Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler
Yamada Ryosuke ve Arioka Daiki'nin "Kindaichi Shounen no Jikenbo Neo" Hakkındaki Yorumları

SaM8LBx.jpg

Yamada Ryosuke / Kindaichi Hajime:

Dizi olacağını duyduğum zaman çok sevindim! Ama aynı zamanda “Bu sefer ne yapabiliriz?” diye de düşündüm ve hemen Kindaichi moduna girdim. Bu sefer dizi komedi olacak, gerçekten eğlenceli olacağını düşünüyorum. Bu en iyi Hajime-chan olacak! Her bölümde konuklarımız olacak, benzersiz ve hayran bırakıcı aktörlerle daha da büyüdüğümüz için lütfen sabırsızlıkla Temmuz'u bekleyin.

Arioka Daiki / Saki Ryuuji:

Bundan önce 2 SP çektik ama sanki ilk çalışmaymış gibi, şimdi daha da iyi hissediyorum! “Kindaichi” dizisi daha da ilginç olacak, çok heyecanlıyım. Size yeni bir Saki sunmak istiyorum, lütfen sabırsızlıkla bekleyin!

Çeviri: a.j.
CwVuLwJ.png

Ara
10 Mayıs 2014 "Hey! Say! JUMP Live with me" Tokyo Dome Konseri Fan Raporu

mV6H3ub.jpg

Doğum günü çocuğuna (Yamada Ryosuke) *Kurusuke peluş oyuncağı verdiler. Yabu ona konuştuğunu söyleyince Yamada oyuncağı bastırdı, o zaman ise Yabu sesini değiştirerek "Ryosuke ga daisuki". dedi. Oyuncağın etiketinde "Doğum günün kutlu olsun Ryosuke." yazıyor, arka tarafında ise "Satılık değildir." Sahneye pasta getirildi ve fanlarla birlikte doğum günü şarkısı söylendi. Yamada şaşırmış bir şekilde etrafına bakındı. Nakajima pastadaki çileği alıp Yamada'ya yedirdi.

Not: Kurusuke; Hikaru JUMP üyelerine bazı lakaplar takarak çizimlerini yapmıştır, Ryosuke'nin lakabı da Kurusuke'dir. Konserlerde de bu lakapları sık sık kullanıyorlar. Ryosuke'nin doğum günü içinse kendi maskotunun (Kurusuke'nin) peluş oyuncağını yapmışlar.

Kurusuke'nin çizimi: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Yamada sahnenin ortasında duran Kurusuke peluş oyuncağını kucaklamış, çok şirin olduğunu söylemiş ve onu öpmüş. (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)

"AinoArika" performansı sırasında Nakajima Yamada'yı öpmeye çalışmış. Yamada, Nakajima'ya tsuntsun gibi davranmış, bunun üzerine Nakajima Yamada'ya daha çok yaklaşmış, Nakajima tam Yamada'nın dudağını hedef almışken (bazı fanlara göre yanağını) Yamada hemen bir dönüş yaparak ani bir refleksle Nakajima'dan kaçmış. Yamada şok olmuş ve çok utanmış. Ondan sonra Yamada Nakajima'nın poposuna tekme atınca Nakajima'da mutlu olmuş.

Konserde performanstan önce JUMP 2 yeni şarkı seslendirmiş: "Setsuna sa to Hikikae ni" ve "Forever". "Setsuna sa to Hikikae ni" şarkısının sözlerini Yabu yazdı. VTR'de üyeler üstleri çıplak bir şekilde ekranı yalayarak havalı yanlarını gösterip bir vampir gibi davranıyorlarmış. Yeni şarkıları "Forever" çok havalı ve punk tarzındaymış. Kareografileri ise çok tutkuluymuş, performansta da siyah-beyaz bir kostüm giymişler.

Bir fan uchiwasına "Lütfen başımı okşa." yazmış bunu gören Chinen'de fanın yanına giderek başını okşadı.

Hikaru, JUMP'ın 9 üyesinin de karakterlerini iyi yapmak istediğini söyledi. Bunun zor bir fikir olduğunu düşünmesine rağmen fanların bugünkü gülümsemesini görünce devam etmeye karar vermiş.

Yasuda Shota (Kanjani8) ve Sou Matsushima (Sexy Zone) VIP bölümünde birlikte oturmuşlar.

"Ai-ing Aishiteru" şarkısının "ai de ai de ippai ni natte~" kısmında Yamada Chinen'i arkadan kucakladı.

Inoo Kei'nin klavyesinde "GANBA (iyi şanslar)" yazıyordu. Mesajı Daiki yazmış.

Chinen'in serçe parmaklarında pembe bir yüzük vardı, aynı yüzüklerden Yamada'da takıyordu.

Bu konserde imzalı top ve imzalı kalpten kart vermediler ancak karanfil verdiler. Ve JUMP fanlarına anneler günü olduğu için karanfilleri annelerine vermelerini söyledi.

Yamada bugün çok gergindi, şarkı söylerken kendi kısmını 3 kez unuttu, o zamanlar biraz sessizleşti.

Yamada ve Nakajima'nın dizi setleri yan yana olduğu için birbirleriyle sık sık görüşüyorlarmış.

"Our Future" performansı sırasında Yamada ve Nakajima göz göze gelmiş. Nakajima Yamada'ya yaklaşmış ve Yamada'da hemen kaçmış. Ama Nakajima Yamada'yı omuzlarından yakalamış ve kendine döndürmüş.

Ryosuke'nin ailesi VIP bölümünde değil B blokta oturuyordu, Ryosuke B bloğa giderek ailesini aradı ve nerede oturduklarını bulunca onlara bir şey demeden sadece gülümsedi.

"Go to the Future" performansı sırasında Yamada ve Daiki kucaklaştılar. Ana sahneye giderken de kollarını birbirlerinin omuzlarına attılar.

Inoo sarı saçlı iken herkes onun fotoğrafını çekmiş.

Daiki: Sonunda seni tanıdım.

Inoo: Kuliste yüzünü yumruklayacağım.

Yamada: İlk top atışından önce Yuto tuhaf yürüyordu.

Nakajima: Yama-chan her şey iyi olacak dedi! ve bende atışımı yaptım!!! Teşekkürler Yama-chan, sayende atışımı yapabildim.

Chinen: Yama-chan benim atış bölgemde.

Yamada Kindaichi hakkında konuşuyor ve Hey! Say! BEST performans sergilemek için sahneye çıkar:

Daiki: Seni bekledim ama beni neden çağırmadın?

Yamada: Çünkü saçların dehşet görünüyor.

Daiki: Bence bu saç stili uyumlu!

Yamada: Kindaichi'nin çekimleri bittikten sonra saçlarını düzleştirecek misin?

Daiki: Zamanı geldiğinde düşünürüm.

Yamada: Chinen, sen film de oynamıştın değil mi?

Chinen: Seni sinemada bekleyeceğim?

Yabu ve Inoo'nun dizi setleri yan yana.

Yabu: Bazen oraya giderim.

Chinen: Herkes coşuyor mu? Hey! Say! JUMP havalı, değil mi? Herkes çok şirin! Tekrar görüşelim, hoşçakalın!

Chinen: BEST üyeleri kızlar arasında popüler değil.

Açılış seronomisinden önceki gün Nakajima gergindi, onu cesaretlendirdiği için Yamada'ya çok minnettar.

Yamada: Her şey iyi olacak.

Nakajima: Yama-chan sayesinde atışımı yapabildiğim için ona minnetarım!!! diyerek Yamada'nın omuzuna dokundu.

Yamada: Teşekkür ederim.

Hikaru Inoo'ya: Dizini henüz izlemedim ama duydum ki birinci bölümde neredeyse gözlerini açamıyormuşsun. Neden sana hep kör rolleri teklif ediliyor? (Hikaru'nun bunu söylemesinin nedeni Inoo "Dark System Koi no Ouza Ketteisen" dizisinde kör bir piyanisti canlandırıyor.)

CwVuLwJ.png

Ara
11 Mayıs 2014 "Hey! Say! JUMP Live with me" Tokyo Dome Konseri Fan Raporu

Cvc3iuZ.jpg

"AinoArika" performansı sırasında Yamada şarkının “Futari no~” kısmınını “Yuto no~” olarak değiştirdi ve yavaşça Nakajima'nın çenesini gıdıkladı. Nakajima hemen Yamada'nın yüzüne yakın eğilerek Yamada'yı yanağından öptü. Sonra Nakajima kaçtı ve Yamada onu yakaladı. Yamada Nakajima'nın sırtına zıpladı ve Nakajima uzun süre hanamichide (çiçekli yolda) koştu ve sonra Yamada'nın sırtına çıkmasına izin verdi. Daha sonra ikisi beşlik çaktılar ve sırıttılar.

"Ai-ing Aishiteru" şarkısının "ai de ai de ippai ni natte~" kısmında Daiki Yamada'yı yanağından öpmeye çalıştı. Yamada Daiki'nin öpücüğünü reddetmedi.

"AinoArika" performansı sırasında Daiki Yamada'nın poposuna vurdu.

Yamada ve Chinen'in yolları kesişince Yamada Chinen'in başını okşadı.

Chinen Vermont Köri hakkında açıklama yaptı. Nedense konuşurken Yamada'ya bakıyordu ve Yamada'da başını salladı.

"Aisureba Motto Happy Life" şarkısının "gyugyugyu" kısmında Yamada koreografiyi yanlış yaptı.

Yamada, "Aisureba Motto Happy Life" şarkısının "Konna toki meki hajimete nandayo" kısmını "Sizlerle buluştuğum için çok mutluyum." diye değiştirdi.

Inoo şarkının 'Unmei no hito wa nante fureezu' kısmını değiştirerek 'Kaderimdeki kişi Takaki.' dedi.

Yamada, Chinen'in arkasında hanamichide (çiçekli yolda) yürüyordu, sonra Chinen'in omzuna dokundu. Chinen ile birbirlerine gülümsediler.

Bugünkü JUMP konserini izlemeye aktrist Kawaguchi Haruna, aktrist ve şarkıcı Shimazaki Haruka (AKB48), NMB48'in 2 üyesi ve aktrist Tanaka Ritsuko'nun kızı gelmiş.

JUMP konserde, 18 Haziran'da "Smart" adlı 3. albümlerini çıkaracaklarını ve Ağustos ayında bir konser turu düzenleyeceklerini duyurdu. Tur 2 Ağustos'da Osaka'da başlayıp 13 Ekim'de Tokyo'da sonlanacak.

Daiki JUMP'ın açılımını değiştirmiş:

Orjinali:

J: Johnny's
U: Ultra
M: Music
P: Power

Daiki Versiyon:

J: JohnnY's
U: Ultra
M: Michael Jackson
P: Pancake

Tişörtte punipuni (yumuşacık) yazıyor:

Yamada: Hikaru, punipuni derken bana bakma.
Hikaru: Bakmıyorum asıl sen bana bakıyorsun.
Yabu: Ama bu punipuni chara değil mi?
Yamada: HAYIR!
Chinen: Ryosuke, yeeeaay! *domuz pozu*

Daiki: Tahtayı kullanırken sekreterlik işini ben yapıyorum.
Yamada: Ama tahta senden daha uzun ona yetişemezsin.

Nakajima: Annem Ajinomoto kullanıyor.
Yamada: Yuti'nin annesi de herkes gibi avantajlı.

Chinen: (domuzun ayaklarını tutarken) Ryosukeeee!!!
Yamada: Chinen! Bazı çocuklar bu yaptığını deneyebilir, yapma!
Chinen: Yeyyy!!
Yamada: Ben ciddiyim, yapma! (gülüyor)

Yamada: Yazın tekrar buluşacağımıza dair söz verdik! Bugün harika anılar yaratalım!

Yamada: Kurusuke yatağımda uyuyor. Her gün onunla uyuyorum.
Chinen: Demek istediğin yanında uyamam için yer olmadığı mı.

Chinen: Herkes lütfen ışık kalemini açabilir mi! Chinen'in aurası hayal kırıklığı yaşatmadı! (gülüyor)

CwVuLwJ.png

Ara
sWTTVjm.png

“Eğer sen kendine inanmazsan o zaman kim inanacak? Eğer ben kendime inanmazsam, kim inanacak? Eğer kendine inanmaya başlamazsan o zaman kimse seni takip etmez ve sana inanmaz.” — Yamada Ryosuke
CwVuLwJ.png

Ara
weC91FJ.jpg
CwVuLwJ.png

Ara
18.01.2015 School Kakumei

Pq0cMwS.gif
4TpZZhe.gif
5Krl2L1.gif
N1u2v5r.gif
ZVGwW1m.gif
49nsaPn.gif

Programdan önce Ryosuke'nin karnı çok ağrımış. Bu bölümde Ryosuke öğretmen oldu, çünkü programda Chinen ve Hikaru'ya fazla odaklanıldığı için Ryosuke daha fazla idol yanını göstermek istediğini söyledi. Bu bölümün teması Ryosuke'nin önceki bölümlere ait etkili sahneleri gösterilerek bunlar hakkında sorular soruldu öğrencilere. Yamada ve J Grup olarak programda ikiye ayrıldılar. Eğer J Grubu kaybederse öğretmen Uchimura gelecek bölümde sırada oturacak, ancak Yamada kaybederse Takeshi (kukla) Yamada'nın yerine Yamada'da Takeshi'nin yerine (pembe heykelin yanına) oturacaktı. Bölümün sonuna dek Yamada kazanıyordu ancak önceki bölümlerde Yamada yakınlaştırma gözlüğü takarak topa vuramamıştı, bu bölümde Chinen aynı gözlüğü takarak topa vurmayı başardı ve böylece rüzgarın yönünü değiştirerek J Grubunun kazanmasını sağladı. Ve programın sonunda Yamada kaybettiği için gelecek bölümde Yamada Takeshi'nin yerine oturacak.

UiF0NZe.gif

Yamada programda sürekli kendisine zorbalık edilmesinden yakınıyor.

fIFNvSO.gif

DOLOXTv.gif

Bana her zaman adil bir hediye verilmiyor.

Yamada: Chinen'e 20. yaş gününde, öğretmen Uchimura üzerinde Chinen'in resminin olduğu bir şampanya şişesi hediye etmişti, o zaman hoş bir hediye diye düşünmüştüm. Ama benim doğum günüme gelince hediyem bıyıklı bir adam maskesi idi.

CwVuLwJ.png

Ara
u1zEFmX.gif

Yamazaki: Ama biz sana 20. yaş gününde şık bir tişört vermiştik değil mi? 

Yamada: Hayır, Bay Zakiyama ve Bay Kasuga'nın gençlik hallerinin olduğu baskılı bir tişört vermiştiniz. Ayrıca 20. yaş günümde hediyem Kindaichi dramasını kutlamak için gelen amigo kızlardı ama sonunda onlarda bana garip bir maske taktı. 
Herkes: *güler* 
Öğretmen Uchimura: Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım, o hediyeleri vermek bizim fikrimiz değildi. 
Yamada: Ha? Yani personelde mi bana zorbalık ediyor?!?!?

TEefeio.gif
96et5o0.gif

Bay Zakiyama her yıl daha da kötü zorbalık ediyor.

Yamazaki:
Yapmıyorum… 
Yamada: Her zaman “Chinen Johnny olduğu için bunu başarır.” diyorsun ama bana gelince daima “Neyse, sanırım Yamada bunu yapamaz…” diyorsun. Bununla neyi kastetmek istiyorsun? 
Yamazaki: Daima ‘Acchi muite hoi’ oynarken sadece sen başarısız oluyorsun. Bunu gören Johnny'den olduğunu düşünmez.  
Yamada: Bak, deminden beri bana zorbalık ediyorsun… 
Yamazaki: Kastettiğim Yaotome ve Chinen'de meydan okuyor ve bunda da başarılı oluyorlar. 
Yaotome: Evet, sana şans verilse de başarısız oluyorsun. 
Kouichi: Hem sen ucuz suşiyi tanımada da başarısız olmuştun. 
Yamada: Çok incindim… 
67RcdP8.gif

9SxRXj6.gif
UMk8pxc.gif

Yerel çekimlerde bir şeyler yapmak istediğimde izin verilmedi.

Yamada: Hatırlayın, Chinen yerel çekime gittiğinde bilardo da isabet atışı yapmıştı. Ama önceden açıkça bunu yapmak istediğimi ben söylemiştim. 
Öğretmen Uchimura: Oh ama sen sadece iyi olduğun bir şeyde yarışmak istiyorsun. 
Yamada: Evet, öyle. 
Öğretmen Uchimura: Peki kim daha hızlı koşuyor? 
Yamada: Muhtemelen Chinen.  
Maomi: Ya en yükseğe kim zıplıyor? 
Yamada: Yine muhtemelen Chinen. 
Yamazaki: O halde ya yüzmede? 
Yamada: İkimizde yüzemiyoruz… 

58xrhns.gif
4ShNDIk.gif

Chinen yakınlaştırma gözlüğü takarak beysbol sopası ile topa vurmaya çalıştı. (Önceki bölümlerde Ryosuke bunda başarısız olmuştu.)

Chinen başarılı oldu. Yamada suskundu ama herkes onu neşelendirmeye çalıştı. 
Öğretmen Uchimura: Yamada neredeyse ağlayacaktı. 
Yamazaki: Evet, ağlamada gerçekten çok hızlı. 
Öğretmen Uchimura: Chinen meydan okumada başarılı olduğu için J Grubu kazandı. Yani gelecek bölümde Yamada Takeshi'nin yerine oturacak! Yamada, lütfen program bitmeden önce kapanış için bir şey söyle. 
Yamada: Tam da beklenildiği gibi Chinen inanılmaz. Gerçekten ağlamak istiyorum…

lfRO2yH.jpg

CwVuLwJ.png

Ara
Inoo Kei doğum günü için bir fanın yaptığı fan art'a yorum yapıyor:

Kei: Sen sarışın olduğumda da resmimi çiziyordun! Nostaljik ~. Bu çarpık çurpuk duygu şirin ve güzel. Artık 25 yaşındayım. Bu yaşa gelmem üzücü... (gülüyor). Şimdi, yetişkinlerle dizide çalışıyorum ve oynuyorum. Herkes aşırı havalı, ve ben böyle bir yetişkin olabilirsem harika olacağını düşünüyorum!

İngilizceden Çeviri: ~Haruna~
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Üyeler (Hikaru'ya): Hangi MC (sunucu) gibi olmak istiyorsun?

Hikaru: Sakurai-kun...

Üyeler: Bu çok fazla! Arashi hayranlarından özür dile!

Hikaru: Arashi hayranları, özür dilerim!

---

Çeviri: ~Haruna~

Bir resimden çevirdim. Hikaru'ya yazık ama...  Big Grin  
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara

Yabu: Merhaba! Ben Yabu Kota. Doğum günüm 31 Ocak'ta! 28 yaşıma gireceğim.

Üyeler: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tebrikler! Vay!

Hikaru: Nasıl bir adam olmak istiyorsun?

Yabu: Everest'e tırmanmak istiyorum!

Üyeler: Büyük! Büyük!

Yabu: Hayranlardan birçok tebrik mesajı almayı umuyorum. Her birine teşekkür etmek istiyorum. Teşekkürler!!

Üyeler: Tebrikler!!

İngilizce Kaynak: @luna-kis
Çeviri: ~Haruna~

Bu videonun ses ile ilgili bir sorunu var, yenisini bulduğumda güncelleyeceğim.
 LyrgD0.png

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Sohbet Bessie. 129 39,038 05-05-2018, Saat:09:14 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 186 82,187 02-11-2018, Saat:01:54 AM
  Hey! Say! JUMP Röportajları a.j. 316 148,700 09-07-2017, Saat:01:20 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,768 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,165 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,832 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,756 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 678 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,508 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,507 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi