Anket Başlığı: Sizce Anlatılanlar Doğrumu
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Hayır
50.00%
2 50.00%
Evet
50.00%
2 50.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depremin Perde Arkası
[Resim: 110311-japanQUake-hmed-738p.grid-8x2.jpg]

Öncelikle şunu söylemek istiyorum bol keseden atmıyorum,1 aylık araştırmamın sonuçlarını buraya yazıyorum smile

Tarih 10 Mart 2011, Japonya'da güzel bir gece yaşanmaktaydı.
Fakat insanlar bulutlarda acayip şeyler gördüler,ne olduğunu tahmin edemiyorlardı ama bunu video kameralarına çektiler .Tıpkı aşağıdaki fotoğraf gibi birsürü vardı ...

[Resim: HAARP.jpg]

Japon halkı bunun üstünde fazla durmadı ve yataklarına çekildi.
Sabah ise olanlar oldu tam saatler 14:46'yı gösterirken dev bir deprem meydana geldi.

Peki bunun arkasındaki neydi ?
[Resim: Nikola%20Tesla.jpg]

Birgün cebinde bir cihaz olan esrarengiz bir adam New Yrok'ta bir inşaata girdi.Cihazını çelik kirişlerden birine bağladı,cihaz çalışmaya başlayınca çelik yapı birden sallanmaya başladı sallantı öyle bir hal almıştıki inşaat işçileri panik içinde inşaatın en alt katına yığıldılar.Biraz sonra polis geldi,esrarengiz adam cihbazını yeniden cebine attı ve kaçmaya başladı.
Görgü tanıkları bu sallantının 10 dakika daha sürmesi halinde binanın çökeceğini söylemişler.
Bu esrarengiz adam Nikola Tesladır
Bulduğu bu cihazın geliştirilmesi dünyanın sonu demekti , ne varki bugün o cihaz geliştirildi ve kullanılmaktadır adı H.A.A.R.P

[Resim: haarp4.jpg]

Bu gördüğünüz elektirik direğini andıran şeyler aslında bir silah, Amerika'nın Alaska eyaletinin Gakona askeri üssü yakınlarında ıssız bir yerde bulunuyor.Resmi kayıtlarda denizaltıları ile haberleşmek ve meteoroloji işlerini yürütmek için kurulduğu geçsede bilim adamları ( SİLAHI araştıran bilim adamları ) bunun bir yıkım silahı olduğuna hem fikir.
Peki gerçekte ne işe yarar bu H.A.A.R.P

1-İklimleri değiştirebilir,

2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir,

3-Ozon tabakası ile oynayabilir,

4-Deprem oluşturabilir

5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir,

6-Dünyanın enerji alanları ile oynayarak, insan beynini kontrol altına alabilir,

7-Radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturabilir

Silah bir alıcı -verici yöntemi ile çalışıyor.Amerika'da bulunan ve fotoğrafını gördüğünüz yer vericidir.
Dünyanın bilinen 4 yerinde alıcı bulunmaktadır.Bilim adamları bunun 4 tane ile sınırlı olmadığının ve dünyanın her bölgesinde alıcıların olduğuna hem fikir.
Ayrıca haarp'ın bir saat çalıştırılması demek,hiroşimaya atılan atom bombasının etkisiyle eşdeğer bir güç kazanmak demektir.

[Resim: haarp2.jpg]

Haarp'ın çalışma prensibi çok karmaşık onun için aşağıya bir video koydum videoudan sonra devam edeceğim.
Videonun adı H.A.A.R.P depremi nasıl tetikler...

Ayrıca bununlada bitmiyor çevreye milyon waltlık enerji saçan H.A.A.R.P
çevrede yaşayan hayvanlarada zarar veriyor bir arada Amerika'da milyonlarca kuş aynı yerde ölmüştü hatırlarsanız sizce bunun nededine bu silahmı , kuş ölümlerini izleyin.

Bu ölümler , HA.A.R.P'ın çalıştığının diğer bir kanıtıdır.Öylesine bir ışın yayıyorki hayvanları öldürüyor.

Ayrıca Şili,Van ve Marmara depremlerinde bir gece önce esrarengiz ışıklar gözlemleniyor.
Ayrıca facebook ve çeşitli internet sitelerindeki bu konudaki birçok paylaşımda esrarengiz bir biçimde siliniyor.Mesela internette japonya depreminin bir gün öncesinde oluşan ışınların videosunun hiçbir yerde bulamassınız.Bulursanızda silinmiştir,ben 7 video buldum 7'side silinmişti
H.a.a.r.p , bir illuminati oyunudur.
Bundan seneler önce çıkan illuminatİ oyun kartlarında "Japonya'depremi ve tsunami" var bakın ;

[Resim: tidal-wave.png]

Haarpın bilinen diğer bir adı ise "deprem makinası"dır.Ve bu sevilen dizi simpsonlarda bulunmaktadır bakınız ;

[Resim: 197318_1951492386721_1224977570_2373817_799670_n.jpg]

Simpsonlarında illuminat işi içinde olduğunu gösteren bir kanıt ;
[Resim: subliminal-satanic-messages-simpsons.jpg]

Bağlayacak olursak,Simpsonlar illuminatiye hizmet ediyor,bir illuminati dizisinde H.A.A.R.P'ın temsili resmi bulunuyor buda bizi H.a.a.r.p'ın bir illuminati silahı olduğunu gösterir.Japonya depremi H.A.A.R.P sayesinde oldu.İlluminati oyun kartlarında çıkan herşey bugün tek tek çıkıyor.
Ayrıca ikiz kulelerde haarp sayesinde yıkılmıştır.

[Resim: haarp.jpg]

1981 yılında nükleer mühendis ve Amerika'daki önde gelen Tesla araştırmacısı Albay Thomas Bearden ,Amerikan Psikotronik Derneğinde bir konferans verdi. Konuşmasının bir bölümünde aynı zamanda 1978 Specula dergisinde de tartışılan Tesla vericileri tarafından üretilen kalıcı dalgalardan bahsetti. Albay aslında HAARP'ın nasıl çalıştığını anlatıyordu:
"Yaptığımız şey frekansı değiştirmektedir. Eğer frekansı bir yönde değiştirseniz , enerjiyi dünyanın bir bölümünde hedeflediğiniz yerin ilerisindeki atmosfere boşaltırsınız. Havayı iyonize etmeye başladıkça, hava akış seyrini, jet gidişlerini vb. şeyleri değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel bir hava makinasıdır. Eğer ani bir şekilde boşaltırsanız, bunun için küçük iyonizasyon elde etmezsiniz. Bu kez kıvılcımlar ve ateş topları dünyanın yüzeyine boşalacaktır. Bu aletle ileri geri oynayarak dünya çapında dev hava değişikliklerine yolaçabilirsiniz."

Havada oluşan ışınlara bir örnek :
Siteye video olarak kaydedemedim o yüzden link veriyorum.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.#!

Japonyada oluşan garip bulutlar :

Son olarak Van Depremi ile alakalı

----------------------------------------------------------
Pekala tam olarak Japonya depremini anlatamadım,ama size deprem yapan bir makineden bahsettim , sizce depremi bu makina yapmış olamazmı ?
Amerika eskiden yaptığı savaştan hala hırsını alamamış olamazmı ?
Yada illuminatinin ezeli emeline ulaşmak için oluşturduğu bir deprem olabilirmi ?
Belki bunu yakın bir zamanda öğreniriz.

Arkadaşlar herkes gibi bence hata yapabilirim,yanlış biliyor olabilirim.
Veya yazımda çok ağır eleştiriler kullanmış olabilirim,lütfen sert bir tepki ile bana karşı çıkmayınız.
Ben burda sizleri bilgilendirmek istedim.
Bu bir teoridir ve heran değişme özgürlüğüne sahiptir bunlar benim kendi düşüncelerim.
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]
aaa valla çok şaşırdım ya Simsonların illimunati olduğunu biliyodumda haarp felan. Amerikanın oyunu olabilirmi? amerikada bu kadar ileri gidemez heralde yaa.
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

(06-22-2012, Saat:10:23 PM)nana-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.aaa valla çok şaşırdım ya Simsonların illimunati olduğunu biliyodumda haarp felan. Amerikanın oyunu olabilirmi? amerikada bu kadar ileri gidemez heralde yaa.

Haarp Amerika'da kuruldu,bence herşeyden haberleri vardır.
İnsan ne olduğunu bilmediği birşeyi kendi ülkesine kurdurtmaz smile
[Resim: korsanlar.gif]

Açık denizlerde yolunu kaybetmiş kaptan[Resim: serdumen.gif]
Doğru diyorsun aslında ....
[Resim: 31omDqUs.jpg][Resim: 2q5fmREs.png]
  Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bunların hiçbirinin doğruluğunu bilemeyiz Amerika her şeyi yapabilir kendi insanlarını kontrol etmek amacıyla 11 Eylül saldırılarını bile düzenledi... Ne doğru ne yanlış bilemeyiz bazen tesadüfte olabilir. Elbet araştırmaların etkileyici, gerçekten daha önce hiç duymadım. Fakat Illuminati'nin bile ne halt olduğunu kimse bilmiyor. Bazen her şey göründüğü gibi değil. Yinede teşekkürler çok yararlı oldu smile
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Bu ankette bu konuyla ilgili kesin bir cevap veremiyorum mağlesef...
Hem doğru hemde asılsız olabilir~
HAARP'ı daha önce de duymuştum. Bizim 99 depremiyle ilgili teoriler de dönüyor. Fakat bilemiyorum, doğru da olabilir olmayadabilir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Illuminatiye fazla inanmiyorum. En azindan gercekten tehlikeli olduklarina (7 Aralik 2011...)
HAARP denen sey ilginc gorunuyor. Dogru kullanilirsa yararli bile olabilecek bir sey aslinda.
[Resim: tumblr_ly4s3p4iwd1qmgw6lo1_500.gif]
あなたが考えているほど世界はひどくないから。
Because the world isn’t as cruel as you take it to be.
-Celty Sturluson
Çok fazla bilgim olmadığı için doğru ya da değil şeklinde değerlendirmek istemiyorum ama yaşadığımız çağ ve insanoğlunun yapabildikleri belli. Mamafih Japonya Pasifik Deprem Kuşağı'nda bulunuyor olduğu için de bir yandan da saçma geliyor. Ama Japonya zaten Deprem Kuşağı'nda bulunduğu için dikkat çekmez düşüncesiyle de yapılmış olabilir. Amerika'ya gelince, güç onlarda yapmışlardır ya da yapmamışlardır bilmek mümkün değil. Ama yine de evet diyen yanım daha ağır basıyor.
[Resim: QvR6mZ.gif]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi