Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Japan-Fans'ı Seviyorum Etkinliği!
Benim söyleyecek çok şeyim yok ama bir kaç cümle de ben yazmak istiyorum. İlk başlarda radio'yla pek aram olmadı fakat 'rock' müzik çalan bir program yapmaya başlayınca anca dinlemeye başladım.(Onda da sonradan düzenli takip edemedim okul yüzünden.) Ama her dinlediğimde yeni müzikler duymak, yeni şarkılar öğrenmek çok güzeldi.
Her şey için teşekkürler Radio Japan-Fans! smile
9bcbps.png
Ara
Tatildeyim ama dayanamadım. Maillerimi kontrol ederken radyoyla ilgili güzel düşüncelerin olduğu bir mail'in geldiğini gördüm. Şimdi herkesin motive olması için ve radyonun başarısını belgelemesi adına sizlerle bu mail'i paylaşıyorum.

Çevirisi:

"Yalnızca bu muhteşem radyo için teşekkür etmek istedim. Ben Amerika'da yaşayan bir Japonum ve JPOP radyoları arıyordum. Çok sürpriz şekilde, bulduğum en iyi radyo Türkiye'dendi.

Kesinlikle daha fazla Japon ve dünyadan insan tarafından tanınmalısınız.
Bir kez daha harika müzik için teşekkürler ve bu başarılı radyo için tebrikler.

Ohioan"

Kendi adıma bunu da etkinliğin bir parçası sayıyorum. Radyo için Türk dinleyiciler tarafından beğenilmek ne kadar önemliyse yabancılar tarafından özellikle Japonlar tarafından beğenilmek ve dinlenmek de bir o kadar önemli. Burada sizlerin çok güzel yorumlarıyla ve bu tarz aldığımız mesajlarla doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Bizi yolumuzdan saptırmaya çalışanlara, gereksiz şeylerle eleştirilenlere bu konu ve bu mail çok güzel şekilde cevap olmuştur herhalde. Teşekkürler herkese. Ben bu etkinliği bitirmiyorum, radyomuzu sevenler oldukça sevgilerini bu başlık altından yazsınlar veya farklı şekillerde paylaşsınlar istiyorum. Bu tarz destek mesajlarının toplanacağı güzel bir motive aracı olsun herkese. Hadi, desteğe devam!
Qa8We6.jpg
Waow harika bir mesaj Cool çok mutlu oldum Bravo
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

radıo japan fans kurulduğundan beri dinliyorum,istekde bulunuyorum geçen haftaya kadar tüm sayfalarımda yayınları paylaştım(sildim de),daha çok japon müziği severe duyurmak için,ben radyo yu dinlediğim sırada bilmediğim şarkıcılar ya da şarkılar çıktığında arşivime yeni bir sanatçı eklediğimde mutlu oluyorum genellikle janoomma ve geçen sene yayın yapan mirune yi daha çok dinlerdim,ve halen de janoommayı takip ederim smile seçimleri güzel gerçekten de diğer arkadaşlarında güzel beğenmiyor değilim sakın yanlış anlamayın bu senpainize daha çok hitap ediyorlar sadece <3
başarılarınızın devamını dilerim her zaman dinlemedeyim tüm yorgunluğumu alıyorsunuz arkadaşlar kendi adıma teşekkür ederim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Radio Japan-Fans Facebook Sayfası Toruga 2 12,573 03-16-2017, Saat:06:21 PM
Son Yorum: Toruga
Music Cep Telefonundan ve Tabletlerden Radio Japan-Fans Dinleyin Mitsukuni 37 16,665 03-06-2017, Saat:09:20 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (12. Yayın Dönemi) Toruga 0 642 02-12-2017, Saat:12:45 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (11. Yayın Dönemi) Toruga 0 2,726 01-09-2017, Saat:01:43 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (10. Yayın Dönemi) Toruga 0 915 02-06-2016, Saat:01:02 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (9. Yayın Dönemi) Toruga 0 2,070 07-12-2015, Saat:07:56 PM
  Radio Japan-Fans 9. Yayın Dönemi Detayları Toruga 1 1,308 07-12-2015, Saat:07:39 PM
Son Yorum: ryuzaki yagami
  Best Of Radio Japan-Fans (8. Yayın Dönemi) Detayları Toruga 3 1,697 06-28-2015, Saat:10:15 PM
  Best Of Radio Japan-Fans (7. Yayın Dönemi) Detayları Toruga 4 2,164 02-08-2015, Saat:10:30 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (8. Yayın Dönemi) Toruga 0 1,093 02-08-2015, Saat:06:34 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi