Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Çeviri İstekleriniz - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (https://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Japan-Fans Çeviri Grubu (https://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=185)
+--- Konu Başlığı: Çeviri İstekleriniz (/showthread.php?tid=5094)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Çeviri İstekleriniz - Toruga - 01-19-2012

(01-19-2012, Saat:10:59 PM)Kyoto-shi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ai Takashi Cosmos şarkının anlamını acayip merak ediyorum

Şarkıyı çevirmeyi düşünüyoruz Bessie ile, yalnız bu şarkıya ait bir klip yok. Eğer Hello! Project konserlerinden canlı bir performansını bulabilirsek yapacağız. Şarkıya çok istek gelmekte bir süredir.

RE: Çeviri İstekleriniz - Night06 - 01-25-2012

D-DATE - Joker
bu şarkıyı/klibi de çevirebilir misiniz ? smile

RE: Çeviri İstekleriniz - kawaii - 02-12-2012

(01-25-2012, Saat:05:24 PM)Night06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.D-DATE - Joker

şarkıyı çevirebilirim sanırım ama videoya sözleri nasıl gömeceğimi bilmiyorum gomen Sad

RE: Çeviri İstekleriniz - Toruga - 02-12-2012

(02-12-2012, Saat:08:48 PM)kawaii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(01-25-2012, Saat:05:24 PM)Night06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.D-DATE - Joker

şarkıyı çevirebilirim sanırım ama videoya sözleri nasıl gömeceğimi bilmiyorum gomen Sad

Diğer ekip üyeleriyle (Janoomma, Bessie., Nova gibi) görüşün onlar size yardımcı olurlar.

RE: Çeviri İstekleriniz - kawaii - 02-12-2012

teşekkür ederim トルガ admin smile

RE: Çeviri İstekleriniz - HiKiKoMoRi - 02-13-2012

film çeviriside isteyebiliyor muyuz? T.T

RE: Çeviri İstekleriniz - Toruga - 02-13-2012

(02-13-2012, Saat:11:54 PM)HiKiKoMoRi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.film çeviriside isteyebiliyor muyuz? T.T

Evet.

RE: Çeviri İstekleriniz - HiKiKoMoRi - 02-14-2012

o halde çevirmen arkadaşlarımdan Toma İkutanın 2010 yapımı Ningen Shikkaku adlı filmini çevirmelerini rica ediyorum smile şimdiden teşekkürler Big Grin

Japon Bahçeleri - Astral - 02-20-2012

Merhaba arkadaşlar İnternet'te gezerken Japon Bahçeleriyle ilgili bir sayfa buldum. Tokyodaki Japon Bahçelerini tanıtıyor. 9 bahçe hakkında oldukça detaylı bilgi verilmiş. Ayrıca bahçelerin videolarıda var. Videolar çok uzun değil 3-5dk sürüyor ve ingilizce altyazılı tarihini özellikleri vs. anlatıyor. Foruma konusu açılırsa bolca bilgi var gibi. Detaylı çevirisini yapan olur umarım.

Öyle her zaman film, dizi ve klip çevirisi olmaz değilmi böyle konularda çevrilsin Tongue

az daha adresi unutuyordum.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

çeviren olursa şimdiden teşekkürler...

RE: Çeviri İstekleriniz - Reila - 03-01-2012

Hilcrhyme - Personal Color şarkısını çevirirmisiniz mükemmel bi şarkı ve sözlerini çok merak ediyorum smile