2011

Merhaba

AKB48 (Team A) - Pioneer (Live AKB48 Autumn Festival in Tokyo) çevirir misiniz ???

RE: Çeviri İstekleriniz - mako_chan - 09-05-2011

(09-05-2011, Saat:12:42 AM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba

AKB48 (Team A) - Pioneer (Live AKB48 Autumn Festival in Tokyo) çevirir misiniz ???

Pioneer çevirisini yapmıştım ve burada paylaştım...
Buyur link: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ama sırf bu konser performansını istiyorsan ayrıca oraya aktarım yapıp paylaşabilirim ^_^

RE: Çeviri İstekleriniz - Astral - 09-05-2011

(09-05-2011, Saat:03:14 AM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-05-2011, Saat:12:42 AM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba

Pioneer çevirisini yapmıştım ve burada paylaştım...
Buyur link: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ama sırf bu konser performansını istiyorsan ayrıca oraya aktarım yapıp paylaşabilirim ^_^

Evet varmış, hatta teşekkür etmişim smile. Ayrıca çevrilmesine gerek yok oradaki videoyu indiriyorum. Daha önce Türkçe alt yazılı klipleri indirirken bunu atlamışım sanırım. Yada ben denediğimde linkler sorunluydu.

Teşekkür ederim.

RE: Çeviri İstekleriniz - mako_chan - 09-06-2011

(09-05-2011, Saat:11:06 AM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet varmış, hatta teşekkür etmişim smile. Ayrıca çevrilmesine gerek yok oradaki videoyu indiriyorum. Daha önce Türkçe alt yazılı klipleri indirirken bunu atlamışım sanırım. Yada ben denediğimde linkler sorunluydu.

Teşekkür ederim.

İndirebildiğine sevindim ^_^

RE: Çeviri İstekleriniz - TÜRKAN BAKIRCI - 09-07-2011

slm ne zamandır yazıcam unutuyorum kat-tun rescue çevirebilirmisiniz

RE: Çeviri İstekleriniz - X JAPAN - 09-07-2011

Akanishi Jinden Care lütfen smile

RE: Çeviri İstekleriniz - TÜRKAN BAKIRCI - 09-08-2011

evet jin care çevrilirse harika olur

RE: Çeviri İstekleriniz - YJH - 09-09-2011

Akihabara@DEEP çevrilse süper olur çünkü otakularla ilgili komik bir dizi ayrıca Ikuta Toma oynuyor Big Grin