Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Şubat Ruki'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!]
1 Şubat Ruki'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!]

[Resim: Other256.jpg]

Gazette'nin vazgeçilmezi, sesiyle herkesi büyüleyen Ruki'nin bugün doğum günü!!

[Resim: DKnQC.jpg]

Muhteşem sesli insan iyi ki varsın, iyi ki Gazette'nin vokalisin. Umarım her zaman mutlu olursun.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Kya!! Lol Yerim ben onu gittikçe yaşlanıyor Sad doğum günün kutlu olsun Ruki-sama!!!! Balloon Heart
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Daha nice senelere Ruki,doğum günün kutlu olsun. smile
[Resim: CwVuLwJ.png]

Bul
Adamımmm Heart Her ne kadar bu adamı asla sevmeyeceğim desemde Okashii ... şaka yaptım lan sevilmez mi bu adam? Heart

Sesini ilk duyuşumda etkiledi beni . İyi ki varsın be adam . İyi GazettE vokalisin be Azizimmm Heart Tüm kalbimle söylüyorum umarım iyi bir yıl geçirirsin .

[Resim: NS9cF.jpg]
~D O Ğ U M G Ü N Ü N K U T L U O L S U N .

~~S e v i y o r u m S e n i A Z İ Z İ M Rolleyes
[Resim: tumblr_nkdg0jcZNv1qkyug3o1_400.gif]

Bul
Heeeeey, Taka-chan'ın doğum gününü kutlamaya geldiiiim!!~

Doğum günün kutlu olsun canımın içi. Heart
İyi ki doğdun sen yaa, iyi ki varsın. Sen bu grubun direğisin, sen olmasan böyle güçlü olamazdı bu grup. Her zaman Gazetto ile olmaya devam et. Keşke hepimizin dileklerini duyabilsen. Gerçi duymasan da önemli değil bizim için. Çünkü seni o kadar çok seviyoruz ki, kalbimiz her zaman seninle zaten. Hep yanındayız. Lütfen yeni yaşını çok mutlu geçir. Sana sağlık, mutluluk, başarı ve bol bol Gazerock dolu bir yıl diliyorum. Bak "huzur dolu" demedim çünkü ekşın yoksa biz yokuz bilirsin. Ha bu arada, Uruha'ya onun doğum gününde Yakuza'lar tarafından tekrar kovalanmasını dileyeceğimi söyle. Kai'yi öp. Uruş, Aoi ve Rei'e selamlar. Kendinize iyi bakın çocuklar. Big Grin
Bul
Japonya saatiyle bugün Ruki-san'ın doğum günüüüğğğ.

Happy Birthday Gazette'nin Biricik Vokali.

[Resim: 3phIZnl.jpg]
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
İyi ki doğmuş, iyi ki var. Heart
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart 27 Mayıs Reita'nın Doğum Günü [İyi Ki Doğdun Reita!.] Reikon 11 6,219 05-27-2017, Saat:03:27 PM
Son Yorum: Reikon
  Ruki 100 Soru Cevaplıyor!! opal 12 7,925 05-14-2013, Saat:02:36 AM
Son Yorum: jadejh
Heart 20 Ocak Aoi'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 3 2,910 01-19-2013, Saat:10:53 PM
Son Yorum: glşh
Heart 28 Ekim Kai'nin Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] Reikon 12 6,914 10-28-2012, Saat:10:37 PM
Son Yorum: Biizu
  9 Haziran Uruha'nın Doğum Günü! [İyi ki Doğdun!] glşh 4 2,795 06-08-2012, Saat:08:12 PM
Son Yorum: Reikon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi