Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeviri İstekleriniz
Ben bir tane dizi isteği alabilirim.. Ama ingilizce çevirisi olduğundan ve daha önce çevrilmemiş olduğundan emin olduğunuz dizileri isterseniz sevinirim ^^ İlk gelen isteği göz önünde bulunduracağımı da belirteyim Tongue

Bul
Yeni çıkacak dizilerden Hana Kimi 2 ve Ikemen Desu ne'den herhangi birisini çevirirsen bence süper olur. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
(06-20-2011, Saat:02:07 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yeni çıkacak dizilerden Hana Kimi 2 ve Ikemen Desu ne'den herhangi birisini çevirirsen bence süper olur. smile

Hmmm.. İlk istek bu olduğuna göre, tamamdır ama çıktığında ingilizce altyazısını hemen nerede bulabilirim hiçbir fikrim yok Huh

Bul
(06-20-2011, Saat:02:13 PM)SaDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(06-20-2011, Saat:02:07 PM)Sakura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yeni çıkacak dizilerden Hana Kimi 2 ve Ikemen Desu ne'den herhangi birisini çevirirsen bence süper olur. smile

Hmmm.. İlk istek bu olduğuna göre, tamamdır ama çıktığında ingilizce altyazısını hemen nerede bulabilirim hiçbir fikrim yok Huh

O konuda yardımcı olmaya çalışırım. Gerçi şöyle bir baktım Ikemen Desu ne'yi çevirecekler var sanırım. Hana Kimi 2'yi bilmiyorum.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Çıktığında daha netleşir o zaman herhalde.. Teşekkürler..

Bul
Merhaba

DOCUMENTARY of AKB48 - The future 1mm ahead

Bu videonun ingilizce alt yazısı var. Türkçeye çevirmeniz mümkün mü?
Bul
saDe hana kimi nin ingilizcelerini viikii den bulabilirsin ayrıca ueda tatsuyo love ın snow şarkısını çevirebilirmisin rica etsemsmile

saDe yazmayı unuttum biliyorsun canım vampir samurayım gackt ın vanılla şarkısınıda çevirirsen sevinirim smile

Admin'den Not: Üst üste mesaj yazmayalım lütfen.
Bul
(07-19-2011, Saat:11:16 PM)TÜRKAN BAKIRCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.saDe hana kimi nin ingilizcelerini viikii den bulabilirsin ayrıca ueda tatsuyo love ın snow şarkısını çevirebilirmisin rica etsemsmile

saDe yazmayı unuttum biliyorsun canım vampir samurayım gackt ın vanılla şarkısınıda çevirirsen sevinirim smile

Admin'den Not: Üst üste mesaj yazmayalım lütfen.

Tamam, sen yeter ki iste Tongue ama hafta sonu ancak vakit bulabilirim, hafta içi full doluyum çünkü Big Grin

Bul
Ben sınav yüzünden forma giremiyordum ama kardeşim arada giriyordu kendisi de buraya üye...
Bana dedi ki sen Hana Kimi'yi çevirmiyor musun evet çeviriyorum dedim...
O zaman forma bir göz atsan iyi olur dedi ^^
Arkadaşlar Hana Kimi'nin birinci bölümünü çevirmişim ama sınav yüzünden son kontrolleri yapmadım.
Ayrıca buraya çeviri konusu da açmadığım için üzgünüm...

@SaDe: istersen yine de sen diziyi alabilirsin... ^_^

(07-18-2011, Saat:11:29 PM)Astral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba

DOCUMENTARY of AKB48 - The future 1mm ahead

Bu videonun ingilizce alt yazısı var. Türkçeye çevirmeniz mümkün mü?

Sınavım bittikten sonra yani ayın 25'inden sonra isteğini seve, seve yapacağım ^_^

Pazar akşamı görüşmek üzere~ Herkese iyi formlar ^_^
Yok canım sen başladıysan devam et tabi ki deBig Grin Buaralar ben de çok yoğunum zaten, senin yapıyor olman daha iyi.smile Sınavında başarılar..

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Film Çeviri İstekleri Toruga 7 4,050 11-12-2019, Saat:06:55 AM
Son Yorum: ugurzz1
  Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri Toruga 23 12,083 08-21-2019, Saat:05:12 PM
Son Yorum: livzyliz
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 20 2,030 03-30-2019, Saat:12:23 AM
Son Yorum: lilium
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 4,709 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 1,772 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 2,928 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,527 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi