Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeviri İstekleriniz
(07-20-2011, Saat:09:17 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben sınav yüzünden forma giremiyordum ama kardeşim arada giriyordu kendisi de buraya üye...
Bana dedi ki sen Hana Kimi'yi çevirmiyor musun evet çeviriyorum dedim...
O zaman forma bir göz atsan iyi olur dedi ^^
Arkadaşlar Hana Kimi'nin birinci bölümünü çevirmişim ama sınav yüzünden son kontrolleri yapmadım.
Ayrıca buraya çeviri konusu da açmadığım için üzgünüm...

@SaDe: istersen yine de sen diziyi alabilirsin... ^_^

(07-18-2011, Saat:11:29 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba

DOCUMENTARY of AKB48 - The future 1mm ahead

Bu videonun ingilizce alt yazısı var. Türkçeye çevirmeniz mümkün mü?

Sınavım bittikten sonra yani ayın 25'inden sonra isteğini seve, seve yapacağım ^_^

Pazar akşamı görüşmek üzere~ Herkese iyi formlar ^_^

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca sınavlarınızda başarılar dilerim.
Bul
aklıma yeni geldi nasıl unuturum kat-tun lideri, sexy kame min kızuna şarkısınıda çevirebilirmisinizsmile)...ve birde dizi çevirilerinizi link veriyorsunuz forumda paylaşsanız daha iyi olmazmı japon dizilerini sevenler için kolaylık olur diyorum ..bence
Bul
Nasıl yani?? İzleme gibi mi?? SŞuan çevirisini yaptığım diziyi izlenebilir hale getiriyorum fırsat buldukça bütün çevirilerime izleme linkleri ekleyeceğim ^^
Sakura kara no tegami dizisini merakla bekliyorum bu arada ^^

Birde şarkı olarak küçük bir isteğim var daha önce yazmışsam kusura bakmayın Luna Seadan I for you ^^
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
DOCUMENTARY of AKB48 - The future 1mm ahead çevirisine başladım~
arkadaşlar şu filmi çeviren olsa ne harika olurdu Big Grin:
tesadüfen görüp merak ettiğim bir film, eminim hepimiz filmi beğeneceğiz ama maalesef tr çevirisi yok :'(

filmin adı g@me : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o4_250.gif] [Resim: tumblr_ltz9myU8Tb1r3svw5o6_250.gif]
Çok istediğim için üzgünüm ^^ Ama X JAPANdan forever love şarkısını rica edebilir miyim? Umarım kusura bakmazsınız ve şimdiden teşekkürler <3
Bul
gene bensmile akanishi jin den de isteğim vardı yellow gold ve eternal videolarına da çeviri yapabilirmisiniz..
Bul
(08-10-2011, Saat:01:13 AM)TÜRKAN BAKIRCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.gene bensmile akanishi jin den de isteğim vardı yellow gold ve eternal videolarına da çeviri yapabilirmisiniz..
Eternal'ın çevirisini Janoomma'yla önceden yapmıştık, gerekli düzenlemeleri yapıp yarın foruma eklerim. Rolleyes
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Big Grin Acaba X JAPAN Forever love (Daha önce yazmışsam kusura bakmayın) yada hide-samadan ''Goodbye'' şarkısını isteyebilir miyim?
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Film Çeviri İstekleri Toruga 7 5,036 11-12-2019, Saat:06:55 AM
Son Yorum: ugurzz1
  Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri Toruga 23 12,561 08-21-2019, Saat:05:12 PM
Son Yorum: livzyliz
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 20 2,444 03-30-2019, Saat:12:23 AM
Son Yorum: lilium
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 4,836 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 1,904 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 3,137 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,635 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi