Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maimi Yajima (矢島舞美)
Maimi Yajima (矢島舞美)

0B2X2W.jpg

Takma Adları: Maimiii, Yassui
Doğum Tarihi: 7 Şubat 1992 (26 yaşında)
Doğum Yeri: Saitama, Japonya
Burcu: Kova
Tarzı: J-Pop
Mesleği: İdol, şarkıcı, aktris, model
Aktif Olduğu Yıllar: 2002 - Günümüz (13 yıl)

Kan Grubu: O
Boyu: 165 cm

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hakkında Bilgiler:

- Hello! Project'in görmüş olduğu en hızlı koşuculardan biri, koşu yarışlarında genelde birinci oluyor ve koşu benim hobilerimden biridir diyor.
- Kendisini oldukça unutkan biri olarak tanımlıyor ve yediklerini bile unuttuğunu söylüyor.
- Kirazı seviyor.
- Uzmanlık alanı Japon Hat Sanatı.
- Küçük sorunlar hakkında endişelenmiyor.
- Balık sevmiyor. (Abe Natsumi kendisine hangi çeşit sushi seversin diye sorduğunda, sushi yemediğini söylemişti.)
- Takma adı "Yassui" Mari Yaguchi tarfından takıldı.
- 2 tane abisi var.
- Başka bir °C-ute üyesi Mai Hagiwara'yla aynı gün doğmuşlar. Aynı zamanda Ai Kago'yla da..
- "I My Me Mine" Maimi'yle ilgili yazılmış magazin haberlerinden birinin başlığıydı. Okunuş olarak "Maimi"ye benzediği için bazı fanlar onu bu şekilde çağırıyorlar.
- Risako Sugaya'yla birlikte, Maimi Yajima çok fazla magazin dergilerinde yer alıyor.
- Gelecekte oyuncu olmayı hayal ediyor.
- Kremayı sevmiyor. İçinde krema olan pastaları yemiyor, daha fazla tartları tercih ediyor.
- Örnek aldığı kişiler, Abe Natsumi, Kei Yasuda ve Miki Fujimoto.
- Sayumi Michishige radyo programında Takeuchi Akari (Hello! Pro Egg)'in Maimi'nin kuzeni olduğunu açıkladı.

Sinema
•Little Dog Dan's Story (仔犬ダンの物語 Koinu Dan no Monogatari?)
•Winter Ghost Story: You, Me, and Grandma's Story (冬の怪談〜ぼくとワタシとおばあちゃんの物語〜 Fuyu no Kaidan ~Boku to Watashi to Obāchan no Motogatari~?)

Televizyon
•Earth Saver: Save the Future with the Art of Dreams! (地球セイバー 夢の技術で未来を救え!?) (3 Mayıs 2005)
•°C-ute Has Come #03 (2 Aralık 2006)
•°C-ute Has Come #04 (16 Aralık 2006)
•58. NHK Kōhaku Uta Gassen (31 Aralık 2007)
•あほやねん!すきやねん! (Ahoya nen! Sukiya nen!?) (NHK Osaka – 21 Nisan 2009)
•Beautiful Girls Chat Show (美女放談 Bijo Hōdan?) - Talk show featuring Hello! Project members (26 Haziran 2009)

Radyo
•Cutie Party (4 Kasım 2006 – devam ediyor)
•°C-ute Maimi Yajima's I My Me Maimi~ (℃-ute矢島舞美のI My Me まいみ〜?) (4 Temmuz 2008 – devam ediyor)

İnternet
•Hello! ga Ippai #01 (10 Kasım 2006)
•Hello! ga Ippai #02 (24 Kasım 2006)
•Hello! Pro Hour #02 (17 Mart 2006)

Çeviri: Bessie.
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
C-ute'daki favori üyem. Çok tatlı ve güzel. Teşekkürler tanıtım için. smile
Qa8We6.jpg
Ben de küçük bir bilgi ekleyeyim smile

Arkadaşları ve fanları ona "Rain Girl" ismini takmışlar çünkü konser ya da çeşitli organizasyonların olduğu önemli günlerde yağmur yağmasına sebep oluyormuş. ~Nasıl sebep oluyor bilmiyorum Tongue~

Ara
(09-16-2011, Saat:03:49 PM)SaDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben de küçük bir bilgi ekleyeyim smile

Arkadaşları ve fanları ona "Rain Girl" ismini takmışlar çünkü konser ya da çeşitli organizasyonların olduğu önemli günlerde yağmur yağmasına sebep oluyormuş. ~Nasıl sebep oluyor bilmiyorum Tongue~

Bilgi için teşekkürler SaDe, Maimi benim favori C-ute üyem. smile

Bu arada verdiğin bilgileri de ilk mesja dahil ediyorum. Teşekkürler. Cool
Qa8We6.jpg
İlginçmiş.
Teşekkürler verdiğin bilgi için.
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
tumblr_lyzdakIwnu1r2wsfoo1_500.png

tumblr_lyzdakIwnu1r2wsfoo10_250.jpg

Bugün tatlı Maimi'mizin de doğum günü. İyi ki doğdun Maimi-chan, yeni yaşında da güzellik ve mutluluklar seninle olsun. smile
Qa8We6.jpg
Maimi ve Erina Mano, Hello! Channel Vol. 9 için bir tanıtım videosu hazırlamışlar. Kendileri de birlikte yer alıyorlar içinde.

Qa8We6.jpg
Diğer üyelerle karşılaştırınca en güzeli Maimi bana göre smile
♥ ♥ ♥
minamitoatsuko.jpg
♥ ♥ ♥
(08-07-2012, Saat:02:51 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Diğer üyelerle karşılaştırınca en güzeli Maimi bana göre smile

Bence de. Cool
Qa8We6.jpg
Yeni Single için Maimi'nin tanıtımı. smile

Qa8We6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi