Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cvp: Çeviri İstekleriniz - ads1940 - 05-08-2013

teşekkürler mako_chan smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Night06 - 05-21-2013

Sexy Zone'nin Bad Boys şarkısını çevirebilir misiniz ?

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Margot123 - 05-23-2013

SCANDAL - Taiyou Scandalous Big Grin Çevirebilirs misiniz acaba ?

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Ashiya - 05-23-2013

(05-23-2013, Saat:05:02 PM)Margot123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.SCANDAL - Taiyou Scandalous Big Grin Çevirebilirs misiniz acaba ?

Çok güzel bir şarkı! Dance
Video yapamayabilirim, ama çeviriyi ben alıyorum.^^

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Margot123 - 05-23-2013

(05-23-2013, Saat:06:02 PM)Ashiya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(05-23-2013, Saat:05:02 PM)Margot123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.SCANDAL - Taiyou Scandalous Big Grin Çevirebilirs misiniz acaba ?

Çok güzel bir şarkı! Dance
Video yapamayabilirim, ama çeviriyi ben alıyorum.^^

Çok sağol Big Grin Haklısın Çok güzel bi' şarkı Big Grin

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Night06 - 05-27-2013

Eğer Sexy Zone - Bad Boys'un ingilizce çevirisini bulamadıysanız ben ingilizce sözlerini yazabilirim ?

Cvp: Çeviri İstekleriniz - TÜRKAN BAKIRCI - 11-24-2013

slm,uzun zaman sonra bir istekte buluncam generatıons brave ıt out şarkısı olmak üzere tüm şarkılarını çevirebilirmisiniz ,şimdiden arıgato smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - GinKasumii - 12-14-2013

Tiger&Dragon
10bölümlük bir dizi
(ortakta olabilirsiniz) cidden bi çok kişinin istediği ama hiç bir çevirmenin takmadığı bir dizi Sad

RE: Çeviri İstekleriniz - mako_chan - 12-15-2013

(12-14-2013, Saat:11:55 PM)GinKasumii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tiger&Dragon
10bölümlük bir dizi
(ortakta olabilirsiniz) cidden bi çok kişinin istediği ama hiç bir çevirmenin takmadığı bir dizi Sad

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile konuştuk şimdi ikimizin de elinde dizi var ve çevirmemiz gereken farklı projeler var.
Fakat kimse çevirmeye gönüllü olmazsa yazın beraber çevirmeye karar verdik smile

RE: Çeviri İstekleriniz - GinKasumii - 12-15-2013

Alıntı:Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile konuştuk şimdi ikimizin de elinde dizi var ve çevirmemiz gereken farklı projeler var.
Fakat kimse çevirmeye gönüllü olmazsa yazın beraber çevirmeye karar verdik smile

Oo cidden mi ? sonunda birisi.. Çok teşekkür ederim ciddiye aldığınız için Cool sabırsızlanıyorum My boss my heroyu 3.kez bitirmek üzereyim bitince 4.kez izlemeye başlayacağım Big Grin en azından bi Myboss my hero bir Tiger&dragon seyrederim o zaman