Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeviri İstekleriniz
Japan-Fans Çeviri Grubu üyelerine çeviri isteklerinizi bu başlıktan iletebilirsiniz.

Başlık artık kullanılmamaktadır. Yeni isteklerinizi kategorilere göre aşağıdaki başlıklardan yapabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
Inu o Kau to Iu Koto dizisi şu sıralarda Japonyada yayınlanıyor bitince çevirme ihitmaliniz ne kadar acaba? Birde şarkı olarak Kamenashi Kazuyanın kizuna şarkısı olabilirmi?Birincisi olmasa bile ikincisi konusunda çok sevinirim Big Grin Yok oda olmadı illaki başka birşey X JAPANımdan Endless rain Big Grin Yaparsanız bunlardan herhnagi birini çok çok sevinirim Big Grin
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
Dizi çevirmek biraz zor olur sanırım. Çünkü grupta şimdilik sadece ben çeviri yapıyorum. Okul falan da var. Ama şarkıları elimden geldiğince çevirmeye çalışırım. (:
[Resim: ICZvsH.jpg]
Dediğim gibi zahmet olmazsa <3 <3
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
ben şu şarkı demiycem canım topluca kat-tun,news ve arashi şarkılarını elin değdiği müddetçe çevirirsen sevinirimsmile))) şimdiden teşekkürler
Bul
Fırsat bulursam eğer kat-tun'dan bir şarkı çevirmeyi düşünüyorum '^_^
The Gazette'nin video kliplerinden çevirebilirseniz çok memnun olurum. smile
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Bugün veya yarın KAT-TUN - Lips klibi geliyor~~ Haber vereyim dedim çünkü gerçekten sözlerine bayıldım iyiki çevirmeye başladım dedim kendime (*^_^*)
(05-17-2011, Saat:10:03 AM)Visual Kei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.The Gazette'nin video kliplerinden çevirebilirseniz çok memnun olurum. smile

Bende çok memnun olurum
Bul
Şuan elimde 2 çeviri var onlar biter bitmez The Gazette'den bir çeviri yaparım istediğiniz klibi söylemeniz yeterli

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 22 2,943 10-16-2020, Saat:09:28 AM
Son Yorum: IDPeaceM
  Film Çeviri İstekleri Toruga 9 5,224 10-12-2020, Saat:07:46 PM
Son Yorum: Toruga
  Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri Toruga 23 13,100 08-21-2019, Saat:05:12 PM
Son Yorum: livzyliz
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 4,990 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 2,062 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 3,293 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,727 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi