Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Summer Snow / 2000 / Download / Türkçe Altyazılı
Summer Snow (2000)

[Resim: vctZi.jpg]

Dizinin Adı: Summer Snow
Türü: Romantizm, dram
Yönetmen: Matsubara Hiroshi, Endo Tamaki, Hirano Shunichi
Yazar: Komatsu Eriko
Yayınlanan Kanal: TBS
Bölüm Sayısı: 11
Yayınlanan Tarih: 7 Temmuz, 2000 - 15 Eylül, 2000
Yayın Zamanı: Cuma 21:00
TV Reytingi: 18.09%
Tema Şarkısı: Natsuno Osama - KinKi Kids

Oyuncular:

Tsuyoshi Dômoto - Natsuo Shinoda
Ryoko Hirosue - Yuki Katase
Chizuru Ikewaki - Chika Shinoda
Shun Oguri - Shinoda Jun

Konusu:

Harika bir aşk eseri olan bu drama sıradan bir bisiklet tamircisi olan Natsuo'nun kalp yetmezliği olan bir kızla tanışıp onların aşklarını konu alır. Natsuo'nun ailesi ölmüş ve iki kardeşi ile birlikte yaşıyorlardır. Kız kardeşi Chika ve erkek kardeşi Jun lise öğrencileridir ve evin geçimini de Natsuo üstlenmiştir. Evleriyle bisiklet dükkanları biraradadır. Chika, abisi Jun'un erkek arkadaşı Hiroto'ya aşıktır ve abilerinden gizli onunla buluşmaktadır. Jun ise küçükken parkta salıncaktan düşmüş ve kulağından ağır bir darbe almıştır. Bu yüzden kulakları duymamaktadır ve işitme aleti kullanmaktadır. Natsuo, Jun'un kazasını hep kendisi yüzünden olduğunu düşünür ve bundan dolayı üzülür.
Natsuo dalmayı çok sever hele ki okyanusa dalmak onun için hayatta ki en güzel şeylerden biridir. Jun internette genç bir bayanla yazışmaktadır. Bankada çalışan bu kız kendi adı yerine aynı bankada çalıştığı kız arkadaşı Yuki'nin adıyla yazışmıştır Jun'la. Yuki'nin ise bu olanlardan hiç haberi yoktur. Natsuo ile Yuki bir gün yolda tanışırlar. Natsuo, Yuki'ye yardım eder. Daha sonra ise Jun'un bu genç bayanla yazıştığını öğrenirler. Natsuo ve Chika buluşmasını söyler Jun'a. Jun da bunu kıza bildirir ve kızla buluşurlar. Kız Jun'un rahatsızlığını söylemediğini, yalan söylediğini söyleyerek kavga eder Jun'la. Natsuo bunun sonucunda çok kızar ve ertesi sabah bankaya giderek Yuki adlı kızı bulur, ancak kız daha önceden yardım ettiği kız olduğunu görünce biraz şaşırır ama o kızgınlıkla kızı herkesin içinde küçük düşürür. Yuki ise daha sonradan bu olanların arkadaşının suçu olduğunu anlar ama iş işten geçmiştir. Natsuo ise Yuki'nin o kız olduğunu sanarak daha bir üzülür.
Natsuo ile Yuki daha sonra sık sık karşı karşıya gelirler. Yuki, Natsuo'ya daha yakın olmak için hastalığını saklar ve onunla dalmak için eğitim görür. Dalmak, Yuki için hayatını riske atmaktadır ama bunu bile bile Natsuo'ya asla bir şey demez, babasına ve diğerlerine de söylemez. Natsuo ise Yuki'nin rahatsızlığını öğrendikten sonra çok üzülür, elinden geleni yaparak onu mutlu etmeye çalışır.

Alıntıdır.

Summer Snow sade ama o kadar da insanın içine işleyen bir yapıt. Romantizm, komedi, insan hayatı ve aile ilişkileri oldukça iyi işlenmiş. En son bölümüne kadar sıkılmadan izleyeceğinize emin olabilirsiniz. Son olarak ise son bölümünde hayattaki bazı şeylerin aşk ve sevgiden daha az değerli olduğunu anlayacaksınız. İyi seyirler...

Aldığı Ödüller:

24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Drama
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Aktör -Domoto Tsuyoshi-
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Yardımcı Aktris -Hirosue Ryoko-
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Tema Müziği
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Açılış

İndirme Linkleri

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kod:
şifre: www.japan-fans.com

Kod:
Karmaşık olan indirme ve açma işlemi sadeleştirildi. Mart 2019
Bul
7. bölümün 2. partı silinmiş. Sırf o yüzden başlayamıyorum izlemeye. Sad
İlgilenirseniz, çok teşekkürler. ^^
Bul
7 nci bölüm 1 nci ve 2nci parçaların linkleri güncellendi.
Bul
Çok güzel bir dizi. 3 bölüm kaldı finale. Ama şimdiden aldığı ödülleri hak ettiğini söyleyebilirim.
Paylaşımınız için çok teşekkürler. ^^
[Resim: KQfEzKv.jpg?1]
Himura Battousai ❤
Bul
İzlemek nasip oldu sonunda. Az önce bitti. T_T
Ben bu dizinin finalini kabul etmiyorum. >.<

Emeği geçen herkese de teşekkürler. ^^
Bul
Karmaşık olan indirme ve açma işlemi sadeleştirildi.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga, ~Haruna~
Bul
linkleri yenilemişsiniz çok teşekkürler. : ) bu diziyi indirmek istiyordum ancak linkler dolayısı ile vazgeçmiştim. elinize sağlık.
Bul
(04-15-2019, Saat:01:35 PM)marals Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.linkleri yenilemişsiniz çok teşekkürler. : ) bu diziyi indirmek istiyordum ancak linkler dolayısı ile vazgeçmiştim. elinize sağlık.

Rica ederim keyifli seyirler.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anego (アネゴ) / 2005 / Download / Türkçe Altyazılı Janoomma 25 18,958 05-18-2019, Saat:04:11 PM
Son Yorum: kansu
  Switch Girl!! - Şalter Kız / Season 1 (2011) complete / Türkçe ALTYAZILI strongking 6 10,070 05-12-2019, Saat:12:21 PM
Son Yorum: koreannina
  Itazura na Kiss (イタズラなKiss) / 1996 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 9 8,403 04-18-2019, Saat:10:16 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Shogun (将軍) / 1980 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 13 7,867 04-18-2019, Saat:09:53 PM
Son Yorum: Astral
Video 1 Litre no Namida (1リットルの涙) / 2005 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 6 3,820 03-30-2019, Saat:11:46 PM
Video Dragon Zakura / 2005 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 1 1,540 03-30-2019, Saat:11:44 PM
  Rimôto - Remote / 2002 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 1 1,291 03-30-2019, Saat:01:47 PM
  Oishii Proposal (おいしいプロポーズ) / 2006 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 1 1,673 03-30-2019, Saat:01:45 PM
  Kimi wa Petto (きみはペット) / 2003 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 3 3,373 03-30-2019, Saat:01:37 PM
Thumbs Up Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi (空から降る一億の星) / 2002 / Download / Türkçe Altyazılı Astral 10 7,493 03-30-2019, Saat:01:34 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi