Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 Haziran Uruha'nın Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!]
9 Haziran Uruha'nın Doğum Günü!

Japonya'da 9 Haziran oldu ne de olsa. Shy Bu gün Uruha'mız 31 yaşına girdi Bravo

Ahh hiç göstermiyor, canım benim.. Rolleyes İyi ki doğmuş, iyi ki var ve iyi ki Gazette ile.. Heart
Onları tanıdığım için çok mutluyum gerçekten..
Onun kadar seksi biri daha var mı bilemiyorum. Shy Kusursuz güzelliğim benim Heart
Hayatı boyunca çok mutlu olması dileğiyle..

[Resim: BIBna.jpg]

[Resim: NFre3.png]
Bul
Öhööm benim şekşi yavrum. Seni çok seviyorum. Bunu biliyorsundur zaten. Bizimle ve gitarınla hiç ayrılmaman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. ^^
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]
Doğum günün kutlu olsuuuuuunnnnnnnn smile Heart
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

şirin vede yetenekli gitarist ...iyiki doğdun iyiki seni vede grubunu tanıdım ....çok seviyorum vede yeteneğini ayakta alkışlıyorum
vede son birşey umarım hep böyle tatlı kalırsın.....
[Resim: n5llP.jpg]
Bende unuttum diye kendi kendime sayıyordum ya. Big Grin Uruş'cuğumun doğum gününü geçen sene unuttum bu sene unutmamalıydım, unutmadım da Allah'a şükürler olsun. smile

Uruş; iyi ki doğdun, iyi varsın, Allah'ım seni daima korusun. Umarım her zaman mutlu olursun. Heart

[Resim: ictpo.png]
[Resim: 9bcbps.png]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart 27 Mayıs Reita'nın Doğum Günü [İyi Ki Doğdun Reita!.] Reikon 11 6,220 05-27-2017, Saat:03:27 PM
Son Yorum: Reikon
  1 Şubat Ruki'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 6 3,828 01-31-2013, Saat:11:56 PM
Son Yorum: glşh
Heart 20 Ocak Aoi'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 3 2,912 01-19-2013, Saat:10:53 PM
Son Yorum: glşh
Heart 28 Ekim Kai'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 12 6,917 10-28-2012, Saat:10:37 PM
Son Yorum: Biizu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi