Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Çeviri İstekleriniz - Kyoto-shi - 03-06-2012

Kondo masahiko -Orokamono çok güzel bir şarkı barış mançonun müzik tarzına çok benziyor çevirseniz sevinirim teşekkürler

RE: Çeviri İstekleriniz - Reila - 03-08-2012

Sadie - True World mükemmel bi şarkı ve uzun zamandır sözlerini merak ediyorum bi el atarsanız çok sevinirim smile

RE: Çeviri İstekleriniz - hanajima - 03-29-2012

Mukai Osamu nun baş rol aldığı 2012 yapımı Hungry! -ハングリー! dizisini merak ediyorum.11 bölümlük bir komedi (:
İlerde bir gün el atılır kim bilir... Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cvp: Çeviri İstekleriniz - afazi - 03-29-2012

(12-24-2011, Saat:12:46 PM)pixie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-11-2011, Saat:07:23 PM)afazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben bir dizi çevirisi önerisinde bulunmak istiyorum.
Hali hazırda çevrilmiş halini bulamadım ve çok muzdaripim bu konuda.
Dizi STAND UP. Oyuncu kadrosu müthiş. Oguri den Yamashita ya ve daha bir çok sevilen oyuncunun içinde olduğu bir yapım.
11 bölümlük yanılmıyorsam dizi.
Arkadaşlık,okul,aşk vs içeren bir drama.
Çevirisi burda olsa çok güzel olur. ^^
evet bende bu dizinin çevrilmesini istiyorum Big Grin

Bilhassa Mirune diğer Japan-Fans çeviri ekibine tekrar hortlatmak istediğim öneri. Rolleyes

Cvp: Çeviri İstekleriniz - AppyRossa - 04-01-2012

(03-29-2012, Saat:10:58 AM)hanajima Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mukai Osamu nun baş rol aldığı 2012 yapımı Hungry! -ハングリー! dizisini merak ediyorum.11 bölümlük bir komedi (:
İlerde bir gün el atılır kim bilir... Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

evet bende bunun çevirilmesini çok istiyorum ... smile

Cvp: Cvp: Çeviri İstekleriniz - Mirune - 04-01-2012

(03-29-2012, Saat:07:13 PM)afazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bilhassa Mirune diğer Japan-Fans çeviri ekibine tekrar hortlatmak istediğim öneri. Rolleyes

Şimdi gördüm. Blush
Kendi adıma konuşacak olursam Haziran'a kadar çeviri yapmayı düşünmüyorum afazi. Tongue Şimdi okullu olup sınıfları doldurduk modundayım çünkü.
"Stand Up" çok güzel bir dizi ama softsub'ı yok. Yani çevirecek kişinin işi 2 kat zor, ondan çevrilmedi bugüne kadar diye biliyorum. Biz yine de umudumuzu kaybetmeyelim, belki bir gönüllüsü çıkar.

RE: Çeviri İstekleriniz - AppyRossa - 04-05-2012

stawbery night dizisini çevirir misiniz lütfen.... smile online olarak siteye eklenmiş ama altyazısı yok :/

Cvp: Çeviri İstekleriniz - akirava - 06-27-2012

uzun zamandır arashi şarkılarına çevirilerinizde yer vermiyorsunuz....sizden isteğim yeni çıkan şarkılarından herhangi birini çevirmeniz ...ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler.........

Cvp: Çeviri İstekleriniz - mawi_karanlik - 06-27-2012

Çeviri ekibinden elindeki diziyi bitiren olursa Kodomo Keisatsu ya el atarsa çok sevinirim smile
İyi çalışmalar smile

Cvp: Çeviri İstekleriniz - hazal_ - 06-27-2012

Muscle Girl dizisini ingilizce altyazılı izlemeye çalıştım ama çok zorlanıyorum çevrilse ne güzel olur... smile