Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif]
Toruga admin mesajın için tesekkur ederım aynı zamanda Özür Big Grin posteri resım olark atamdım ama bu lınkten gorebılırsınız Big Grin Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. smile ınsallah daha fazla Bole posterler verırler ya smile Big Grin SID istiyom ben Big Grin
AkiGirlRelieve
Ara
Bu Pazartesi günü yayınlanacak olan sayıda One Ok Rock posteri yer alacaktır. Bravo

TM00xqU.jpg
g2NW42.jpg
OMG OMG OMG!!! *-* Haber için teşekkürler Toruga-san. Bravo
4026138-5435323435-pickachu.gif~c200

~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Voaa Süperr!!!
Ben de mi istekte bulunsam acaba. Huh Lol

Haber için teşekkürler.*w*
9qAl2o.jpg
Ara
Bizim için gerçekten çok sevindirici bir haber! Lol
Bilgilendirdiğin için teşekkürler Toruga. Bravo
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
Büfe, market, avm ne bulduysam sormama rağmen bulamadım ben bu sayıyı yahu. T_T Çıktığı gün yalan etmişler dergiyi. T_T Bu da mâlum poster;

vgtvyx.jpg

Resmi bir yerde görüp kaydettiydim ama nerede gördüğümü hatırlayamadım şu an. Neyse buradan birine aitse söylesin editleyip ekleriz adını. Alıntıdır.
4026138-5435323435-pickachu.gif~c200

~

Benim attığım maili bu hafta dergide yayınlamışlar umarım posteri de yayınlarlar Big Grin
Life is long, art is S3ART.
Ara
Ben de gönderdim. Geçenlerde kore fanı olan bir arkadaşım Trendy dergisini aldı ve Kim Woo Bin posteri vardı. Bu beni üzüyor. Neden Koreli ünlülerin posterleri var da Japon ünlülerin posterleri yok Sad Mesajım:

Selam Trendy , ben bir Japonya fanıyım ve inanın ki ara sıra Japon ünlülerin posterlerini yayınladığınız için minnettarım. Sizden ricam şu ki; lütfen daha sık Japon ünlülerin posterlerini yayınlar mısınız? Bunu bekleyen bir çok Japonya fanı var...

Örnek olarak; KAT-TUN , AKB48 , Morning Musume , Arashi , Hey! Say! JUMP , NEWS , Kanjani8

Ünlülerden ise; Ikuta Toma , Oguri Shun , Kamenashi Kazuya , Kojima Haruna , Keiko Kitagawa , Haruma Miura , Yamashita Tomohisa , Takahashi Minami...

Bunu bekleyen çok fan var...Lütfen Kore fanlarının sesini duyduğunuz gibi bizim de sesimizi duyun...

Umarım sesimizi duyururuz ve yakında Japon ünlülerin posterlerine sahip oluruz Cool
 r33ED7.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Trendy'yi pek bilmem ama bu aralar gördüğüm kadarıyla heygirl G. Kore gruplarının posterlerini yayınlıyor.
Bence biz de istekte bulunabiliriz. Denemeye değer. Arada bir Japon ünlülerin posterlerini koysalar zarara uğramazlar sonuçta.^^  Blush
Hatta belki Japan-Fans olarak da istekte bulunabiliriz.^^

r33ED7.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
(01-02-2017, Saat:07:16 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Trendy'yi pek bilmem ama bu aralar gördüğüm kadarıyla heygirl G. Kore gruplarının posterlerini yayınlıyor.
Bence biz de istekte bulunabiliriz. Denemeye değer. Arada bir Japon ünlülerin posterlerini koysalar zarara uğramazlar sonuçta.^^  Blush
Hatta belki Japan-Fans olarak da istekte bulunabiliriz.^^

Bunun için ayrı bir proje başlığı açarsan daha iyi olur Haruna. ;)
g2NW42.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 18,984 01-02-2017, Saat:01:11 PM
Son Yorum: Toruga
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 1,069 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif] niyon 135 47,977 09-21-2015, Saat:12:36 AM
Son Yorum: -dizikolik-
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 23,330 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 1,947 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,096 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 933 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Veriyoruz! [Sonuçlandı] Toruga 2 1,776 10-13-2013, Saat:11:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 6,846 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  9. Ankara Japon Film Festivali'ne Gidiyoruz! (1-4 Şubat 2012) Night06 7 3,125 03-19-2013, Saat:02:14 PM
Son Yorum: Kunoichi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi