Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Japan-Fans Player'ı
(07-14-2012, Saat:11:00 PM)Janoomma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Teşekkürler Astral, çok güzel bir paylaşım. smile
Şarkı isimleri bende görünüyor. Huh Cidden çok beğendim, tekrar tekrar teşekkürler. Bravo

Yayınlarda görünüyor olabilir, Auto DJ'de görünmüyor sanırım.
Qa8We6.jpg
(07-14-2012, Saat:11:24 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-14-2012, Saat:11:00 PM)Janoomma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Teşekkürler Astral, çok güzel bir paylaşım. smile
Şarkı isimleri bende görünüyor. Huh Cidden çok beğendim, tekrar tekrar teşekkürler. Bravo

Yayınlarda görünüyor olabilir, Auto DJ'de görünmüyor sanırım.

Bende onu yazmak için gelmiştim smile evet A.DJ de görünmüyor
Ara
(07-14-2012, Saat:07:59 PM)Kojiyuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-14-2012, Saat:07:50 PM)hazal_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben açamıyorum neden anlamadım. o.O

screamer'a tıkladığın haldemi açılmıyor?

Hayır hiç bi şekilde açamadım bilgisayardan kaynaklı sanırım yeni bilgisayarımda açabilirim umarım smile

tumblr_m7fdo0mp7j1rsskhm.gif

暗い照明の幕が上がるよ 楽しみじゃない? ♥.♥

Juniel -JUNI ♥
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
Bugün DJ Toruga ile J-Müzik'i bu programla dinledim ve çok güzel bir şey farkettim ^^

Dinlediğimiz şarkıları mp3 olarak kayıt edebiliyoruz smile
♥ ♥ ♥
minamitoatsuko.jpg
♥ ♥ ♥
Programı indirdim ama şifre istiyor bende. Sad
Ara
(12-11-2012, Saat:10:12 PM)Hei Jeong Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Programı indirdim ama şifre istiyor bende. Sad

"www.japan-fans.com" denediniz mi? Tırnaklar olmadan...
Ara
Evet denedim.
İlk denediğimde kabul etmedi hata verdi ama demin yeniden denedim kabul etti şifreyi.Neden böyle yaptı anlamadım smile
Ama şu anda çalışıyor.
Teşekkür ederim. ^-^
Ara
(12-11-2012, Saat:10:37 PM)Hei Jeong Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Evet denedim.
İlk denediğimde kabul etmedi hata verdi ama demin yeniden denedim kabul etti şifreyi.Neden böyle yaptı anlamadım smile
Ama şu anda çalışıyor.
Teşekkür ederim. ^-^

Rica ederim. Radio Japan-Fans ile iyi eğlenceler.
Ara
Radio Japan-Fans için özel olarak düzenlediğim Screamer Radio programında bir kaç ufak tefek değişiklik yaptım. Böylece çalıştırıldığında bir ayar yapmaya gerek kalmadan hemen dinlemeye başlayabilecek siniz.

Öncelikle eski hali 7z ile sıkıştırılmıştı, şimdi zip olarak sıkıştırdım. Bilmeyenler 7z biçiminde sıkıştırılmış dosyayı açmakta zorluk yaşayabiliyordu (winrar açabiliyordu ama yinede değiştirdim.)

Sıkıştırılmış dosyanın şifresi de değişti. Yeni şifre "radio.japan.fans" (tırnak işaretleri olmadan tümünü küçük harf olarak yazın).

Sıkıştırılmış dosyayı açınca "Radio Japan-Fans" isimli bir klasör çıkacak bu klasörü C:\ sürücüsüne kopyalayın. Klasörün içinde yine ismi "Radio Japan-Fans" olan bir dosya göreceksiniz. Programı bu dosyadan çalıştırabilirsiniz. Eğer masa üstüne kısayol oluşturmak ve oradan çalıştırmak isterseniz program dosyasına farenin sağ tuşuyla tıklayın açılan listeden "Gönder" seçin yine açılan listeden "Masaüstü (kısayol oluştur)" seçin.

Radyoda yayınlanan programı mp3 olarak kaydetmek için "Kaydet" düğmesine tıkladığınızda kaydedilen yayının dosyalarını bulmakta zorluk yaşayanlar için kayıtlar artık programın çalıştığı yerdeki "Screamer Radio Record Files" isimli klasörün içine yapılıyor. Eğer AutoDJ yayınını kayıt ediyorsanız dosyalar "untidled tarih_saat.mp3" biçimli olarak kayıt edilecek. DJlerin canlı yayınlanan programlarında ise çalan her şarkı için o şarkının ismiyle ayrı bir mp3 dosyası olarak kayıt edecek.

Dil dosyaları arasına önceki halinde olmayan japonca'yıda ekledim. Dileyenler programı Japonca menülerle kullanabilir. Radyo programı ilk yüklemede Türkçe olarak açılacak. Menüden Seçenekler > Language > seçerek listeden ingilizce, Türkçe ve Japonca dan istediğiniz şekilde programın dilini değiştirebilirsiniz.

Son olarak yukarıda yazdığım dosyaların kayıt edilmesi ve dil ayarları seçeneklerinin programın sadece C:\ sürücüsüne kaydedildiğinde düzgün çalışacağını belirteyim. Eğer farklı bir sürücüden (D:\, E:\ gibi) yada farklı bir isimle oluşturduğunuz klasörden çalıştırırsanız bu özellikler düzgün çalışmayacaktır. Bu yüzden C:\ sürücüsüne kayıt etmenizi öneririm.

Bir rica: Fırsat buldukça özellikle DJ lerin yayın saatlerinde onları dinlemeyi ihmal etmeyin. Eminim hepinizin kendi Mp3 arşivleri vardır ve oradan dinlemeyi tercih ediyorsunuzdur. Fakat beğendiğiniz sanatçıların grupların sevdiğiniz şarkılarını radyodan istek yaparak dinlemek çok daha ayrı bir keyif. İstek yaparak DJ lerin ve bizlerin tanımadığı duymadığı şarkıları dinleterek tanımamızı da sağlayabilirsiniz. Lütfen radyomuzu ve özveriyle yayın yapan DJ lerimizi yalnız bırakmayın.

Son olarak Radio Japan-Fans dinleme programının indirme adresini vereyim. Hepinize keyifli dinlemeler.

Kod:
Şifre "radio.japan.fans"

Not: Eğer Radio Japan-Fans ı cep telefonu yada tabletten dinlemek isterseniz bu başlığı okumanızı öneririm. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ara
Teşekkürler Astral, radyomuzu dinleme yolları çok. Yeter ki üyelerimiz dinlemek istesin. En basitinden site üzerinden programa ihtiyaç duymadan rahatça dinleyebilirler. Düzenlediğin player da radyonun tadını daha çok çıkararak dinlemeyi sağlıyor. Emeklerin için teşekkürler. smile
Qa8We6.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Radio Japan-Fans Facebook Sayfası Toruga 2 12,573 03-16-2017, Saat:06:21 PM
Son Yorum: Toruga
Music Cep Telefonundan ve Tabletlerden Radio Japan-Fans Dinleyin Mitsukuni 37 16,662 03-06-2017, Saat:09:20 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (12. Yayın Dönemi) Toruga 0 641 02-12-2017, Saat:12:45 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (11. Yayın Dönemi) Toruga 0 2,726 01-09-2017, Saat:01:43 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (10. Yayın Dönemi) Toruga 0 915 02-06-2016, Saat:01:02 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (9. Yayın Dönemi) Toruga 0 2,069 07-12-2015, Saat:07:56 PM
  Radio Japan-Fans 9. Yayın Dönemi Detayları Toruga 1 1,307 07-12-2015, Saat:07:39 PM
Son Yorum: ryuzaki yagami
  Best Of Radio Japan-Fans (8. Yayın Dönemi) Detayları Toruga 3 1,696 06-28-2015, Saat:10:15 PM
  Best Of Radio Japan-Fans (7. Yayın Dönemi) Detayları Toruga 4 2,163 02-08-2015, Saat:10:30 PM
  Radio Japan-Fans Yayın Akışı (8. Yayın Dönemi) Toruga 0 1,093 02-08-2015, Saat:06:34 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi