Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subaru Shibutani (渋谷すばる)
Heart 
Subaru Shibutani (渋谷すばる)

tumblr_nnoh9fOw3p1svp6rzo4_1280.jpg

Takma Adları: Shibuyan, Baru, Babu-kun
Doğum Tarihi: 22 Eylül 1981 (32 yaşında)
Doğum Yeri: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Japonya
Burcu: Başak
Boyu: 166 cm
Kilosu: 49 kg
Kan Grubu: 0
Ailesi: Anne, baba, iki erkek kardeş; biri büyük, biri küçük.
Aktif Olduğu Yıllar: 1996-günümüz.

Subaru Shibutani (渋谷すばる), Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. grubu üyesi ve ana vokalistidir. Grup ile çıkış yapmadan önce Johnny's Jr, özellikle de Kansai Jr'lar arasında şarkı söylemekteydi ve popülerdi.

Shibutani, Johnny & Associates'a doğumgünüyle aynı günde, seçmelerden geçtikten sonra Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte katıldı. Aralık 1996'da KinKi Kids konseri için seçimlere çağırıldığında orada daha sonra grup arkadaşı olacağı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile tanıştı.

Shibutani'nin vokal yetenekleri ilk olarak Kansai Jr'ın televizyon programı Kanjani Knights için açılış şarkısı söylenirken ortaya çıktı. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte programda düzenli olarak yer alıyorlardı. Bu üçlü diğer Jr programlarında da sık sık yer aldı ve yakın zamanda iyi anlaşmaya başlayıp kendilerini "3baka" (3 aptal) olarak nitelendirmeye başladı. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. da aralarına katıldığında bu üçlü artık en popüler Kansai Jr'lardı. Shibutani için büyük çıkış Music Station'da gösterdiği solo performansla oldu ve bunun ardından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'ya taşınmaya karar verdi. Hemen ardından Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. onu takip ettiler. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'da bir çok yerde vokallik yaptı ve "3baka" olarak bir çok Jr programına katıldı.

2003 yılında Johnny Kansai Jr'ları birleştirerek Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'i kurdu. Subaru'nun enka söylemesine karar verdi ve onu Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'in ana vokalisti yaptı. Subaru'ya göre enka olarak çıkış yapmak diğer bir çok boyband'e benzemekten daha avantajlıydı. Enkadaki yeteneklerini kanıtlayarak, kendi deyimiyle "Johnny'nin ilk enka sanatçısı" oldu.

Subaru, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'te olduğu gibi alt gruplardan SanKyoudai ve SubaruBand'in de ana vokalidir. Çıkarılan singlelar hangi tarzda olursa olsun Subaru onlara kendi tarzını yansıtabilmektedir. Aynı zamanda gitar, armonika ve şamisen çalabilmektedir. Anaokulundan beşinci sınıfa kadar da piyano çalmıştır.

Subaru Jr zamanlarından beri bir çok şarkı yazmıştır. Şu anda da SubaruBand'de birlikte oldukları grup arkadaşı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte bir çok şarkı yazmaktadır. Aynı zamanda konserde söylediği solo şarkıların da sözlerini kendisi yazmaktadır.

Hakkında Kısa Kısa

- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. rengi kırmızı.
- Sağ elinde bir kafatası dövmesi var, genelde eldiven giyerek onu kapıyor.
- Grup arkadaşı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'yla gerçekten yakın bir arkadaşlıkları var.
- Şapka koleksiyonu yapıyor.
- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile birlikte genelde grubun liderleri gibi gözükürler.
- Sahip olduğu düşünceleri ve yaşadığı şeyleri yansıttığı şarkı sözleri yazar.
- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bir keresinde ona saçını kesmesini söylediğinde, sadece ona bir bakış attı ve korkutup, kaçırdı.
- 173 boyu olduğu, 150 çift ayakkabısı olduğu ve dışarı çıktığında en az 100 000 yen yanında bulundurması gerektiği gibi konularda sık sık yalan söylüyor.

Yer Aldığı Diziler

[2006] Double (Subaru)
[2001] Platonic Sex (Yoshimura Taku)
[1999] Abunai Houkago (Tanaka Haru)
[1999] Kowai Nichiyoubi (1. bölüm)

Çeviri: Bessie.
Kaynak: Wikipedia & Generasia
aYLBPz.jpg
Eito'da en sevdiğim üye şu ya da bu diye sınıflandıramam ama sanırım Subaru zamanla bana çaktırmadan bu mertebeye ulaşmış biri Big Grin
Ben de grubu hiç tanımazken, Ryo'nun fotoğraflarını araştırdığım bir ara Kanjani'li olanları görüp, Subaru için "çok sinir bir tip" demiştim. Hatta Ryo'yu çok sevmeme rağmen sırf Subaru için bu gruba hiç bulaşmak istememiştim. Şimdi düşününce bundan çok utanıyorum. Onlarla tanışmak için bir sene geç kaldım bu sebepsiz sinir olma yüzünden :dodgy: Ama sonuç olarak yıllardır en sevdiğim grup Kanjani8 ve en sevdiğim üye Subaru Rolleyes O her konuda takdir ettiğim yüce insan Big Grin Muhteşem ses, süper kişilik Big Grin Biricik sempaim Heart
~人生はゲーム 誰も自分を愛しているだけの悲しいゲームさ~
Ara
Subaru'nun gruptan ayrılacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Sebep olaraksa Subaru artık bir idol olarak kalmaktansa tam teşekküllü bir müzisyen olmak istiyormuş.

Söylentilere göre bu Johnny's'in içini bayağı bir karıştırmış ve başkan yardımcısı Julie K. Fujishima bu olayın engellenmesi adına toplantılar düzenlemiş. Diğer üyelerden de Subaru'yu kalmaya ikna etmelerini istemiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Subaru ayrılmak istiyorsa yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum. Fakat Kanjani'nin müziği tipik idol şarkıları gibi değil, daha olgun. Dolayısıyla istediği şeyden çok da uzakta olmadığını düşünüyorum.
Qa8We6.jpg
(04-14-2018, Saat:08:49 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Subaru'nun gruptan ayrılacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Sebep olaraksa Subaru artık bir idol olarak kalmaktansa tam teşekküllü bir müzisyen olmak istiyormuş.

Söylentilere göre bu Johnny's'in içini bayağı bir karıştırmış ve başkan yardımcısı Julie K. Fujishima bu olayın engellenmesi adına toplantılar düzenlemiş. Diüğer üyelerden de Subaru'yu kalmaya ikna etmelerini istemiş.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Subaru ayrılmak istiyorsa yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum. Fakat Kanjani'nin müziği tipik idol şarkıları gibi değil, daha olgun. Dolayısıyla istediği şeyden çok da uzakta olmadığını düşünüyorum.

76jrQr.jpg

Söylentiler doğruymuş. Subaru bugün yaptığı açıklamayla Kanjani8 ve Johnny's'den ayrılacağını açıkladı. Müzikle ilgili daha fazla şey öğrenmek ve tam anlamıyla bir müzisyen olmak için, yurtdışına çıkıp müzik eğitimi almak için ayrıldığını açıkladı.

Subaru yazın düzenlenecek olan Kanjani8'in Dome turnesine katılmayacak. 31 Aralık itibariyle resmi olarak Johnny's'den ayrılacak.

Tüm açıklamanın İngilizce çevirisi:

DazX7heVAAAY9Cb.jpg

DazX7hfU0AATjGU.jpg

DazX7hcVAAE42Bm.jpg

Basın toplantısından görüntüler:

Qa8We6.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi