Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP - Sohbet
Hey! Say! JUMP grubu hakkında bu bölümde muhabbet edelim.
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
Çok şeker bir grup favorim Arioka sonraa Ryosuke TongueP
Ara
7d54541djw1dhpmces00ng.gif

Bu gife bayıldım, onlar sadece aynı grupta bulunan üyeler değiller, onlar bence çok iyi arkadaşlar, belki de onları bu kadar çok sevmemin bir nedeni de budur, sıcakkanlı ve doğal insanları seviyorum, ve JUMP adeta böyle kişilerden kurulmuş bir grup, JUMP hayranı olmakla gurur duyuyorum ve sonuna kadar onları destekleyeceğim Sad Şu ana kadar beni üzecek bir şey yapmadılar ve bundan sonra da yapmamalarını diliyorum, ve güvenim de sonsuz Cool
Heart I Love JUMP! Heart
Ara
Ahh Nova ne güzel yazmışsın etkilendim dediklerine harfi harfine katılıyorum smile
Ara
Çok güzel yazmışsın Nova'm.

Heart Forever JUMP Heart

Bu arada sonunda Jump Party'i izledim.Keito'nun şansına iki taş geldi her ne kadar Ryosuke'm buna karşı çıksada iki taş almasını kabul ettiler.Yama-chan oynarken çok heyecanlıydı zaten yarışmalarda hep heyecanlı oluyor,kaybetmek istemiyor.Ve sonunda Chinen'in limuzini alıp giderken Yama-chan ve Dai-chan'ın tepkileri çok komikti.Big Grin
CwVuLwJ.png

Ara
a.j. JUMParty'yi be henüz izleyemedim, internet kesilip duruyor bu yüzden de izleyemiyorum izleyince ben de yorumlarımı yazmak istiyorum, yorumların için çok teşekkürler smile
Ara
Üzüldüm canım inş. internetin kısa sürede düzelir.
CwVuLwJ.png

Ara
Bu guptaki çocukların hepsi çok şeker ^^
Keşke yaşıma uygun olsalardı ama olsun şarkıları güzel en azından onun yaşla bir ilgisi yok hehe...

Fakat Yamada'da sanki beni kendinden iten bir hava var anlayamadım gitti...
Tüm gurup çok şeker ayrıca Yamada da öyle ama ne var şu çocukta bir türlü anlayamadım...

Aslında şöyle Scrap Teacher dizisi gibi bir dizisi olsa Yamada'nın yani o karakter çok tatlıydı...

Ama yanlış anlamayın O karakter dediğim öyle somurtup öğretmenlerini aşağıladı karakter değil hani arkadaşlarının onu dışladığı zamanki,
o yüz ifadesi ve şakalaştı zamanları diyorum smile

İşte o zaman kesinlikle inanıyorum ki Yamada'ya da ısınacağım hehe....

Yuto'yı Nabuta dizisinde çok sevmiştim Scrap Teacher'da da çok tatlıydı smile
Chinen zaten benim Bebişim ona başka bir şey diyemiyorum.
Gurubun diğer üyelerini tanıdıkça sevdim.
Hepsi çok şeker.
♥ ♥ ♥
minamitoatsuko.jpg
♥ ♥ ♥
Mako_chan, ben cidden anlayamıyorum, aslında sen de anlayamıyorsun eminim ki, ama başta Yamada insanlara soğuk geldi mi bir türlü alışamıyorlar Sad Sen onlardan olma tamam mı Sad Neden ısınamadığını valla bir türlü anlayamıyorum, yani itici gelecek ne yönü var HuhHuhHuh Umarım nedenini anlarsın da bir çözüme kavuıştururuz, eğer bu olmazsa sanırım seninki ilk görüştü itici gelmesi SadSad Ama diğerleri konusunda yazdıklarına %500 katılıyorum Bravo Hepsi cidden çok şeker canlarım benim Dance Ve cidden de Chii-chan babyface Rolleyes
Ara
Benim gibi ilk bakış açısından sonra alışamayanlarda mı var?? Yani ben tek değilim~

Bir an korktum neden diye hehe~

Öyle nefret falan etmiyorum ama hani gurupta sanırım 9 kişi var işte sıralama olarak şimdilik 9. kişi benim için...

Diğer mesajımda da yazmıştım var mı öyle Yamada'lı bir şey çünkü Yamada'ya karşı soğuk kalmak istemem...

Aslında ismini söylesen de gelecek sezon izleyeceğim ama olsun sen ver varsa öyle güzel bir şey smile
♥ ♥ ♥
minamitoatsuko.jpg
♥ ♥ ♥

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 186 81,389 02-11-2018, Saat:01:54 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler a.j. 79 24,512 01-31-2018, Saat:12:43 PM
  Hey! Say! JUMP Röportajları a.j. 316 146,522 09-07-2017, Saat:01:20 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,726 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,142 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,738 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,722 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 653 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,448 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,479 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi