Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Janoomma - 10-29-2012

(10-29-2012, Saat:07:23 PM)Azumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bokura ga ita part 2 yani ' we were there ' Filmini cevirirmisiniz lütfen ?
Film benim hosuma gitti eger cevirirseniz sizinde zevk alacaginizdan eminim smile.

Ben de 1-2 gün önce tatil sayesinde fırsat bulup izledim ve beğendim. smile
Bildiğim kadarıyla ilk filmini çeviren arkadaş, ikincisini de çeviriyor. Aksi bir durum olursa çevirmeyi düşünürüm. Ama gerek kalacağını sanmam.

Cvp: Çeviri İstekleriniz - HiKiKoMoRi - 10-30-2012

Toma'nın yeni dizisi osozaki no himawari' yi çevirirmisiniz ? *-* Dizide ondan başka Kritani Kenta, Maki Yoko, Junnosuke Taguchi gibi oyuncularda var smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Mirune - 10-31-2012

(10-30-2012, Saat:01:15 AM)HiKiKoMoRi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Toma'nın yeni dizisi osozaki no himawari' yi çevirirmisiniz ? *-* Dizide ondan başka Kritani Kenta, Maki Yoko, Junnosuke Taguchi gibi oyuncularda var smile
Ben bu diziye bir aydır gönüllüyüm ama başlık açmak için İngilizce altyazısının çıkmasını bekliyorum. smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Kafu to yamaPi - 10-31-2012

öncelikle çevirmenlere emekleri için teşekkür ediyorum degerli zamanlarını verip ceviriler yaptıkları için smile Monsters çevrilirse cok mutlu olurum smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - omocha - 11-30-2012

Suugaku Joshi Gakuen dizisinin çevrilmesini ne kadar çok isterim ah ahhh çok sayıda tanıdık sima var smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - Toruga - 11-30-2012

(11-30-2012, Saat:12:51 AM)omocha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Suugaku Joshi Gakuen dizisinin çevrilmesini ne kadar çok isterim ah ahhh çok sayıda tanıdık sima var smile

Ben de istiyorum belki yakında Bessie ile el atarız. Cool

Cvp: Çeviri İstekleriniz - TÜRKAN BAKIRCI - 12-09-2012

monsters çeviricekmisiniz arkadaşlar merakla bekliyorum smile

Çeviri İstekleriniz - Tamaki - 02-22-2013

Merhaba,
İngilizce altyazısı mevcut ancak çevirisi yapılmamış. Brave Hearts: Umizaru (2012) filmini çevirebilir misiniz ? Big Grin

Cvp: Çeviri İstekleriniz - ads1940 - 05-08-2013

Bende mayunun 600second programını türkçeye çevirmenizi isteyecektim. Nette denk gelmedi ingilizce altyazılı eğer varsa o da olur smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - mako_chan - 05-08-2013

(05-08-2013, Saat:07:35 PM)asd12358 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende mayunun 600second programını türkçeye çevirmenizi isteyecektim. Nette denk gelmedi ingilizce altyazılı eğer varsa o da olur smile

En kısa zamanda çeviri hazır olacaktır ^_^