Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayaka Yamamoto (山本彩) (Team N / Kaptan)
Sayaka'dan Addams Family makyajı rehberi.

[Resim: AVfeVS.jpg]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
Yamamoto Sayaka, 30 Temmuz'da grubun "NMB48 LIVE TOUR 2018 in Summer" turunun ilk gecesinde mezun olacağını açıkladı. Mezuniyetinden önceki son faaliyetleri grubun resmi sitesinden bildirilecek.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Son zamanlardaki sessizliğinden maalesef anlaşılıyordu.  Sad  
Umarım kendisi için en iyisi olur ve müziğe devam eder. Bakalım şimdi NMB ne yapacak?  
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
  • Toruga
Ara
Sayaka'sız NMB nasıl olacak bilmiyorum. Şimdiden yolu açık olsun.
[Resim: AVfeVS.jpg]
  • ~Haruna~
(08-04-2018, Saat:08:37 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Yamamoto Sayaka, 30 Temmuz'da grubun "NMB48 LIVE TOUR 2018 in Summer" turunun ilk gecesinde mezun olacağını açıkladı. Mezuniyetinden önceki son faaliyetleri grubun resmi sitesinden bildirilecek.

Umarım kendisi için en iyisi olur ve müziğe devam eder. Bakalım şimdi NMB ne yapacak?  

Mezuniyet konseri 27 Ekim'de, Osaka'daki Expo'70 Commemorative Park'ta gerçekleşecek.

Bu konser, grubun ilk açık alan konseri olacak. Yamamoto bu konuda, "Bu NMB48'in ilk açık alan konseri olacağı için, güzel bir manzara göreceğinizi umuyorum. Bu benim herkesle olan son büyük konserim olacak, bu yüzden üzücüden ziyade, NMB48'i ve Yamamoto Sayaka'yı geleceğe dönük görebileceğiniz, eğlenceli bir konser olmasını istiyorum." sözlerini söyledi.

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Torichan, Toruga
Ara
(08-07-2018, Saat:09:46 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-04-2018, Saat:08:37 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Mezuniyet konseri 27 Ekim'de, Osaka'daki Expo'70 Commemorative Park'ta gerçekleşecek.

Bu konser, grubun ilk açık alan konseri olacak. Yamamoto bu konuda, "Bu NMB48'in ilk açık alan konseri olacağı için, güzel bir manzara göreceğinizi umuyorum. Bu benim herkesle olan son büyük konserim olacak, bu yüzden üzücüden ziyade, NMB48'i ve Yamamoto Sayaka'yı geleceğe dönük görebileceğiniz, eğlenceli bir konser olmasını istiyorum." sözlerini söyledi.

Tarihlerde bir değişiklik olmuş. 17 Ekim'de "NMB48 8th Anniversary LIVE" etkinliğinde açıklandığına göre, 3 Kasım'da özel bir konser ve 4 Kasım'da da mezuniyet konseri gerçekleşecek.

• Toruga
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayaka Okita (沖田彩華) (Team BII / Yardımcı Kaptan) mako_chan 4 2,279 12-02-2017, Saat:06:23 PM
Son Yorum: Toruga
  Rina Kushiro (久代梨奈) (Team BII / Kaptan) Kojiyuu 2 1,682 02-19-2017, Saat:10:36 PM
Son Yorum: Toruga
  Ayaka Yamamoto (山本彩加) (Team N) ~Haruna~ 0 497 01-11-2017, Saat:12:30 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Kanae Iso (磯佳奈江) (Team M / Yardımcı Kaptan) mako_chan 0 822 03-01-2014, Saat:08:38 PM
Son Yorum: mako_chan
  Rina Yamao (山尾梨奈) (Team N / Yardımcı Kaptan) Kojiyuu 0 1,063 05-14-2013, Saat:04:32 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Rena Kawakami (川上礼奈) (Team M Kaptan) mako_chan 0 1,013 06-17-2012, Saat:06:20 PM
Son Yorum: mako_chan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi