Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler
Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler

Hey! Say! JUMP ile ilgili diğer çevirilerimizi bu başlıkta paylaşalım. smile
CwVuLwJ.png

Ara
Asya Turu; Hong Kong Konseri Fan Raporu

Öncelikle konsere rutin performanslarla başladılar.
Konsere 18,000 fan gelmişti ve konserde Ryosuke'nin ablası da bulunuyordu,elinde de Yuto'nun uchiwa'sı vardı.
Ama Hong Kong'lu fan kızlar çok hayal kırıcı ve vahşiydiler. Ve konser başladı. Konsere kamera getirmek yasaktı bu yüzden fanların çantaları ve biletleri kontrol edildi. Konserde fotoğraf çekmek yasak olduğu halde bazı fanlar fotoğraf çektiler.Fanlar JUMP'a farklı farklı sorular sordular. Bir kız ona soru sorulmadığı halde kendisi Inoo'nun elinden mikrofonu aldı.

Konsere birçok Japon fanda gelmişti ancak hayal kırıklığına uğradılar çünkü kendileri kurallara uyarken Hong Kong'lu fan kızlar uymuyordu. Hong Kong'lu kızlar JUMP üyelerine sarılmak istediler.
Bir Hong Kong'lu fan kız şarkı söylerken Ryosuke'ye sarılmak istediğini söyledi ancak Ryosuke bu kızla konuşmadı.

Hong Konglu kızlar birçok probleme neden oldu ve JUMP'ı otele kadar takip ettiler.O gün Ryosuke çok hastaydı ve çevredeki insanlar onu rahatsız etmediler.

JUMP'ın 6 şarkı daha söylemesi gerekirken konser kısa sürdü çünkü insanları kontrol edemedikleri için personel konseri iptal etti.

Çeviri: a.j.
CwVuLwJ.png

Ara
Hong Kong'lu fan kızlara bu kadar çok sorun çıkardıkları için çok sinirlendim. Hem kendileri yapıp kendileri buldular,eğer kurallara uysalardı daha uzun bir konser keyfi yaşayabilirlerdi. Ve Ryosuke'nin kıza sarılmamasını doğru buldum çünkü bu fanlara elini versen kolunu kaptırırsın. Bazı fanlar kendisine sarılmayan ünlüyü şımarık ve kendini beğenmiş kabul ediyor. Ancak ben böyle düşünmüyorum çünkü ünlü tamam ama ünlü diyede her istediğini ona yaptıramazsın ki. Sonuçta seninle el sıkışıyor bu sana yetmez mi? O da bir insan, ünlü diye her isteyene niye sarılmak zorunda olsun ki. Hem Ryosuke'nin kişiliğini de biliyoruz şımarık ve kendini beğenmiş değil fanlarını her zaman el üstünde tutar.Johnny's kurallarına aykırı olmasına rağmen sokakta bir fanı istediği zaman kendisiyle el sıkışan biri,bir fanına da imza vermişti.Johnny's kurallarına göre fanınla sokakta kesinlikle konuşmak,el sıkışmak ve imza vermek yasak.
CwVuLwJ.png

Ara
“ Geceleri uyurken kıyafet giyer , sabahları çıkarırım. Ama tamamıyla çıplak değilim (gülüyor). Kapri ve kapşon tarzı şeyler giyerim. Yalnızca kapşonu çıkarırım. Ama hava çok sıcak değil mi? Bilinçsizce soyunmak, çok vahşiyim, değil mi~”

— Yamada Ryosuke
82017455768479709242.gif
Ara
“Dün trende Hongkong'lu bir kişiye rastladım. Bana “Sen Yamada-kun musun?” , “Ünlü müsün?” dedi, ben de utanarak cevap verdim: “Hayır, gerçekten ünlü değilim ama Yamada'yım…”

Yamada Ryosuke
CwVuLwJ.png

Ara
2Nb3A.jpg

''Fanlarıma;

Öpüşen ben değilim Souhei, bu yüzden endişelenmeyin.''

Chinen Yuri
CwVuLwJ.png

Ara
hEhqS.png

❝ Erken uyu, geç kalk. ❞

Chinen Yuri
CwVuLwJ.png

Ara
Fan Raporu: Yamada/Keito Sukiya-restoranında

” Sukiya için bekliyordum ve arkamda Yamada ve Okamoto onlarında arkasında bir anne ve iki çocuğu sırada bekliyorlardı. Sıra Yamada ve Okamoto'ya gelecekti ancak arkalarındaki çocuklar “ Yemek istiyorum, yemek istiyorum!” demeye başlayınca Yamada: “Önce siz buyurun” dedi ama anne: “Hayır, bu kötü olur!” dedi. Bunun üzerine Yamada: “Hayır, biz zaten birini daha bekliyoruz”. dedi ve anne ve çocukları ön tarafa geçtiler. Okamoto şaşırarak: “Kim gelecek?” dedi ve Yamada'da: “Hiçkimse ama biz bekleyebiliriz, değil mi?” demesi üzerine Okamoto'da: “Bu Yamachan-ish”. dedi.“

Bu kadar mükemmel ve harika bir insan olabilir mi? Evet olabilir Ryosuke Yamada. Ah, Ryosuke'm ne kadar da harikasın. M51g9.gifTePvg.gif
CwVuLwJ.png

Ara
ISRjI.png

❝ Beni seven insanlar kadar beni sevmeyen insanlarda var. Bu beni üzsede beni kabullenmeleri için elimden gelenin en iyisini yapacağım.❞

Yamada Ryosuke
CwVuLwJ.png

Ara
En Çok İstenen Aşık (Üst üste 5. kez) - Yamada Ryosuke

3TQCw.png

“ Yaaay! Üst üste 5.kez seçildiğim için gerçekten çok mutluyum ♪ Kız arkadaşım olursa ona canı gönülden bağlı olur ve kendisini mutlu ederim! Kendisine yemek yapar, dilediği her şeyi yerine getiririm. Ama yalnızca bir dereceye kadar fazla şımartmam (gülüyor). ”

— Yamada Ryosuke
CwVuLwJ.png

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Sohbet Bessie. 123 37,264 01-18-2018, Saat:09:49 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 185 78,077 01-09-2018, Saat:08:30 PM
  Hey! Say! JUMP Röportajları a.j. 316 139,148 09-07-2017, Saat:01:20 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,532 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,034 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,433 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,601 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 542 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,305 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,363 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi