Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazunari Ninomiya (二宮和也)
Nino-chaaaan. >,< Rolleyes
Çok seviyorum ben seni. 28 yaşında falan değilsin sen yaa. smile Heart
oPPB9.jpg
Ara
Çocuk fana değil ama biraz boyu kısaymış.
khj-guitae.jpg
Ara
İlk mesaj düzenlendi.
aYLBPz.jpg
nbSQ5.jpg
CwVuLwJ.png

Ara
Massu Arashi'nin programına katılmış. Videosunu izlemiştim. Nino'yu orda tanıdım. Çok sevimli bir tip. Ve 28 yaşında olduğunu görünce de biraz şok oldum. Alakası bile yok 28'le. Ayrıca aynı burçtanmışız. Shy

Programda Naka Riisa da vardı. İkisini yan yana getirdiler. Altyazı yoktu ama sanırım baya benzettiler birbirlerine. Millette takıntı durumuna gelmiş zaten bu olay. Kardeşleri oynasınlar şeklinde yorumlar görüyorum sürekli. Ben de benzettim biraz. smile

tumblr_me9gamQszH1qm3h6go1_500.gif
tumblr_me9gamQszH1qm3h6go2_500.gif
Ara
Şu anda Cine 5'te "Iwo Jima'dan Mektuplar" adında yayınlanan filmde kendisini izleyebilirsiniz. smile
Qa8We6.jpg
süper tşk. smile
∥愛される∥彼女は彼女の希望でそれが好きであるために人間的である∥.それが彼女がそうである 天使に奇妙 であるのを好むためにそれが好きでありなさい。

Dama~tsuHeartHeart
Ara
Kazunari Ninomiya 39. Japonya Akademik Ödülleri'nde Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. filmindeki oyunculuğundan dolayı "En İyi Aktör" ödülünün sahibi oldu.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Kazunari Ninomiya, Yojiro Takita'nın yeni filmi "Last Recipe – Kirin no Shita no Kioku"nun başrolü olacağı açıklandı. Filmin Eylül 2017'de vizyona girmesi planlanıyor. Film Keiichi Tanaka'nın kitabının uyarlaması ve konusu, 100 yıl arayla yaşamış "harika tat duygusu"na sahip iki şef hakkındadır.

Filmde yer alacak diğer kişiler; Nishijima Hidetoshi , Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Nishihata Daigo  (Kansai Johnny’s Jr.), Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve emektar Oida Yoshi.

LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Geçtiğimiz günlerde spiker Ayako Ito ile yakalanmış. 2016'da da söylentiler çıkmıştı ama bir kanıt yoktu. Buna rağmen fanlar Ayako Ito'nun çeşitli blog yazılarından ipucu çıkarmaya çalıştılar.

Qa8We6.jpg
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie., ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi